Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

tromboska
20. sep 2013

@cerkutka Gratulujem 🙂

noemyy
22. sep 2013

Dievčatá neviete mi poradiť či doktor bude tento týždeň v práci?

tankika
22. sep 2013

@noemyy zajtra bude urcite, som objednana na 11.hod.

mima2912
3. okt 2013

@bambula27 ahoj!..inac mne sa to stalo tiez , a to..2 krat...ze sme mali 3 embriijka ..... vlozili mi 2...,a to tretie ze ...sa prestalo vyvijat,..?? tiez som dufala ze budeme mat mrazacika a nic...

vivera
4. okt 2013

@mima2912 ahoj, je to uplne normálne ak bolo slabšie embrijko. Mne aj ked ostalo na mrazenie, tak sa po rozmrazeni prestali vyvíjať. Vždy sme mali 6-8 embrijok a zo štyroch IVF sme mali iba jeden krat KET.

bambula27
4. okt 2013

@mima2912 ale vies, mne proste nesedelo to, ze sme mali predsa predlzenu kultivaciu, volala som tam, povedal, ze embryjka su krasne, takze sme dohodli termin vkladu. Zasadne mi odmietol vlozit obe, aj ked som ja na tom trvala....a po neuspechu volam a ono tam proste NIE JE!!!! Nepochopitelne pre mna...a teda ma tam uz viac ani nevideli. A ani neuvidia

mima2912
7. okt 2013

Zvycajne vkladaju 1 alebo 2....Ale to je asi ako loteria,aj ked su dobrej kvality,tak sa mozu uchytit alebo nie...Mne stale vkladali 2...A ja som sice otehotnela,ale uz 2 krat som potratila.Teraz som zase otehotnela...tak dufam,ze tentokrat to vyjde. 🙂

vivera
8. okt 2013

@mima2912 So mnou iba prvý krát diskutoval o pocte prenesených embrijok. Od vtedy automaticky dve. Ani sa ma nepýta 😉 . A to uz mam ž prenosov za sebou.

tankika
9. okt 2013

Mne na prvom pohovore vravel, ze vkladaju len jedno, ze nemaju zaujem o viacpocetne tehotenstvo, lebo je to rizikove pre matku aj pre deti.... a potom pri prvom prenose som sa az na stole dozvedela ze mi vkladaju dve... keby som sa neopytala, tak ani neviem... len sa opytal ci moze byt a to ich uz drzal v ruke.... mala som co robit aby som sa za par sekund z toho spamatala a pripravila na moznost ze z toho mozu byt aj dvojcatka... normalne na mna horucka vystupila... doteraz 3 x Ket neuspesne...zakazdym po dve embrijka 😠 mam uz dost... ideme skusit stastie inde...
@bambula27
@vivera

vivera
9. okt 2013

@tankika ja mam za sebou 6 prenosov neuspesne a 2 zrušené v den prenosu. Buduci týzden ma caka dalsi. Verím, ze uz uspesný. 7 je štastne cislo.

amali
9. okt 2013

@tankika
@vivera ja som u neho absolvovala niekoľko prenosov, nebola som spokojná či s prístupom, správaním a tak som sa rozhodla odísť aneľutujem- čakáme dvojičky...........držím vám palce nech sa to podarí 😉

bambula27
9. okt 2013

@tankika No ja som tam po mojom zazitku tiez skoncila. Zmenila som gynekologa, a ten ma snad da dokopy. Urobil hysteroskopiu, laparku - drilling vajecnikov a tento cyklus skusame s Clostilom. Tak som zvedava. A ak to proste nepojde, tak CAR tiez urcite zmenim....Ja ani dr. a ani sestricku v KE v CAR nechcem vidiet :D 😠

tankika
9. okt 2013

@amali
@bambula27 a kam ste odisli ked sa smiem spytat? my sme sa rozhodli skusit Iscare v Martine...

amali
9. okt 2013

@tankika ja som odišla do Brna a neľurujem, povedala som si že ked sa mám trepať z východu do martina tak pojdem už aj do brna, lepší odborníci, tehcnika, krátka stimulácia hormonmi, nezaťažuje tak organizmus a u nás sú len zdierači penazí a nehľadajú chybu a možnosti.

bambula27
9. okt 2013

@tankika Ja zatial nikam. V prvom rade bola zmena gynekologa, teraz skusame s CLostilom ci to nepojde a ak nie, tak ja rozmyslam o Heliose v Martine.

smile1103
11. okt 2013

ahoj maminky snazilky....nam povedal mudr herman ze ja vraj mam chlamidie co moja gynekologicka po vsetkych testoch vyvratila ze to nie je pravda...tak nas poslala pre leukosperma co bola diagnoza u mangela no a chcela by som poradit kde co by mohol brat nejake pripravky pokial ho vezmu k uroandrologovi...dakujem za radu....neviem mne to prislo akoby nam povedal tri najhorsie diagnozy a s toho mu vysla sterilita,ale ak sa zmylil u mna co ak sa zmylil aj u mangela??

karin415
13. okt 2013

@smile1103 ahoj tak takuto istu diagnozu urcil aj nam 🙂 tiez ma to velmi prekvapilo ze mam chlamidie a nezdalo sa mi to hlavne ked robil uroandrolog výter manzelovi a u neho sa nic nezistilo. A keďže sa chlamidie prenásaju bolo mi to velmi divne. Na leukospermu netusim, manzelovi uroandrolog nedal nic, mozno tie klasicke vitaminy by mohol brat ako je selezin ace to je taka zmes vitaminov, zlepsuje to aj kvalitu spremii. 🙂

smile1103
13. okt 2013

@karin415 tak praveze aj mna to zaskocilo a dost lebo taka diagnoza akoze pre mna nepochlpitelna....skusime tie vitaminy...snad to zaberie ako nejaka pochybna diagnoza....a to som sa ani ho nepytala,ze co by nam poradil ak chceme dvojcatka O🙂 dakujeme pekne za radu 😉

marekmajka
14. okt 2013

no aj mne povedal, že mam chlamidie :- ) Ďalej som to neskumala, preliečila som sa z ATB aj manžel a nakoľko sa nam aj na ďalej nedarilo prirodzene išli sme na IVF. No a hneď po prvom prenose jedneho embryjka som zostala tehu a teraz som v 31 tt. Mne vôbec neodporučal prenos dvoch embryi, tak neviem podľa čoho sa rozhoduje, že či jedno alebo dve.

karin415
14. okt 2013

@marekmajka Tak preliečení sme uz aj my, buduci mesiac by som mala začat zo stimulkou, kiežby to bolo tak uspesne ako u teba 🙂 blahozelam a príjemne tehulkovanie 😉

karin415
14. okt 2013

@smile1103 asi je to naviac rozsirena diagnoza... ktovie 🙂 na tie dvojcatka netusim, neviem podla coho rozhoduje kolko embryi ti vlozi, skus sa ho opýtať pri najbližšej navsteve

marekmajka
15. okt 2013

@karin415 ďakujem. Hlavne musiš veriť, že sa to podari hneď na prvy krat, inu možnosť som si ani nepripušťala 🙂 Držim ti palce nech ti to tiež vyjde na prvy šup 😉

jaja9891
16. okt 2013

ahojte,prave zvazujem,ktore centrum si vybrat.Chcem sa Vas spytat,ci dr. Herman pomaha,resp. hlada aj sposoby ako umoznit prirodzene otehotnenie.Kvoli endometrioze ma posielaju rovno na IVF,my sme sa vsak o babo este ani nestihli pokusit,mam len 24 a doteraz sa z tohto vsetkeho neviem spamätat.... poradte... ake s nim mate skusenosti?kto z KE je najlepsi?

karin415
16. okt 2013

@marekmajka dakujem pekne 🙂 snazim sa myslieť pozitivne, uz sa neviem dockat kedy konecne dorazi mrcha a môzem zacat zo stimulkou 😉

matelko1
18. okt 2013

@jaja9891 tak z endometriozou vacsinou posielaju na IVF,takze nevahaj a chod.ja som z dr.Hermanom bola velmi spokojna,100 ludi,100 chuti.takze kazdemu niekto iny sadne.herman je malo zhovorcivy,nepovie skor nieco,kym nema vsetky potrebne vysetrenia....

jaja9891
18. okt 2013

@matelko1 aj ty si mala endometriozu???no vyzera to,ze pojdem za nim,ale dr. mi odporuca Toporcerovu,tak neviem... a ako dlho vam trvalo,kym sa zadarilo do stastneho konca???

matelko1
18. okt 2013

@jaja9891 nie,ja som nemala endomet.ale poznam kopec bab z mojho okolia z tou pliagou a cim skor pojdes,bude to lepsie,lebo je problem otehot,aj po ivf.toporcerova,no neviem nesla by som za nou,dr herman je skvely a velky odbornik 😉
no a trvalo nam to dlho.mne zistil uraplazmu,tak som sa musela z toho vyliecit,potom zase ma poslal na hysteroskopiu a az tak som sla na odber vajok a vklad.vyslo na prvy krat,ale v 7tt som potratila a hned dalsi cyklus som sla opat na KET a vyslo to a dnes mame dvojky,ktore budu mat 4 roky o chvilku.takze neodkladaj navstevu

jaja9891
18. okt 2013

@matelko1 ach jaj,ta endo je svinstvo riadne :( ja stale v kutiku duse dufam,ze to bude ok,ze sa to podari aj prirodzene :( tak pojdem do car a snad sa to podari :( snad sa nebudeme uz dlho trapit :(

jaja9891
18. okt 2013

@21majka ahoj,prosim ta,kde si chodila do centra???

jaja9891
18. okt 2013

Zienky prosim Vas ako sa pohybuju cen yu Hermana,resp. tie prvotne pohovory a vysetrenia su platene????co hradi poistovna?alebo kolko vyjde cca. IVF? a je mozne ist do viacerych centier a az potom s apre niektore rozhodnut,myslim na tie prvotne konzultacie?dakujem za kazdu info.