Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
7. nov 2010

baby tak vam drzim palce a pevne verim,ze nas budete nasledovat a rozsirite tak rady stastnych mamiciek ako lienka napisala 🙂

valery08
7. nov 2010

@ofs držím Ti všetky palčeky, aby si nám zajtra zahlásila radostnú správu 🙂 🙂 🙂

valery08
7. nov 2010

Všetkým novým "hermankám" a samozrejme aj ostatným snažilkám prajem, aby sa ich sen stať sa maminkou čo najrýchlejšie splnil 🙂

sobka
7. nov 2010

matakrok, aj ja som bývalá SPLNácka ☹

mima263
7. nov 2010

Baby, čo bolo, bolo, teraz potrebujeme hlavne šťastie. No a ešte aby sa nám Dr. neprepracoval

sobka
7. nov 2010

Hej, dr. ma fakt vela toho....aj ja som si vsimla, je to aj dobré...ale aj nie....potom si nás vsetky pacientky pletie.... 😒 takže sa musíme pripomínať...ale nech....hlavne, že vie čo robí....je suprový...tak nech mu to vydrží
Dobru nocku🙂

matelko1
8. nov 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

matelko1
8. nov 2010

@ofs cakame na spravy... 🙂
@gerena tak bola som dnes dat si urobit KO a vyter z hrdla,lebo sa mi znova cez vikend zdurili uzliny.zajtra budu vysledky,,,z coho to moze byt.

kukulik30
8. nov 2010

ahojte kocky...uz mame pripojenie aj v novom byte 😉 taks a hlasim, ze uzv dopadol na jednotku...akcia srdiecok zachytena , takze dvojicky sa maju k svetu 😵 😵 😵
v centre som uz skoncila, uz len u svojho gyn sa mam hlasit, dnes som bola na odbery a v stredu idem do poradne 🙂

kukulik30
8. nov 2010

@matakrok aj ja som ex splnacka..

kukulik30
8. nov 2010

@matelko1 nehnevam sa ,aj tak som nemala pristup na net..takze ok, ze si podala spravy... 🙂 😀

matelko1
8. nov 2010

@kukulik30 joj este raz prepac,ale fakt som nevedela kedy sa pripojis a ...ako sa citis,uz ste prestahovani..

matelko1
8. nov 2010

@kukulik30 a este sa pridaj do temy cakame dvojicky...

kukulik30
8. nov 2010

@matelko1 uz sme prestahovani, ale podmienky..otrasneeeeeeeeee 😅 😀 ale musime vydrzat, kedze prerabat budeme postupne, a treba nam stavebne povolenie kvoli buraniu jednej steny, bez toho zacat nemozeme, cize sa to troska natiahne

matelko1
8. nov 2010

@kukulik30 tak to vam nezavidim,najlepsie sa preraba ked sa tam nebyva.a co idete prerabat,asi tam je este stare jadro,ze..

babulko
8. nov 2010

@kukulik30 blahozelam 🙂 tajne som to tusila ze to budu aj dvojicky podla hcg.......tesim sa s tebou velmi tak len pekne aby ste rastli a priberali a potom uz len velka radost zvladnete to ako aj ostatne mamicky dvojky🙂 🙂 som velmi rada ze to vyslo🙂

babulko
8. nov 2010

@matelko1 no ako sa mate chlapci ako lozia lozia??

kukulik30
8. nov 2010

@matelko1 no ano stare jadro, hnusna kupelna a zachod a podlahy , nemame ani jednu skrinu, kedze v trojizbaku sme vsetko nechali, mali sme vstavane skrine 😒 ..a teraz vsetko odznova 😖

@babulko dakujem...ja tiez verim, ze vsetko bude v poriadku , hlavne tie vahy deticiek nech nie su v poriadku 🙂
citim sa velmi dobre, akoby som ani nebola tehulka..chuti mi jest...takze si to zatial uzivam, kym vladzem 😀

babulko
8. nov 2010

@kukulik30 to je dobre len si to pekne uzivaj aj ja som si tak uzivala a potom......velka zmena ale radost neopisatelna 🙂

kukulik30
8. nov 2010

veru zmena to bude riadna..si to neviem ani predstavit 😀

matelko1
8. nov 2010

@babulko chlapci sa uz stavaju na nohy ked sa pridrzaju niecoho,no mam co robit.jedneho presuniem,potom druheho a znova to iste dookola,ich to tesi,ze mozu sa na nozky stavat.zo stola vsetko zhadzuju ked dotiahnu,vcera kym som jedneho prebalovala,tak ten druhy mi do sudocremu dal ruku a po stole vsetko rozotrel a potom zase naopak.vidno,ze su dvojcata....je veselo 🙂
@kukulik30 no jasne ak su vstavane skrine tak to sa neda znova pozit,vsetko odznova,ale fakt vam nezavidim,ale zase urobite si to podla vasich predstav.

babulko
8. nov 2010

@matelko1 to poznam dobre moja 🙂 v kuchyni ked su tak co dostanu zo skriniek tak zo vsetkym sa bavia hracky su bokom a oni si vyberu misky varesky .......minule mi daniel tiez celu krupicu vysypal na koberec a este s rukami to poroztahoval tak sme mali ako sneh v zime a este ako sa z toho smiali obaja ze to roztahuju po koberci a vsetko po sebe opakuju no nezapru sa ze su dvojicky 😀 ale je to radost 🙂

matelko1
8. nov 2010

@babulko veru je to radost,vcera si alex pricvakol prsteky do zasuvky,tak reval a o chvilku bol tam znova,pokusaju stale...

gerena
8. nov 2010

@kukulik30 blahozelam 😵 😵 😵 v poslednom case same dvojky.......to sda mi paci 🙂
katastrofa prerabat byt.......brrrrrr.....pevne nervy 😉 🙂
@matelko napis mi potom vysledok, som zvedava co tak dlho preziva 😉

marcelka83s
8. nov 2010

@matelko1 ja od začiatku chodím k dr.Hermanovy asi si ma mýliš s niekym 🙂 a ostali mi ešťe štyri .Mala som 9 vajok z toho sa mi oplodnili 7 jedno mi vložili ked som mala et a teraz som mala ket tak mi dal dve .Ja som z gyncyre spokojna nemenila by som nemám dôvod mne Dr.Hermana odporučila moja sesternica tiež nemohli mať 10rokov deťi brala rôzne lieky prešla rôznymi vyšetreniami a nakoniec sa rozhodli ísť na umelé ,ale nakoniec nemusela podstupiť umelo lebo mala iba niečo z hormonami a dr.ju iba sledoval dal jej lieky a vravel jej ,že kedy majú ťuťumuťu a Vanesku majú na sveťe.Ty si tiež zo Spišskej ako Kukulik?

matelko1
8. nov 2010

@marcelka83s ano ja som tiez zo SNV.aha tak neviem preco som si myslela,ze si tiez presla...
ano herman je zlaty,ja som bola tiez s nim spokojna...

matelko1
8. nov 2010

@gerena ok dam ti vediet,dufam,ze vsetko bude ok.mam aj strach.

svetluska23
8. nov 2010

ahojte.pozerám sa sem po dlhej dobe. a čo tu nečítam? dalsie dvojky. no blahozelám.
inak moji malí rastú.
kukulik, ak môžem byť zvedavá aj prvé bábo je po um.oplodnení?

matelko1
8. nov 2010

@svetluska23 ahoj moja.ako sa mate...kolko maju tvoji chlapci...uz by si mohla dat aj nejake foto 🙂

marcelka83s
8. nov 2010

@kukulik30 ahoj aj ja ťi chcem zagratulovať super správa ťebe vkladal hermi jedno embryjko však?Pevné nervy s prerábkou,chcem sa spýtať to tie grafy čo máš v albume to čo znamenajú to má každá ťehulka ?držťe sa