Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
any395
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cerkutka
20. mar 2012

cafte, ja mam ist vo stvrtok k Hermanovi so vsetkymi vysledkami z vysetreni na ktore ma poslal...som zvedava co bude teraz🙂 neviete nahodou??

slniecko001
22. mar 2012

@cerkutka ahoj, dozvieš sa 😉 , daj potom vedieť.

katka30129
22. mar 2012

ahojte baby, dnes som bola v KE na 2. navstevu....som z toho dost nestasna lebo mi povedal ze na ovulaciu to u mna vobec nevyzera....neviete mi niekto povedat co je pruhovana alebo pruhova sliznica maternice? na nete to nemozem najst....ma niektora z vas tiez takyto problem? a podarilo sa vam otehotniet? dakujeeem

matelko1
22. mar 2012

@cerkutka no ak vsetko ok,tak ti vypise papiere do poistrovne a potom len cakat,ze ekdy dojdu potvrdene/cca asi 4 tyzdne sa caka/a potom uz zacinas zo stimulkou

matelko1
22. mar 2012

@katka30129 na 4-tej konzultacii sa vsetko dozvies,...

cerkutka
23. mar 2012

Caute, vsetko bolo OK, akurat musim este cakat na vysledky manzelove - lebo bez nich nemoze nic robit..tak uvidime:( baby a poistovna schvali vasu ziadost aj ked tam nie je ziadna zavazna chyba?? alebo to musi byt vydokladovane ze nemozete mat babo lebo...

cerkutka
23. mar 2012

@katka30129 neviem vobec co to je....ale nie je to to ked je maternica tak klzka (vysvetlene veelkmi laicky) ze sa do nej jednoducho vajicko nedostane lebo sa po nej sklzne??🙂

cerkutka
23. mar 2012

@matelko1 ta stimulka to su tie injekcie?? to beries kazdy den? a to je ta vec za ktoru si platis sama hej?? ci co este platis sama??

matelko1
26. mar 2012

@cerkutka ved tym,ze si uz navstivila centrum a doki ti dal papiere do poistovne,tak nemusis uz nicim vydokladovat,ze nemozes mat babo...
ano to su injekcie a podla toho,ake ,alebo aku cenovu kategoriu si si vybrala,tak take injekcie si budes pichat.ja som mala gonal a pichala som si 10 dni myslim a potom uz ides na vyber jajok a podla toho ci si zvolis predlzenu kultivaciu,t.j 4-5 dni tak potom ides na vklad....

cerkutka
30. mar 2012

@matelko1 praveze mi nedal papiere od poistovne...povedal ze musim cakat na manzelove vysledky a potom sa uvidi..

cerkutka
30. mar 2012

@matelko1 inak preco musis ist na vyber jajok? ja som myslela ze je to robene formou vpichu smermie do maternice..ci?

matelko1
30. mar 2012

@cerkutka ty ides na ivf,alebo len inseminaciu/iui/lebo to su dve rozdielne veci...ak je to inseminacia tak to je vpichovanie a pri ivf musis ist na odber jajok,potom na druhy den zavolas kolko sa ich oplodnilo a tak....a potom si dohodnes dalsi ntermin,zalezi ci chces predlzenu kultivaciu a tak....

petronelka77
31. mar 2012

Ahojte maminy, tehulky, prisla som Vas po dlhej dobe pozdravit a podporit 🙂. My sa mame fajn, drobec ma uz 27 mesiacov a je to poriadne sidlo 🙂. Majte sa krasne a pekny vikend.

lilli202
2. apr 2012

tak co je kocky uz sem nechodite staré zienky?ja zajtra idem na laparko uz konecne uz len papier z genetiky.to neviem kedy pridú od 6.3 uz by pomali mali byt tu.nie?

bambula27
3. apr 2012

Ahojte... som tu nova. V podstate by som sa vas chcela opytat, tie, ktore ste podstupili ci uz IUI alebo IVF v Gyncare v KE - ako to tam chodi? Plati sa nieco hned pri prvom vysetreni? Viete mi povedat priblizne sumy, co ma kolko bude stat? Rozhodujem sa medzi Gyncare a SPLN...dakujem vam

jana2505
3. apr 2012

@bambula27 ahoj,tak ja som bola pred 3 rokmy v splne 2krat ivf neuspesne,a musim povedat ze lutujem ze som nesla uz po prvom do gyncare,ono ani tak nejde o to ze sa nepodarilo ale o ten pristup pana dr.,hredzaka,tak vecne oduteho,zachmureneho lekara som este nezazila a ta rychlost na vysetreniach ako na beziacom pase..,sestricka je anjelik to je pravda ale on....,ani moj manzel ho nemohol vystat a to bol pri nom len raz a to na pohovor,teraz chodim do gyncare je pravda ze za vstupne vysetrenia sa tam plati 100 eur,to platis pri 4.navsteve a ta je konzultacia,a lekar je omnoho lepsi dlhsie sa ti venuje aj ked tiez neni akoze stale vysmiaty ale vie aj posrandovat,ja som s nim problem nemala.,My mame uz ziadost schvalenu len cakam na vysledky z hematol.,a pocitam ze pojdem tak v maji..,Ostatne sumy presne neviem ale on sa ta opyta ake inj.,a lieky chces ci drahsie alebo lacnejsie a potom to vypise pri ziadosti do poist.,Neviem ci som ti nejako pomohla rozhodnut sa musis uz sama,ale ja by som uz do splnu k hredzakovi nikdy nesla,tak drzim palce 😉 ,

bambula27
3. apr 2012

@jana2505 no aj napriek par negativam, ktore som na SPLN pocula, bolo aj par pozitiv. Bola som rozhodnuta tam ist, ale po tvojich slovach a tiez dostala som este jednu IP, tak mam normalne z nich strach. Takze ste ma baby asi presvedcili 😉 Cize 100€ zaplatim pri 4. navsteve pri konzultacii? Je v tom aj spermiogram? Vobec nemam info o tychto veciach...ale zachvilu sa to zmeni, kedze nic ine neostava, len tam ist. A teda ako to chodi? Pri konzultacii dr. povie, co odporuca? A na schvalenie ziadosti sa caka ako dlho? Ziadost je potrebna aj pri IUI? Jaj, vela otazok, ale blizi sa mi pomalinky mrcha a musim sa rozhodnut uz. Objednava sa v Gyncare? Tam som este nevolala.

jana2505
3. apr 2012

@bambula27 zavolas si tam a dr.,ti povie kedy mas prist,pojdes tam 3 krat na vysetrenie ultr.,zo spodu aj krv ti zoberie stale sestricka,manzelovi urobia sperm.,pri tvojej druhej navsteve,A volat mu musis hned jak dostanes ms,lebo prvy ultr.,sa roby cez ms.,ked tam dojdes prvy krat tak ti sestricka da vypisat formular a tam je aj napisany ten 100 e poplatok ze suhlasis.,neviem preco to maju spoplatnene ani som sa nepytala ja uz mam vela rokov a posledny pokus tak mi je to jedno,a je v tom uz aj sperm.,zaratany.,Dr.,ti povie az na konzultacii aky bude dalej postup,podla toho co zisti ti aj odporuca riesenie,mozno ta este niekam posle na vysetrenia ze ta nehupne hned na IVF,vsetko zalezi od dg.,Na schvalenie ziadosti sa caka asi mesiac podla toho aku mas poist.,ja mam union a tam som to mala za dva tyzdne,a ci treba aj na IU netusim ale asi nie,lebo pri IU stimulujes len liekmy tusim..,A mimochodom nechcela som ta vystrasit to nebol moj zamer,ono vies ako sa hovori sto ludi sto chuti..,Je pravda ze v splne je to modernejsie ako v gyncare ale to predsa neni vsetko.A kludne sa pytaj ked budem vediet odpoviem,my sme len v polovicke a tiez este neviem vsetko co ma caka 😒 ,ale hlavu hore a hor sa do boja 😉

jana2505
3. apr 2012

@bambula27 Pri prvych troch vysetreniach ti dr.,nepovie nic ze ako to je lebo presne musi odsledovat cely tvoj cyklus ako sa to vyvija az potom na konzultacii vam povie ze co zistil a tak vam povie ze pytajte sa,tak si priprav otazky 😀 ,

bambula27
3. apr 2012

@jana2505 dakujem ti za vycerpavajucu odpoved. Akoze ja nepotrebujem moderne priestory, potrebujem dokladne vysetrenie a pomoc, to je dolezite. Nie to, ze ma kozene kresla v cakarni. Takze pojdem do Gyncare.... 😉

jana2505
3. apr 2012

@bambula27 Silno ti drzim palce,aby ti to dobre dopadlo,dufam ze neolutujes,ved ak by si nebola spokojna kludne mozes potom zmenit centrum a utvoris si vlastny nazor,ale zelam ti aby si nemusela a aby tvoja cesta za vytuzenym cielom bola plodna 😀 ,

tinusasa
3. apr 2012

@bambula27 ahoj 🙂 my sme dnes absolvovali druhe sedenie u dr.Hermana a musim povedat , ze na mna urobil dobry dojem zatial no uvidime co bude dalej. My sme tiez prve neuspesne IVF absolvovali v Splne a tiez suhlasim s Jankou presne to co pise takyto nazor mam aj ja. V splne za vstupne vysetrenia sice neplatis nic a v gyncare 100e ale tam Ti robia krv, vytery, ultrazvuk a manzelovi spermiogram a hlavne vacsi zaujem.

bambula27
3. apr 2012

@jana2505 dakujem ti, naozaj, velmi si mi pomohla v mojom rozhodnuti. A ja verim, ze to neolutujem. A dakujem za prianie...tiez ja tebe prajem, aby sa ta cesta stastne skoncila 😉

bambula27
3. apr 2012

@tinusasa Takze druhe vysetrenie za vami? Ten spermiogram bude az pri druhom sedeni? Aby som vedela, ci manzela brat hned prvy krat so sebou. A aky odstup bol medzi prvym a druhym vysetrenim? A pozrela som si aj fotky tych lekarov a na mna Dr. Herman posobi prijemnejsie. Akoze nepotrebujem, aby sa stale usmieval, ale aby mal skutocne zaujem.

lilih
4. apr 2012

Ahojte ,mam jednu otázočku .. ženy ktoré ste boli na ivf neurobili sa Vám cysty v prsníkoch ???
prosím odpíšte mi niekto ... Ja som bola včera na vyšetrení s prsníkmi a zistili mi že ich mam hrozne vela ... teraz ma budú čakať vyš. hrozne sa bojím aby neboli zhubné ... ☹

matelko1
4. apr 2012

@bambula27 jasne,ze neolutujes,dobre si sa rozhodla,ze ides do gyncare....na vysetr.pojde aj parttner s tebou,ten odovzda vzorku.medzi vysetreniami je zhruba tyzden rozdiel,musi odsledovat cely cyklus,to znamena,ze na - den pocas ms bude robit utz+krv,.vysetr.utz+krvvysetrenie na koze,vezme ti vyter,druhe vysetr.medzi- DC, vystre.utz+krv -DC a stvrta je navsteva konzultacia,tam sa dozviete vsetko,ci bude treba robit nejake vysetr.a atd....

bambula27
4. apr 2012

@matelko1 som povedala dnes svojej gynekol. ze som sa rozhodla pre Gyncare, tak taka bola vselijaka...ze neviem, neviem...Tak som povedala, ze ja som na Dr. Hermana pocula najviac pozitiv a ona, ze "ano, on je odbornik, len malo rozprava a prevazne by najradsej kadzu hned poslal n IVF" ... Ale zase ona je doktorka, a ja som pozitiva pocula prave od pacientiek, a kedze som tiez pacientka, tak budem brat do uvahy hlavne vase nazory 😉 Pockaj....si mi to tam rozpisala, ale ... prve vysetr. nebude na koze, nie? Ved to bude pocas MS 😀

bambula27
4. apr 2012

@matelko1 a este som zabudla, mam brat manzela hned prvy krat, ci az druhy krat?