Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

linka
1. okt 2012

@bambula27 tak to mas iny dlhy protokol asi 😕 dlho pichas...ja ked som mala dlhy,tak som zacala od 22DC a skoncila 14DC a ked som mala kratky,tak od 2DC do 10DC...

timmka
1. okt 2012

@bambula27 no ja na tvojom mieste mu este zavolam dnes, pripomen sa, ze si to ty a opytaj sa, lebo to nie je hore dole 180 a 225, lebo ja napr. som si pichala 180 a zareagovala som prilis, mala som mierny ohss a vela vajok, skus mu zavolat 😉

bambula27
1. okt 2012

@linka A ty si mala kolko baleni Gonalu a Diphereline? Alebo co si pichala? To mozno nemusim vsetko "vypichat"... ci?

@timmka nebudem mu volat...ja neznasam volat mu, taky vie byt neprijemny do telefonu. Inak je v pohode. Pytal sa ma kolko vazim a povedal, ze 180...aj do protokolu napisal 180 jednotiek.

bambula27
1. okt 2012

@timmka ale inak...chcela by som byt v tvojej situacii, ze cakam dvojicky 😉 Potesilo by ma to. vam sa podarilo hned?

lilli202
1. okt 2012

@bambula27 ahoj.rozumiem...ja som si myslela ze aj to je 410e aj to...tak to neni vela 7eur.ale uz 410eur je vela.ale co uz......a to si mas spolu pichat naraz????

bambula27
1. okt 2012

@lilli202 no teraz ano...uz sa mi blizi 19:00, paaana, ja prezivam tu jednu inekciu akoze fest a nie este 2 naraz 😖

timmka
1. okt 2012

@bambula27 tak si pichaj 180, on to dava aj podla vahy asi.. ja som vazila 52kg a pichala som si 180 krasne som zareagovala, drzim ti palce nech mas kvalitne vajka a nech sa oplodnia 😉
poznam to, aj ja som mu vyvolavala a viem aky je... , ale mne sa zda, ze po prac. dobe je ovela prijemnejsi ako v robote, ja som mu volala aj o 21.00 ked som spinila a bol prijemny 😉
mne sa podarilo az druhe KET, sice ET vyslo ale potratom ☹ , asi ma cakali tie spravne embrya az pri druhom kete 😉

bambula27
1. okt 2012

@timmka A to ti akoze on dvihol aj o 21:00??? 😨 Fuha, tak to klobuk dole. Urcite, verim tomu, ze musi byt prijemnejsi, ked je niekde doma v klude. Neraz tam pridem na vysetrenie a nadava tam na niektore, ktore volaju a tak...Takze ste mali zmrazene embryjka? Kolko? a vlastne KET - tam uz nepotrebujes injekcie, ci ako to je? Joj a DAKUJEM za prianie 🙂

timmka
1. okt 2012

@bambula27 hej v pohode zdvihol 😉 ano, mal,i sme zrmazene, ja som mala 17 vajok z toho sa nam oplodnilo 12 , ale na zmrazenie po PK nam ostali len na dve kety, to sa mi nepaci v car, ze oni ti povedia kolko sa ti oplodnia ale kolko sa zmrazia nepovedia a ked som sa pytala pri plateni ked mi zmrazovali, tak povedal, ze mam tolko kolko sa oplodnilo, ale figa, pytala som sa pototm pri kete embryologa a on mi povedal, ze vraj este na jedno ket mam 😒 😒 😒
na ket uz injekcie nepotrebujes, len tabltekty budes brat 😉

bambula27
1. okt 2012

@timmka No...a ako si sa prosim ta dostala k embryologovi? Fakt, tam ti skoro nikto nic nepovie. To sa ani mne nepaci. A zmrazenie kolko sa plati? My mame IVF+ICSI, aj PK, cize to je 400+160??? Dobre hovorim? A zmrazenie?

bambula27
1. okt 2012

@timmka Moja, pocuj...idem pichat a da sa mi nastavit bud 175 alebo 187,5...kolko mam dat???

cerkutka
1. okt 2012

@lilli202 nie, to pero je na pichanie tych injekcii, akoze ti poviem keby ze nie to pero tak ja nepichnem asi🙂) velmi dobra manipulacia je s tym vies aj ked ides niekam tak iba vopchas do kabelky a ides...🙂 ja picham vecer ale to koly tomu ze som musela uz pichnut v ten den ked mi to dal a nemala som na vyber, treba si stanovit dobru hodinu aby si uz bola v pohodicke doma nie niekde v praci na w-cku🙂) sice pocas tohto vikendu som ja na takych miestach bola ze to pero prezilo🙂) hlavne nesmies ho nikdy zabudnut, ja som tiez dnes utekala na jeden meeting po praci a som sa musela vraciat domov po to lebo som si neuvedomila ze sa to pretiahne a ja pridem domov neskoro..takze tak🙂) neboooj ja som strachopudny typ na injekcie a zijem🙂

cerkutka
1. okt 2012

@xeni81 a co pichas? ty kokos..tak ja mam konsku davku oproti tebe lol🙂

cerkutka
1. okt 2012

@bambula27 inak aj ja picham o 19.00 🙂) sa mozme mentalne spojit🙂

xeni81
1. okt 2012

@cerkutka Pichám Puregon, dnes som bola na kontrole, už je to lepšie ako minule. V sobotu si mám pichnút Pregnyl a pondelok idem na IUI.

timmka
1. okt 2012

@bambula27 ked som lezala po vklade a on isiel na wc tak som ho zastavila a opytala sa ho
moja uz si si asi pichla, aj ja som mala s tym problem, ze 180 tam nebolo, ja som davala stale o trochu viac, tak medzi som nastavila 😉

cerkutka
1. okt 2012

@amali ahoj..pozeram ze ty si pichala puregon...ake mnozstvo si pichala ked sa mozem spytat?? ja nechapem podla coho to on stanovuje, kazdy ma nieco ine kazdy ine mnozstva🙂 saleno...🙂 a aku si mala diagnozu?? a ako dlho si pichala? dal ti potom este nieco navyse?? ja som zacala 3DC a v stredu mam ist na kontrolu..to bude 10 DC...sa mi zda ze uz ovulujem lebo hlien mam brutalny akokeby 10 zien vo mne ovulovalo.

cerkutka
1. okt 2012

@xeni81 a ty zas ides na IUI? ja som myslela ze uz si sa rozhodla pre IVF ..

xeni81
1. okt 2012

@cerkutka aj ja cítim od injekcií ako by som mala viacej hlienu. Ešte raz skúsime IUI, a ked sa nepodarí tak už naozaj IVF.

cerkutka
1. okt 2012

@bambula27 a tebe sa uz zastavila mrska? ci stale krvacas?? mozno preto tolko pichas lebo ti chce rozbit tu zdureninu cim skor....uz musis mat toho dost..hmm verim ti..neboj uvidis vsetko nakoniec bude dobre🙂 inak ked tu tak citam tak dost vela nas je v stadiu priprav..uz je tu malo prvochekovaciek🙂)

cerkutka
1. okt 2012

@xeni81 kolko dni uz pichas??

xeni81
1. okt 2012

@cerkutka od 5 DC až dodnes, takže spolu 12 dní, teraz mi kázal už prestať pichať

amali
1. okt 2012

@cerkutka ja som si pichala 225 jednotiek puregonu

cerkutka
1. okt 2012

@amali hmm tak ja mam fakt maxi davku🙂 fuuha

amali
1. okt 2012

@cerkutka ja mám nepriechodné vajíčkovody a začala som si pichať diphereline 22 dní po začatí menštruácie, po 10 dňoch asi nepamätám som pichala puregon a potom pregnyl o 22.00 večer pred odberom vajíčok

bambula27
2. okt 2012

@cerkutka fakt pichas o 19:00??? 😀 tak budem vtedy vzdy na teba mysliet a ty na mna 😉 tiez pichas uz dve? Vies co? cez vikend som uz nekrvacala, vcera rano zase trosku a dnes nic. Dufam, ze je koniec. Povedal, ze cysta je uz pred puknutim....

linka
2. okt 2012

@bambula27 gonal som mala 5 baleni a diphereline 4 baleni-jedno mi cele ostalo...

bambula27
2. okt 2012

@linka Diphereline ti ostalo???

slniecko001
2. okt 2012

@linka ahoj, doky ma objednal na 10.10. pravdepodobne na sono, dovtedy iba Estrimax - to čakanie ma zabije 😉

linka
2. okt 2012

@bambula27 jj diphereline 😉
@slniecko001 ahoj moja,neboj ubehne to ako voda a budes mat babulky v brusku 😵