Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
4. okt 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

sofia2008
4. okt 2010

@matelko1 ahoj..pekny den 🙂 nevies, ako sa ma lusi? ci uz je doma?
ja idem dnes za svojim Dr.,tak mozno budem vediet datum sekcie..uvidime 🙂

matelko1
4. okt 2010

@sofia2008 neviem,ale napisem jej sms-ku a dam vediet.takze budes mat sekciu.....

sofia2008
4. okt 2010

@matelko1 tak ju pozdrav 🙂 uvidime, ze kedy to bude..podla toho,aka je mala uz velka 😵

matelko1
4. okt 2010

@sofia2008 tak potom napis.bude ti dnes aj utz robit....lusi som pisala,ale zatial neodpisala.

matelko1
4. okt 2010

pisala lusi.domov nevie kedy ju pustia,deti maju zltacku a lusi sa zle cisti,tak zajtra ju musia uspat a vycistit zo spodu.a mliecka ma az-az

sofia2008
4. okt 2010

@matelko1 joj moja..no hlavne, ze ma vela mliecka, to je dolezite 🙂 dam poobede vediet, ako som dopadla 🙂

matelko1
4. okt 2010

@sofia2008 ok tak cakam a drzim palce nech je vsetko v poriadku.

felicita2
4. okt 2010

ahojte, dlho som tu nebola tak zdravim vsetkych

jej tak lusi ma uz dievcatka, super gratulujem, nech su zdravucke 🙂
u mna zatial vsetko o.k. nastastie , 19+6 tt tak ten cas leti , no a dnes sme sa dozvedeli , ze to budu chlapci 🙂

felicita2
4. okt 2010

@matelko1 jeeej uz maju aj zubky, nadherni su 🙂
prosim nevies mi poradit s kociarom? ja byvam v bytovke a mame maly vitah, ale do vitahu mi aj tak ziaden nevojde tak to uz neriesim. ten tvoj vyzera super a vanicky sa zdaju byt dost priestranne - si s nim skojojna? to su tie vanicky matrix? a to pouzivas aj ako autosedacky? a ako vojdu obe do auta ?
A kedy si ho kupovala ? rodina vravi nech nekupujem dopredu , ale tak ine je to s tymi dvojickovymi kociarmi a navyse si ho chcem kupit sama, vyskusat, ale ani v obchoch velmi nemaju vystavene - len v katalogoch... hruza

felicita2
4. okt 2010

@walle velmi ti drzim palce moja, nech vsetko dobre dopadne

felicita2
4. okt 2010

@sofia2008
@nivejka

vam sa to uz blizi, tak drzim palce , nech uz mate po tom a krasne zdrave deticky 🙂

matelko1
4. okt 2010

@felicita2 ano vanicky su matrix a uzivala som ich doteraz,lenze uz sa mi nevojdu do nich.som spokojna s jane kociarom.lahko sa ovlada,vojdes vsade,lebo je uzky a matrix pouzijes aj ako autosedacky,je to super,lebo ked deti spia,vytiahnes zacvaknes a ides.vojde sa ti don aj fusak,ja som mala chlapcov do 3 mes v perinke,takze perinka,fusak,deka v pohode,v januar a februar boli mrazy -20 stup.ja som ho obj.v polke januara,termin som mala vo februar a chlapci sa o 3 tt skor vypytali na svet,takze tak akurat.vybavicku som si uz postupne od 20tt kupovala.
to mas pravdu,nikde nemaju dvojickov.kociare vystavene,vsetko funguje cez katalog,to je hrozne.
ty mas termin koniec januara,ale pocitaj skor,ze sa narodia.december koniec.

matelko1
4. okt 2010

@felicita2 jeej takze chlapci to budu.super... 🙂

felicita2
4. okt 2010

@matelko1 termin mam 23 februara, ale viem ze to moze byt aj skor, tak mozno koniec januara pocitam - skor dufam nie a ty nepredavas ten s vanickami matrix ked sa tam uz nevojdu?

matelko1
4. okt 2010

@felicita2 to ma este sportovu cast,tak teraz sme tu nahodili,ale mam aj golfac cosatto-ten sme len pred 2 tyz.kupili na take rychle vybehnutie a do obchodu ked ideme do popradu aby sme nemuseli ten velky stale skladat a ten golfac vojde super do auta,malo miesta zaberie.

matelko1
4. okt 2010

no ja som tak mala termin vyratany 😵 a narodili sa skor.no to treba ratat,ze to bude skor.a inac ako sa citis.

sofia2008
4. okt 2010

@felicita2 dakujem krasne 🙂

sofia2008
4. okt 2010

@matelko1 na tak to vyzera na dalsi tyzden niekedy v stredu, v pondelok mam prist na utz a tak sa dohodneme 🙂

matelko1
4. okt 2010

@sofia2008 jeej tak o chvilku budes mat batoztek doma.super 😵 a robil ti aj teraz utz.
idem dat chlapcom papat.

nivejka
4. okt 2010

@felicita2 veľmi pekne dakujem--ja už sa veru neviem dočkať malinkej--len tej sa akosi v brušku zapáčilo 🙂 🙂 🙂

sofia2008
4. okt 2010

@matelko1 robil mi aj teraz utz, aj minuly pondelok, vravel, aby mala este narastla,tak nech pekne rastie..

kukulik30
4. okt 2010

ahojte,
ejha, sa to tu rozrasta postupne 🙂 drzim palce dievcata 😉

deni73
4. okt 2010

Ahojte. Poviete mi, čo nasleduje po 1. injekcii Decapeptyl, a po 7. dni Puregonu 600? Štvrtok mám ísť na kontrolu, neviem ako bude ďalej, koľko trvá celá stimulácia? A tiež, či aj za ďalšie lieky budem platiť? Zatiaľ som platila iba za Puregon. Ďakujem za odpovede.

kukulik30
5. okt 2010

@deni73 ahoj deni, vo stvrtok ti dr povie, co dalej, teda, kolko este budes dopichavat Puregonu a v ktory den o 22 hodine si pojdes dat na pohotovost pichnut Pregnyl do svalu / zadocku/ Po pichnuti pregnylu pridete v dohodnuty den aj s manzelom na odber oocytov 😉
vo stvrtok ti este predpise dalsie lieky, Duphaston, Estrimax a Utrogestan a ten Pregnyl...za tie sa doplaca, ale iba malo 😉

matelko1
8. okt 2010

ahojte.
nestiham akosi sem chodit.chlapci zacali lozit po stxroch,tak mame veselo.musim sa im venovat,uz su vsade 😵
@kukulik30 ako sa mas,kedy ides na krv.ako sa citis.

sofia2008
8. okt 2010

@matelko1 no tak to musi byt super 🙂 taki dvaja malicki lozci 🙂 citala som tu niekde na fore, ze lusi je uz doma..tak sa drz a davaj na drobcov pozor..papa

deni73
9. okt 2010

Ahojte, prosím poraďte, dnes idem na Pregnyl, a zajtra si mám dať Duphaston, len na protokole je napísané 2 x 2 tabletiek, a v lekárni mi napísali na liek 2 x 1 tabletiek. Koľko si mám vziať, alebo nie je to až tak dôležité? V pondelok mám odber. Ďíky, pekný deň všetkým.

sofia2008
9. okt 2010

@deni73 daj si tak, ako to je v protokole 2x2

lusinkaj
9. okt 2010

ahojte 😉
ja len tak narychle vam pisem...lebo inak nieje cas vobec 😉

@sofia2008 ty si este 2v1???do kedy?kedy mas planovanu sekciu??