Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
17. dec 2009

ano dnes mam volno,no darceky to je taka necela polka...taze mam este co robit 🙂

matelko1
17. dec 2009

ale zmaknes to cez vikend 😅 ..co mas poobede na plane?ja idem dat este plienky prat a pojdem si trocha zdriemnut.

lusinkaj
17. dec 2009

ja ani nic,trosku popratam...idem akurat pracku vyvesit...muz ide na zaver roka tak budem sama

matelko1
17. dec 2009

moj manzelik maju v utorok zaver roka,sef bude varit kapustnicu a prasa da piect,takze alkohol,zranica a zabava.
min.roku som bola aj ja,ale tento rok neviem ci pojdem,uvidim.
pracku som zapla,to je najmenej nahadzat do pracky,ale horsie je to zo zehlenim 😅

svetluska23
17. dec 2009

ahojte. manžel mi doniesol z mesta pár časopisov, tak som sa trošku pustila do čítania. len mi tak sťahuje oči. matelko dobrý nápad zdriemnúť si. asi sa inšpirujem

svetluska23
17. dec 2009

lusi ty máš zajtra veľký deň, však? tak nech je všetko čím skôr ok.

lusinkaj
17. dec 2009

sveti no velky den...da sa to tak nazvat,tesim sa a hlavne ze co mi povie ze co ma caka 🙂

matelko ja tiez som teraz vyvesala jednu pracku,dala som este jednu varku...a potom pojdem pozehlit trosku tam mam

matelko1
17. dec 2009

tak som tu.pracku som vyvevasla a teraz idem zehlit-plienky.
lusi aj ja som zvedava co ti povie hermi....na ktoru si k nemu obj.

lusinkaj
17. dec 2009

matelko na 9,20 ale chcem ist cim skor aby ma vzala skor lebo musim utekat do prace a zacinam na 9
ja som nic neurobila,idem vyvesat druhu varku a idem pozehlit tych par veci,umyt vlasy

matelko1
17. dec 2009

a ja utekam na injekciu.....

lusinkaj
17. dec 2009

aku,naco beries?mne sa nic nechceeee 😝

matelko1
17. dec 2009

bereiem fragmin 5000 aby som nedostala trombozu.pocas tehu v zaciatkoch mi nasli zrazeninu a odvtedy si picham,vlastne suseda mi picha kazdy bozi den a budem az do porodu a mozno aj po porode.

lusinkaj
17. dec 2009

jaaaaj,chapem...tak radsej nech je vsetko ok 😉

matelko1
17. dec 2009

veru,radsej si budem pichat,chodim pravidelne na kontroly,takze som pod dohladom.
uz sme po veceri,kukam spravy a potom mi ide ordinacia.

lusinkaj
17. dec 2009

a co ste fajne papali?

matelko1
17. dec 2009

len suchu veceru sme mali,robila som bryndzovu pomazanku a teraz si idem dat zmrzlinku,dostala som chut na nu 🙂
ty co robkas.

lusinkaj
17. dec 2009

take chute mas?juuj v takej zime..brr... 😝 ja nic vyckavam muza,nevime kedy pride dufam ze coskoro nemam take rada 😒
mnam,bryndzova pomazanka mam rada

sobka
17. dec 2009

ahojte, tak máme to uspesne za sebou....dnes bol dr. nejaký suprový...mal vynikajucu naladu, 2x nám poprial krásne sviatky a vidíme sa 11.01.2010.. 😀 bolo to super, v inom centre som to nikdy a hlavne spontánnu konverzáciu nezažila.... 🙂 svetluska, ja som presla z iného centra, chcem skusiť stastie tu...potrebujem už nejaké nové vysetrenia...predsa za 2 roky sa može cokolvek zmeniť...prave dnes prisile na to, že na oboch stranách mám po 3folikuly a nízku sliznicu...to nieje velmi v poriadku...žiadna dominantná folikula, tak dufam, že aspon jedna tento mesiac podrastie...je to cudné, ved som ani nemala hormony, aj dr. sa cudoal...pýtal sa, ci v rodine máme dvojčatá...no a to nemáme...takže dufam, že ovulku mať budem normálnu...skusim buduci týžden ovu test...lusinkaj, na zajtra držím palceky....a hádam aj kukulík už može testovať opať...tak nech su tam // dilnice ako hrom...pa

lusinkaj
17. dec 2009

sobka,super ze mal dobru naladu mozno aj zajtra bude mat dobru a sa poroz.s nim co ako 😉

sobka
17. dec 2009

hej , myslím, že vianočná atmosféra už dlhsie u nich pretrváva, alebo žeby im vysiel vynikajuci hosp. rok a vianočné odmeny na obzore? No, prajem im, pokial je to k dobru aj pre nás...nám pomože profesionálny a ludský prístup pocas celého roka , no a samozrejme výsledky tehu testov pozitívne, že?

matelko1
17. dec 2009

sobka tak to je super,ze mal dobru naladu.
lusinka tebe drzim na zajtra palce a cakam ze co a ako.zmrzlina mi akosi berie od leta,tu musime mat v mrazaku stale,mnam,mnam.

matelko1
17. dec 2009

dobru noc baby a sladke snicky.
😔

matelko1
18. dec 2009

ahojte.prajem pekny den 🙂
lusi myslim na teba a som velmi zvedava co ti hermi povedal

ofs
18. dec 2009

Ahojte dievčatá,
Môžem sa ku vám pridať? V pondelok idem na odber, prosím napíšete mi aký bol priebeh u vás? Ako ste sa cítili potom?Mali ste bolesti?Napíšte mi prosím, bojím sa. Kedy sa ide preč z centra ? Ja mám ísť ráno na 8.00 hod., vládali ste potom? Ďakujem Vám pekne

sofia2008
18. dec 2009

ahojte 🙂
pozdravujem vsetky baby, hlavne matelko a lusi 🙂 ako si dnes dopadla?cakame na spravy od teba 🙂
vitaj ofs 🙂 nemas sa vobec coho bat..kazda asi ide na 8,00 hod, prides do centra, prezlecies sa do pyzama a budes cakat na posteli, ak ta zavolaju, tak si lahnes na stol a daju ti narkozu a zobudis sa az v posteli 😀
potom si polezis asi pol hodinku a ides prec, vratis sa o 12-tej po vysledky, mozes po tom normalne chodit, ja som mala sice bolesti, ale mne vybrali 17 folikulov a zacinal mi aj hyperstimulacny syndrom, babu, co bola so mnou nebolelo vobec nic..ale zasa neboli to nejake strasne bolesti, dala som si ibuprofen a bolo mi lepsie, celkovo ma to bolelo este aj dva dni po zakroku, ale dalo sa to vydrzat, ale ako som pisala ja som mala hypestimulak..a kolko folikulov si mala na sone?

ofs
18. dec 2009

Ahoj sofia2008,
ty máš krásne meno, aj moja dcérka je Sofia /7 rokov/. Mali sme ju na šup, ale to druhé... len lúskame, lúskame a nič.
Ja som si myslela, že dr. mi to celé stopne, lebo som slabo reagovala na lieky, už som celá dopichaná, začala som 23. novembra injekciou a vyše 2 týždne si pichám počnúc od gonalu po merional. Aj tak pri troške šťastia budem mať 4. No nic moc, vieš si predstaviť moju psychiku a pozitívne myslenie, to je úplne v prdeli. Ja by som musela ešte jednu vysokú školu vyštudovať, aby som pozitívne myslela, viem že fakt treba pozitívne myslieť, potom to všetko ide ľahšie, mne to však akosi nie vždy ide. Už by som to chcela mať za sebou....
Chcela som vedieť hlavne ako sa mám potom /po odbere/ zariadiť, pretože môj muž pracuje v KE, či ho mám počkať, či si môžeme dovoliť menšie nákupy alebo mám rovno prísť domov si ľahnúť.
Tebe veľmi držím palce, uvidíš podarí sa ti, budeš mať dvojičky, vlastne koľko si necháš vložiť?

ofs
18. dec 2009

Ahojte ešte raz,
matelko, chcem sa ťa opýtať, to ICSI navrhne dr. sám, alebo sa máš rozhodnúť či to chceš? Počula som, že on nič nepovie, všetko je na tebe, je to pravda? A ty sofia2008 čo si počula o tom?

sofia2008
18. dec 2009

ofs 🙂 , kludne mozes ist aj nakupovat, kedze mas 4 folikuly, tak by ta nemalo vobec nic boliet, v den odberu sa este musis na obed vratit po spravu, kde ti dr. povie, ze kolko oocytov odobrali, lebo nie kazdy folikul v sebe ma oocyt, ja som mala 17 folikulov a z toho 14 oocytov a oplodnenych mame 11 embryi, ktore mame vsetky zamrazene, kedze som na vklad ani nebola, lebo som mala hyperstimulak, takze v januari by som mala ist na KET, kde sa vkladaju vzdy 2 embrya, lebo tam je mensia uspesnov ako pri klasickom ivf..ty mas aspon dcerku, co je skvele..aj keby ti to nevyslo, tak mas aspon jedno dieta..my nemame ziadne a normalnym sposobom sa nam to ani nemoze podarit, je tnedajbozeazke stale mysliet pozitivne a ako lahko sa o tom hovori, ze mysli pozitivne 😠
ja osobne uz nijak nemyslim 😀 ani pozitivne ani negativne 😀 uz to beriem, ze nejako bude, ze asi ani deti mat nebudeme..no nemoze mat kazdy vsetko v zivote 🙂
drzim ti palce, aby ti to dobre dopadlo..jedna baba tu na fore,ale v inej teme isla asi na 4.ivf, vravela, ze posledne a mala iba 1 vajicko, ktore jej oplodnili a vlozili, neverila,ze sa jej to moze po tolkych neuspechoch podarit a teraz je myslim uz v 3.mesiaci 🙂

matelko1
18. dec 2009

ahojte.
ofs to icsi navrhne doki,ale len vtedy ak su spermie slabe,to ty musis dat suhlas,lebo to stoji ak sa nemylim 330€.
ja som tiez bolesti nemala ziadne,ako som odisla,od neho,tak som sa flakala po KE a o 12-tej som si sla pre vysledky.
ale u kazdej je to ine,jedna ma bolesti,druha nema.ja som mala 9 jajok,z toho sa 7 oplodnilo.

sofia2008
18. dec 2009

ofs, my sme mali ISCI, povedal nam to dr., ked sme sli na obed pre vysledky, my sme s tym ratali, lebo u nas je problem hlavne manzel a aj po odbere sa uz druhykrat potvrdil chorobny spermiogram, a to som mm napchavala vselijakymi liekmi..a vobec nic na nezlepsilo..ale to nam aj Herman povedal, ze nijake vitaminy nepomozu