Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
16. feb 2010

ahojte.pekny vecer.
dnes som mala rusny den.drobci len plakali a ja neviem co im je.napapakaní su,prebaleni su,no neviem.a mna to potom boli ked vidim ako placu.

adulik vitaj medzi nami.

sobka
16. feb 2010

arianat, možno ti tie hormony bolesti trosku zmierna, neverím, že to bude este horsie...bud kludná...ja som ani nevedela, kedy sa mi MS spustila, za iných okolnosti to teda cítim riadne tiež...matelko ☹ hm, tak drobci si zacinaju vyžadovať tvoju prítomnosť...myslím, že tá kríza zacala amin. mesiac este. kým ta zacnu vidieť, vnímať a nielen cítiť, tak si este poplacete. neboj sa, urcite im nic vážne nieje, len chcu byť pri tebe... vt aký cas klokanky a satle spolu...to poznám, nedávno to zazívala sestra a teraz aj kamoska co má malého dro 🙂 bca...

arianat
16. feb 2010

Sobka, veľmi ďakujem, normálne som sa upokojila, dnes už mám totiž celkom pocuchané nervy z toho neúspechu a sklamania.....

matelko1
16. feb 2010

sobka dakujem,dufam,ze mas pravdu.ten vacsi alex ten je vybitejsi,ten si vyzaduje viac pozornosti.a neviem ci im robim dostatok mliecka,neviem kolko potrebuju na jednu davku.mozno im aj malo robim.

walle
16. feb 2010

lusi -34,no už 34 ročná rodiť nebudem... 😖 to už pri všetkej pozitivite 35 to istí!!! 😔
navyše, mám mrazáčikov a ako hovoríš...tá úspešnosť je nižšia, no na nové IVF si neviem predstaviť žeby som išla... ☹ ale to už som tu spomínala...kôvli silnému OHSS ( strašnému) mi lekárka už neodporúča...

matelko...ako vidím, vychutnávaš si všetky radosti i starosti! 🙂 veľa síl ti prajem, dúfam, že chalani hajajú v noci a dajú maminke i tatinkovi sa vyspinkať.. 😉

matelko1
16. feb 2010

walle aj ja som rodila v 35...veru vychutnavam si.drobci do 4-tej vyspia a potom uz nechcu spat,takze sme hore,len placeme a placeme a ja lietam medzi kuchynou a spalnou.raz sa im cikutka,potom su pocikani,prebalujeme atd.kolotoc,stale dookola to iste.
baby idem spat.
tak pa a dobru noc 😔

lusinkaj
17. feb 2010

ahojte 😉 no matelko aj take dni pridu ze zacnu plakat z nicoho nic,a ty nevies co im je....nie su hladni?ako si spominala ze im robis asi slabsie mliecko?skus viac dat... 😉

walle
17. feb 2010

matelko - tak to ťa obdivujem, že ešte stíhaš prísť nás pozrieť
moji známi majú teraz dievčatko - mesiac " staré" a nevedia kde je sever!!! v noci im vôbec nespí, sú vyčerpaní, domácnosť hore nohami...vraj nič nezaberá, iba všetci im dávajú rady a vôbec nič nefunguje! 😖 už sú aj alergickí na ďalšie rady...uf, fuška!!! 😖

a pozrela som si krásavcov...nikdy som nevenovala pozornosť, keď ste spomínali album a fotečky...aháááá, až teraz som na to prišla kde si to môžem pozrieť!!! 😅 😅 😅 😀

tak pa

lusinkaj
17. feb 2010

walle ahoooj 🙂 taze ak som dobre pochopila tebe dr.neodporuca ist na dalsie ivf ak sa nahodou ket nepodari? 😅

lusinkaj
18. feb 2010

ahojte,dnes idem na utz ale az na 14:30 😉 drzte prsty 😵

matelko1
18. feb 2010

ahojte.
lusi som zvedava co na utz.
vcera som nestihala prist na mk.drobci su akysi nepokojny,len placu.aj teraz mam jedneho na rukach.od 4-tej nespime.bolia ma krize.

lusinkaj
18. feb 2010

matelko dakujem pekne 🙂
tak to ti verim,ze bolia krize je to zataz nie?dvaja su dvaja... 😅

matelko1
18. feb 2010

veru a riadna zataz,kym jedneho obriadim,potom druheho.
vcera som bola na hematologii na kontrolu a dnes som volala ohladom vysledkov,tak ich mam vyborne a uz si nemusim pichat injekcie.este tie 3 doberiem a koncim.od jula stacilo,cele tehu a este aj 3 tyzdne po porode.

lusinkaj
18. feb 2010

matelko tak to je super... 😉 ak mas jedneho na rukach kde je druhy neplace?

matelko1
18. feb 2010

veru place,mam ho pri sebe

lusinkaj
18. feb 2010

a to ma dve...nevie ako je natom sonikah ako sa maju,zvlada tri???

matelko1
18. feb 2010

sonikah je este v nemocnici.az koncom februara by ich mali pustit ak bude vsetko ok.

lusinkaj
18. feb 2010

aha,ako to vyzera bude vsetko dobre....su bojovnici mali?

matelko1
18. feb 2010

musia aj vahu dosiahnut aby ich pustili.dnes jej napisem sms-ku.uz davno sa neozvala.
no a vcera mamka rozpravala s tym nasim znamym fararom-on je zastupca dekana,tak urobi vynimku a bude moct ist segra aj s manzelom za krstnych rodicov.

lusinkaj
18. feb 2010

matelko tak to je super,ja si myslim ze by v tom nemali robit take halooo... 😉

sobka
18. feb 2010

Ahojte hermanky, lusi..držím palčeky...bude to tlkot rdiečka jak hrom uvidíš 🙂

lusinkaj
18. feb 2010

sobka dakujem...aj aj verim ze bude 🙂

lusinkaj
18. feb 2010

Tak a je to potvrdene su tam dvaja drobci,skoro rovnakej velkosti,bili im srdiecka 😉 taze sme velmi radi ale aj sa z toho trosku obavam 😉 neviem si to predstavit....ale co ma byt bude ci budu dvaja,ci len jeden... 😵
vajecniky mam strasne zväcsene a na jednom mam aj cystu ale to sa dr.ani necudoval po tych davkach hormonov

sofia2008
18. feb 2010

jeeej lusi...gratulujeeeem..krasa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lusinkaj
18. feb 2010

sofi dakujemmmmmm 🙂 len si to neviem predstavit 🙂

lilly4
18. feb 2010

lusi tak to velmi gratulujem 😵 😵 viem ze si chcela len jedno,ale neboj,ako vravis, vsetko bude tak ako ma byt 🙂

lusinkaj
18. feb 2010

lily konecne si sa ukazala 🙂 ano tesim sa ale mam zmiesane pocity vobec si to neviem predstavit...ale je tam este moznost ze jedno odide...ale to tazko povedat vsteko je na nich... 😉

lilly4
18. feb 2010

lusi nic neodide,ved im krasne biju srdiecka 😵 😵 chce to cas aby ste si zvykli ze budu dva...a verim ze potom budes velmi stastna ze budu dva 🙂 🙂 neboj bude dobre 😉

lusinkaj
18. feb 2010

ale ja si to neviem predstavit....vobec ....ved ani neviem ako to tu budu v nasom byte....

lilly4
18. feb 2010

lusi a co vravi na dvojky muzik..? zvladli to ine,zvladnes to aj ty 😉