Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katica1
27. sep 2009

tak babky kde ste ..sak uz davno poobede,aj po veceri...hmmmm 😀

lusinkaj
27. sep 2009

kati mi vegetime,od nudy len jeme s manzelom 😀

beadz
27. sep 2009

ahojte babenky. tak ako ? je tu niekto ?

lusinkaj
27. sep 2009

bea ahoj 🙂

beadz
27. sep 2009

ahoj lusi. ako vysledky ?

lusinkaj
27. sep 2009

bea neviem,lebo tento tyzden tam nikto nebude ide na skolenie,taze az 5.10 mam zavolat
ale budu dobre 😵

beadz
27. sep 2009

tak to co su za poriadky ? ved ti vraveli ze v piatok budu mat, nie ?

lusinkaj
27. sep 2009

nie moja,ja som bola len v piatok 25.9 na krv-mi ju zobrali a az teraz budu vysledky 🙂

beadz
27. sep 2009

ahaaa. som to poplietla. tak drzim velmi palce. uz nech sa to rozbehne. 🙂

lusinkaj
27. sep 2009

nevadi...dakujem pekne 🙂 potom napisem
a ty ako?

beadz
27. sep 2009

celkom sa da. dnes ma zasran pol roka, tak dostal papat zemiak, ale velmi mu nechutil. ale je hrdina, lebo spapal asi 6 lyziciek.
so mnou nic nove. na ketko nejdem, lebo este kojim a vtedy sa to vraj nesmie. neviem sice preco.... ale ked tak hermi vravi, tak snad vie preco. tak uvidime, dokedy bude mliecko. nechcem ho surovo uplne odstavit od cicky, ale zase v mojom veku ani nemozem velmi dlho cakat...

lusinkaj
27. sep 2009

preco si ho tak nazvala? 😀 ved on je zlatucky,vsteko najlepsie 🙂
vies preco,lebo tie lieky co by si mala brat pred ketkom,tak nesmu brat zeny co koja 😒 preto

beadz
27. sep 2009

ja viem ze je zlatucky, to len tak lebo v poslednom case je to opodstatnene 😀 😀 😀 tolko co on, nenalozi ani dospely clovek 😉

lusinkaj
27. sep 2009

bea jasne 😀 😀 a cim dalej bude aj horsie 😀

beadz
27. sep 2009

tak to sa potom bude umyvat uz sam 😀 .

lusinkaj
27. sep 2009

bei ja som az teraz pochopila ako si to ty myslela 😀 😀 😀

beadz
27. sep 2009

lusi, uz je vela hodin, tak pomalsie dopaluje 😉

lusinkaj
27. sep 2009

asi tak 😀 uz spinka?

lusinkaj
27. sep 2009

prajem ti dobru nocku 😔
ahojte 🙂

beadz
27. sep 2009

uz spinka. dnes sme ho dali skor, lebo bol velmi unaveny. vela toho cez den nenaspal. tak som zvedava kedy bude budicek.
dobru nocku aj tebe

katica1
28. sep 2009

bree rano devenky.... 😉

lusinkaj
28. sep 2009

dobre ranko babky 🙂

katica1
28. sep 2009

ako lusi...co dnes 🙂 na plane...???

katica1
28. sep 2009

ja pojdem k mamke...a vecer snou na Janosika...do kina... 😉 😉

fredy27
28. sep 2009

Ahoj katica.Nie som veľmi zbehlá v týchto výrazoch.na koníka chodím necelý rok a stále som si len čítala príspevky a tak teraz som sa rozhodla,že sa aj zapojím do debaty.No neviem,možno,ja som tam prišla o štvrť na 10 a pol desiatej vychádzala od neho nejaká dvojica,ale nevie ,či si to bola ty.ja som akurát vyplnovala formulár. a v zimnej záhrade sedeli dvaja muži,tak možno jeden bol tvoj muž🙂ket znamená vklad embrií?ako dlho sa už snažíte?iv f je umelé oplodnenie,pokiaľ sa nemýlim,že?a koľko máš rokov?možeš mi napísať niečo o sebe?je to bolestivé,to vkladanie?

fredy27
28. sep 2009

Lana,ty si ako dlho snažíš a čo všetko si už podstúpila?berieš aj nejaké lieky na nepravidelnu ms?

katica1
28. sep 2009

fredy..tak ano jeden znich bol moj mangel..ja som bola na koze...na vklade akurat....ET je embriotransfer,KET je transfer marzenych embrii,.....to vlkadanie sa da vydrazat...vlastne vsetko vydrzis ak velmi chces..neboj...vklad je pri vedomi...a odber vajicok je pod narkozou...da sa to... 😉 my sa snazime uz 5rokov...no od mojich 28rokov,,,tak si vypocitaj kolko mam... 😔 😔 ...a inak IVF nam bolo odporucene,koli manzel.horsiemu spermiogramu...iank ja by som mala byt ok...ale 1:vif nam nevyslo,1.Ket tiez nie..a teraz som bola na 2:kete...tak neviem ,kde je problem...a dr.ti nemoze zarucit...nic na 100%....on urobi ,co sa da a potom je to uz v rukach bozich...tak asi tak..... 😕 😕 😕 neboj sa zvladnes to...tolko zien to zvladlo...niektorej to vyjde na prvykrat,,,,niekomu na treti...niekto tam uz je 8krat...sila!!!!terba verit... 🙂 🙂

katica1
28. sep 2009

tak to na cely referat,co som to tu popisala..haha....oznamkujte ma.... 😀 😀 😀

sofia2008
28. sep 2009

ahojte, dlhsie som tu nepisala,v praci toho mame tak vela, ze nestiham 😠
chcem sa opytat, vo stvrtok mam volat do gyncaru, ci uz nam schvalili ziadost a ivf, mam volat Hermanovi, ci sestricke?
inak vsetkym babam drzim palce 🙂

katica1
28. sep 2009

sofia volaj doktorovi.....on kukne do pocitaca.... 😉