Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
5. sep 2010

peknu nedelu prajem 🙂
tak ja sa uz hlasim zo Slovenska 🙂 zajtra idemk dr.,tak uz ma konecne vypise na matersku 🙂

@lusinkaj nejako nam to ubehlo lusi 😵 ani sa mi nechce verit 🙂

lusinkaj
5. sep 2010

@sofia2008 ahhhoooooj 😉
no tak super,ze si dorazila na SR v pohode,ze sa nic nestalo....veru uteka to strasne rychlo...ja som uz na materskej 3tt isla som od 32tt ako rizikova 😉 ale ja mam pocit ze som na materskej od zaciatku lebo som doma od uplneho zaciatku ivf 🙂
@celiakia drzim prsty aby vam to vyslo...ja som mala ten isty pocit ze sa nam nedarilo,kazdy okolo mna deticky male mal a mi nic a teraz dve naraz 😵 😵

celiakia
5. sep 2010

@deni73 Ahoj deni, manzelovi v gyncare nerobili ziadne dalsie vysetrenie, na zacietku odovzdal spermiogram, a dalej ma uz len sprevadzal. No chodil za andrologom do sace, a tam mu robili vela vysetreni, vseliake vytery a potom liecba.

celiakia
5. sep 2010

Ahoj mimi, kedze si bola na vyber vajicok v piatok, tak este asi nevies kolko sa ich oplodnilo? V pondelok im budes volat a povedia ti aj kedy ides na vklad deticiek? 😵

celiakia
5. sep 2010

Dievcata rada by som sa vas spytala ci ste boli na PNnke. Kedy ste na PNku sli? Ci vam PNku navrhol Herman? A ci PNku moze aj Herman vypisat? Diki. 🙂

lusinkaj
5. sep 2010

PNku herman nevypisuje,to ti moze len tvoj obv.gynek. 🙂
je lepsie ked si od prenosu emb.domka pokial sa to neuhniezdi....odychovat,nestresovat sa,vylozit nohy a mysliet pozitivne ze sa to podari 🙂
ja som doma uplne od zaciatku od kedy som si zacala pichat inj.a nelutujem 🙂

kukulik30
7. sep 2010

ahojte ...tak ja som vcera mala pichnuty dekac, takze konecne zacinam 😉
a na pn som bola pri 1. IVF vzdy od zaciatku...pri 2. IVF tiez a aj teraz isto pojdem ..aj tak som po odbere mala vzdy take brutalne bolesti, ze som bola rada, ze lezim a nehybem sa..uvidime ako teraz 😅 😕

matelko1
7. sep 2010

ahojte.nestiham chodit na mk,lebo do obeda som doma a potom ideme von.doobeda rychlo cas leti,kym pripravim obed,potom su na rade chlapci,papame pekne zeleninku aj ovocie.
@kukulik30 tak co nasla si potom tu lekaren,ze;...takze zacinas.drzim palce.

matelko1
7. sep 2010

@lusinkaj krasny tt mas,super...ako sa citis....spat uz asi ani nespis,ze...tak pekne vydrz,mas to za par 😵

matelko1
7. sep 2010

@sofia2008 tak super,ze ste uz doma....mas tiez krasny tt.

lusinkaj
7. sep 2010

@matelko1 veru uz mam pekne tt....ale uz by som to aj chcela mat za sebou lebo presne ako pises noce su strasne,ale aj cez den uz mi nijak nieje dobre 🙂 ale vydrzim pre babiky aby boli ok 🙂

a ako pozeram vy uz 7mes.ten cas leti 😉

matelko1
7. sep 2010

@lusinkaj len vydrz,aj to bude a budes mat svoje batozky doma 😵 ..veru 7 mes.leti to strasne.

lusinkaj
7. sep 2010

@matelko1 jasne ja vydrzim...zajtra mam prve stretko s porodnikom tak som zvedava co ako bude prebiehat 😉

sofia2008
7. sep 2010

@matelko1 ahoj 🙂 hej, uz to nejako rychle letiiii 🙂 ale aj vam 🙂

matelko1
7. sep 2010

@lusinkaj citala som,ze su otocene hlavickou dole,takze budes mat normalny porod...ale citala som,ze aj ked su babatka otoc.hlavickou dole,tak to prve sa moze narodit normalne a to druhe,tym,ze vznikne potom prisetor,tak sa moze otocit v brusku a potom volia cisarak.

lusinkaj
7. sep 2010

@matelko1 ano su dole hlavickou,ale ja nechcem rodit normalne je to riziko a ani manzel nechce cize jednoznacne sekcia s epi... 😉

sofia2008
7. sep 2010

moja mala je uz tiez hlavickou dole, ale ja budem mat sekciu..aspon dufam, ja nechcem rodit normalne 😒

matelko1
7. sep 2010

@sofia2008 preco chces sekciu.bojis sa normalneho porodu.rod normalne,po sekcii ta bude vsetko boliet,predsa je to zasah,je to operacia,to nieje sranda.
pri dvojkach je to ine,verim,ze sa lusi boji,tam je lepsie sekcia.

matelko1
7. sep 2010

chlapci mi zaspali a to sa mame ist o chvilu kupat....

matelko1
7. sep 2010

@lusinkaj a od zaciatku ako prides domov si urob system a snaz sa sama a nechci od mamy a od svokry pomoc.uvidis,ze to pojde.ja som fakt sama a ide to a ani to nelutujem,ze mi nik nepomaha.kazdy ma obdivuje ked sa ma pyta,ze kto mi pomaha.

sofia2008
7. sep 2010

@matelko1 ja mam strach, ani nie tak z porodu, ale ze malu pridusia, v mojom okoli boli same blbe pripady a ja nebudem riskovat, ze nejaky debilny dr. bude pri porode a mala sa bude pritom dusit, tak ako naposledy kamoske nechceli urobit sekciu, ze je mlada atd, az prisiel iny dr., hned urobil sekciu, aj to az potom, co mu volala rodina a jej mala bola uz cela fialova,pupocna snura okolo krku, cez celu tvar, modriny mala este dva tyzdne po narodeni na tvaricke..ja nasemu zdravotnictvu nedoverujem..

matelko1
7. sep 2010

@sofia2008 u nas by ti cisarak neurobili ak je diet otocene dole hlavickou a nemas ziadne problemy.

sofia2008
7. sep 2010

myslela som to s tou kamoskou tak, ze velmi dlho rodila a nic s nou nerobili.. 😠 stale ju nutili normalne rodit..az dosiel "vybaveny" lekar, urobil sekciu a zachranil babatku zivot!

sofia2008
7. sep 2010

no to ani u nas..ale ked mas znameho dr., tak ti sekciu urobi v pohode..

lusinkaj
7. sep 2010

no tak by som to aj ja chcela ako ty si mala matelko....aby som si urobila svoj system....aby aj ked niekto pride ale co najmenej pomahal.... 🙂
svokru ani nechcem aby mi pomahala,v ziandom pripade....a moja mama pracuje od rana cize to tiez nebudem moct chciet od nej zazraky cize sama budem a manzel... 😉
jasne je sekcia zasah ale zase na druhy,terti den je to uz lepsie...
ty si bola v uplnej narkoze?ci epi?
@matelko1

matelko1
7. sep 2010

@lusinkaj ja som mala uplnu narkozu.ano na 3-ti den uz mi bolo super,uz som aj po chodbe lietala,najhorsie je na dalsi den po sekcii,ale da sa to vydrzat.ono to boli dlhsie,ale my zeny to zvladneme.
mne odtiekla plodova voda a uz som sla na sal a dali mi uplnu narkozu,nobolo co riesit.

matelko1
7. sep 2010

idem kupkat chlapcov,tak neviem ci sa mi podari este sem prist.
tak preistotu,pa a pekny vecer 🙂 🙂

katarina822
7. sep 2010

@sofia2008 a nemozes si vybavit svojho gyn na porod ja som stasna ze som nemusela mat sekciu v den porodu rano ma zacalo pobolievat o 7,30ma vysetrili a 10odtiekla plodova voda zacali dost silne bolesti okolo 11.30sme sli na sal a o 12bola mala na svete a o 14hod.som bola sama v sprche a potom v pohode chodila atd. ako pise matelko ked babo je otocene hlavickou dole nevyskytnu sa problemy treba verit ze to dobre dopadne ak nedvoverujes lekarom zmen nemocnicu.

lusinkaj
7. sep 2010

@matelko1 a to ako je ked ti odtecie plodova voda?
tak ja uvidim ako nakoniec pojdem ci tak ci tak....zajtra sa hadam uz nieco dozviem 😉

matelko1
7. sep 2010

@lusinkaj neboj sa,to zistis ked pride na teba.ja som sa uz nie celkom dobre citila den pred tym,uz som ani sediet nemohla a lezat vobec a mala som bolesti v podbrusku,citila som,ze to ide,ze to bude v noci.
daj potom vediet ako si zajtra dopadla.
idem zozbierat pradlo,mam ho vonku,zabudla som nan.chlapci uz bubaju.
pa a dobru noc.