Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

katica1
2. okt 2009

sak viem...ale co baby pisu...mnohym aj ketko vyslo...ale preco by malo prave mne.... 😖 😖 😖 ,,,co bude bude,,,nic nemozme robit.....pa lusi idem k telke.... ☹ ☹

lusinkaj
2. okt 2009

jasne su baby co aj ket vyslo,ale ja si myslim ze ket vyjde vtedy ak sa ide hned po neuspesnosti,predsta je ta zena nabita hormonmi,aspon tak mi povedali... 🙂

katica1
2. okt 2009

inak dr mi povedal,ze pri ketku je trosku mensia uspesnost....a ze aj tam maju celkom dobru uspesnost,,,ale je to indivindy...ved to vo vsetkom....bruuuuu noc 🙄

lusinkaj
2. okt 2009

jasne...tazko povedat fakt,niekomu vyjde niekomu nie... 🙂 tak isto aj ivf vyjde niekomu 1 a niekomu aj 3..atd
keby sme ´vedeli,podla coho to ide... 😀

broskina
2. okt 2009

katica musís veriť,že to vyjde.. 🙂 ved nebudeme rodit v päťdesiatke 😀 teraz mame na to vek 🙂

broskina
2. okt 2009

inak neviete mi poradit.. 😝 lebo ja som fakt niekedy taka trubka...zabudla som sa dokiho opýtať ci mam užívat aj nadalej medocriptine(na zníženie prolaktínu)

lusinkaj
2. okt 2009

broskina fiha tak toto ti ja neviem fakt povedat... 😕

lusinkaj
2. okt 2009

prajem vam dobru nocku 🙂

broskina
2. okt 2009

dobru.. 🙂

broskina
3. okt 2009

ahojky...kedy sa vykonáva platba za vsetky úkony?po prenose?majú tam terminál,že?takže asi palatobnou kartou nie je problem platiť..

lana28
3. okt 2009

ahojte zienky 🙂
ahoj broski.......plati sa pred vykonmi......a mozes aj kartou.......my sme platili v hotovosti.....

lana28
3. okt 2009

baby co varite?

lana28
3. okt 2009

baby, tak kde ste?

broskina
3. okt 2009

ahoj lana..diky za odpoved..

broskina
3. okt 2009

snažilky poradte mi este nejaké tipy okolo ivf aby som niečo nezvorala.. 😒 zatial som síce v pohode ale nechcem nic pokazit...

lusinkaj
3. okt 2009

ahojte,lana a broskina 🙂
boli sme na navsteve,teraz sme prisli...neviem nejaka taka vselijaka som dufam,ze nieco namna nelezie 😉
broskina,co yb si chcela vediet,skus sa spytat...nic ma nenapada 🙂

sofia2008
3. okt 2009

Ahojte, no tak ivf mame schvalene 🙂 na dalsi tyzden vo stvrtok rano ideme do KE...nestretnem niektoru z vas?
budem mat asi dlhy protokol, lebo mi Herman kazal prist na 21.den..no ved uvidime..prajem vam pekny vecer 🙂

broskina
3. okt 2009

no ja vlastne ani neviem lusi.. 😝 už troska ide na mna asi nervozita...ale navonok to nedavam vidiet..to len tak medzi nami.. 😉

broskina
3. okt 2009

dnes ma caka posledna injekcijka..tak idem k sestre aby ma dobla.. 😀 (aj by som si ju sama pichla do svalu,ale až taka sadomaso sklony nemam.. 😀 )

sofia2008
3. okt 2009

broskinka a co si si pichala? ja si budem Gonal...mam strach, ze priberieeeem 😖 ty si nieco pribrala?

broskina
3. okt 2009

neboj sofi..ja tiež gonal..pichala som si sama do brucha...teda ja som si pichla a manžel stlacil davku lebo musís mat urobenu kožnu riasu a 2 ruky je na to malo 😀 a nepribrala som ani gram..troska nafuknute brucho inak nic..ja som este schudla ale to je zo stresu..aj ja som sa na zaciatku bala ze priberiem..

broskina
3. okt 2009

ale je mi už cely tyžden blbo..ale to netušim ci z gonalu alebo liekov co beriem na zníženie prolaktínu..takže tak 🙂

sofia2008
3. okt 2009

jej velmi si ma potesila 🙂 ja uz to chcem mat cele za sebou 🙂 a to som ani nezacala 😀
dufam, ze sa nam to tu vsetkym podari a budu pekne Vianoce 🙂

lusinkaj
3. okt 2009

sofia ahoj,ty ides na ktore ivf?ja tiet zdem teraz mam uz doma inj. 😉

sofia2008
3. okt 2009

Ja na prve..velmi ti drzim palce..ty ides na druhe, ak sa dobre pamatam...

lusinkaj
3. okt 2009

ano sofi ja 2 a verim ze uspesne 😵
aj tebe drzim prsty,super mozno budeme spolu stimulkovat

sofia2008
3. okt 2009

tak teraz ti to musi vyjst 😵 drzim palce velmi velmi 😵
ja idem k hermimu v stredu, to budem 21.den cyklu, tak budem mat asi dlhy protokol...ty kedy zacinas?

broskina
3. okt 2009

asi už spinkate,že??teraz som sa vratila ...tak ten pregnyl dobre štipe..auuuuuuuuuu. 😀

lusinkaj
4. okt 2009

ahojte,krasnu nedelu prajem 🙂 mi sme si pospinkali trosku dlhsie,dnes nemusim varit ideme na obed k svokre
broskina neviem kedy zacinam,vsetko rozhodne moja stitna zlaza 😉

broskina
4. okt 2009

tak dobré ranko 🙂 my varíme ostošesť 😀