Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
18. feb 2010

babulko dakujem 😉 ved si to tak neberte.ved kazdy si moze napisat svoj nazor a moj je taky a nebudem to tu vysvetlovat preco....ja viem svoje... 😅
ale jasne aj tak som rada...ak maju byt dve taku budu 🙂 😉 😵

sobka
18. feb 2010

bobek 098 kde si? 16.02 si mala vklad a my o tebe nic nevieme, ako sa cítiš?myslíme na teba 🙂

svetluska23
18. feb 2010

mimka. aj my sme mali zlý spg. ale ked tam niečo je oni to nájdu. je tam super embryológ.

svetluska23
18. feb 2010

sobka máš ip

babulko
18. feb 2010

lusi ano kazdy mame svoj nazor to mas jasne.......velmi sa s tebou tesim 🙂 a ostatnym babenkam drzim rovnako palce

mima263
18. feb 2010

svetluska, až tak zlé to nie nie je to azoospermia alebo ťažká OAT. U nás bol problém asi v embryjkách, že neboli kvalitné - ale to je iba taký môj laický odhad. Aj ja som počula o embryológovi. Dúfam, že teraz to bude lepšie

bobek098
18. feb 2010

sobka to je pekne, ze na mna myslite zatial sa citim dobre musim poz. mysliet 🙂

sobka
18. feb 2010

no konecne si sa ozvala...kolko ti vložili embryok? 😉

sobka
18. feb 2010

budeme ti trpezlivo držať každý den palceky, nech sa bobcek..-ovia uchytia a nech nasledujes lusi a ostatné cersstvé tehulky...cakáme na nové spravicky.. 🤐 😉 🙂

bobek098
18. feb 2010

sobka 2 a dakujem za podporu
🙂

lusinkaj
18. feb 2010

prajem vam pekny vecer 😉 idem pozerat panelak 😉 ahooojte

svetluska23
18. feb 2010

babulko, prosím ťa aký maš kočiarik. pozrela so foto. vyzerá celkom skladne.

walle
18. feb 2010

lusi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čo to čítam??????????????????, dvojičky???????????????,, veď ti vkladali iba jedno embryjko!!!! 😅 😅 😅 tak to som musela ozaj až manželovi povedať!!!! tak to budeš čakať jednovaječné???? 😅 😅 😅

JA ODPADNEM!!! 😕 😅 ale úplne ťa chápem, čo sa týka tých obáv... 😔

mimka- takže nič??? ☹ ☹ ☹ výsledky z reprodukčnej imunologie by určite nezaškodili... 😖ak ovšem to už nemáte vyriešené...nepamätám si...a prestupuješ??? dobre robíš...joj, som veeeeľmi z toho smutná, potrebovala som takú psychickú injekciu, že KET-kám nám sa to podarí

lusi - áno, ja mám ešte mrazáčikov, ale ak to nevyjde...neviem, čo budem robiť, ďalšie IVF stimuláciu mi neodporúča moja lekárka... 😔 😔 😔ostáva mi teraz iba veriť, nechcem to teraz riešiť... 😔

matelko1
19. feb 2010

ahojte.prajem pekny den. 🙂

matelko1
19. feb 2010

lusi co to citam,ja som ti vravela,ze to budu dvojky,hcg tomu nasvedcovalo.drzim palce k dvojtehulkovaniu a neboj sa zvladnes to.

svetluska davno si tu nebola.

lusinkaj
19. feb 2010

Dobre ranko 🙂 ani som velmi nespala v noci...som rozmyslala nad mojimi babätkami 🙂 😅 😵
walle,no tak museli byt velmi dobre,ked z jedneho sa rozdelilo na dve..... 😉 neviem si to uz teraz predstavit,bude to tazke ale aj krasne.... 😉 😵
ale ako som vravela radsej dve ako ani jedno... 🙂 😵
matelko no ja som do poslednej chvile verila,jednemu ale asi fakt hcg bolo na dve.... 😉 a ty ako zvladas to?da sa to?

matelko1
19. feb 2010

lusi zvladam to,ide to.je to zataz,ale je to pekne mat naraz dve.

lusinkaj
19. feb 2010

matelko teraz budem od teba len info zbierat...budes moja opora a s kocikom ako to je da sa snim v pohode na prechadzke?

matelko1
19. feb 2010

kociar je super.lahko sa manipuluje.ved prid do temy,do fora tehotenstvo-cakame dvojicky,tam
sa dozvies vela toho.ja som tam tiez.

matelko1
19. feb 2010

lusi kde si zmizla.....
tak ja idem varit,drobci bubkaju,manzel je o chvilu doma na obed a poobede idem s drobcami von.

lusinkaj
19. feb 2010

matelko prisla taka necakana navsteva,teraz odisla...tak ak fakt budu u mna dvojky tak tiez chcem taky kocik lahko ovladatelny aby sa dalo s nim pekne ist na prechadzku,popripade aj v autob.

matelko1
19. feb 2010

uz si sa obj.k hermimu na utz
preco mame taku roztahanu stranku

lusinkaj
19. feb 2010

matelko ano teraz som mu volala tak idem az 2.3 povedal ze to staci,ze kludne aj ked sa z jednheo uhniezdilo na dve moze jedno odist...taze uvidime ako to vsetko dopadne...necham sa prekvapit 😉

solida
19. feb 2010

lusinka, blahoželám k dvojkám! odmysli si starosti a vyjde ti z toho krásna vec - čaká ťa dvojnásobné množstvo radosti !!! 😉

ofs
19. feb 2010

Ahojte,
už sme doma z Tatier, bolo super, ja síce nelyžujem, ale manžel áno aj dcérka, ja som si užívala wellnes.
Lusi blahoželám, teším sa s tebou, chápem, že máš obavy ale tak ako hovoríš keď to zvládli iní zvládneš aj ty. Ale obavy sú na mieste, ale ja viem že si šťastná a pomaly vám to šťastie dôjde, takže ešte raz blahoželám, super. Ten hermi je šikovný, veď on aj vravel, že len jedno vloží a dobre spravil.
Ja na ďalší týždeň sa objednám k hematologičke, pustím sa do toho, som zvedavá, či mi niečo zistia.
Prajem pekný večer všetkým vám.

mima263
20. feb 2010

Ahojte žienky, chcem sa Vás opýtať, koľko ste doplácali za výkony pri IVF - ET. Budem Vám veľmi vďačná za túto informáciu. Kľudne aj do IP

lusinkaj
20. feb 2010

ahojte,prajem vam krasnu sobotu 😉

dicinka1
20. feb 2010

lusi 😵 gratulujem moja..aj ja som tušila,že to budu dvojky..podla výšky hcg..ale nejako sa mi nechcelo verit,že sa to 1 rozdelilo..no vidiš super..

moja mala je teraz dost zla,neviem co jej je...stale plače a pyta sa na ruky..asi jej idu horne zubky..ale nevidno tam nič tak neviem,že čo...neviem si predstavit mat 2-jky 😒 zošalela by som.. 😉 😀 😀 😀

lusinkaj
21. feb 2010

Ahojte 🙂
dicinka ak to fakt budu dvojky,ja sa asi zblaznim....aj ja zosalim ak pisem ty 😅 😵 😀
uvidim ako dopadne utz 😉

matelko1
21. feb 2010

ahojte.pekne popoludnie prajem.
lusi neboj sa nezblaznis sa 🙂