Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matakrok
8. jan 2011

ujha, to mi je luto. to muselo boliet a boli... ☹ tak to bude asi lahsie z UO. uvidite. uz mate vysledky a postup? ci est elen na vysetrenia? komunikacia nam nebola po voli. tu uvidime. ale ma to zly smer 😢

tremonti
8. jan 2011

@matakrok mame ine vysledky nie z caru teda myslim genetiku a hematku ale este len ideme na prve vysetrenie pondelok. ja som tiez zvedava aky bude pristup.bojim bojim🙂
a preco to ma u vas zly smer?

matakrok
8. jan 2011

@tremonti , neboj sa!!!! to voebc nie , pristup je fajn,aj vysetrenia vysoko profi. inac IP

katarina822
8. jan 2011

@sofia2008
@lienka2 ma pravdu mne tiez mala nechcela tahat skusali sme vsetko mozne ale neslo to plac ona a aj ja a aj tiez som odsavala MM rok zo zaciatku som dala podla potreby Um davku dve na den ale pravidelnym odsavanim si regulujes mnozstvo mliecka ak ti to priroda da a ty chces tak to ide.su mamicky co odsavaju aj dva roky a maju aj dve tri deti tie ja zas obdivujem pri prvom babetku som to zvladla ale pri dvoch neviem neviem....a moja tiez raz pribrala viac raz menej dolezite je ze pribera ze je spokojna po papani.... 😉 ked chces pozri do temy nekojim odsavam su tam rady alebo http://dojcenie.wordpress.com/som-zufala/mam-ma... je tam viac okolo kojenia mozno nejaka rada sa ti hodi... 😉

sofia2008
8. jan 2011

@katarina822 dakujem za tip, pozriem

lienka2
9. jan 2011

@sofia2008 hlavne nerob nic nasilu.. dolezita je spokojna mamicka a spokojne babatko 🙂 drzim palce aby ste to zvladli 😵

sofia2008
10. jan 2011

@lienka2 vdaka 🙂

matelko1
10. jan 2011

dobre ranko prajem.
mm siel uz po 2 tyzdnoch do prace.

matelko1
10. jan 2011

@sofia2008 do kedy ste na SK..ako mala...

sobka
10. jan 2011

Ahojte hermanky, dlho som tu nebola, vidím, že sa už máte dobre, matelko s chlapcami, to sa teším a už opat sama , co? ale ty to zvladaš aj tak, si suprová 😉 mama....tremonti, matakrok ako sa mate vy? prajem pekný den vsetkým 🙂

matelko1
10. jan 2011

@sobka veru veselo s chlapcami,celu kuchyni vetky skrinky,supliky mi vyhadzuju,musela som ich poviazat so snurkami 😀 ...s hrncami trieskali o dusu...no veselo mam.....ale inac sa nestazujem.som rada,ze ich mam a ze su taki zivy 😵 ...

sobka
10. jan 2011

To fakt? to si viem predstaviť, jeden dolava, druhý do prava, alebo robia všetko spolu, naraz? juj, musia byť zlatí a fakt vam je doma veselo, , aj teraz sa podnosom usmievam, ked si vas predstavím, paráda🙂

sofia2008
10. jan 2011

@matelko1 ahoj, vcera vecer sme akurat doleteli ,vsetci boli smutni, ze odchadzame, ale co uz ☹ na Velku Noc asi prideme a ja uz ostanem na dlhsie..kojit sa mala uplne prestala, len v noci, ked spi a nevie o tom, tak so mlieko aspon odsavam, ale uz aj dokrmujem Nutrilonom..inac je tam napisane na krabici, ze by mala mala vypit 150ml, ale ona mi naraz tolko vobec nevypije max 120ml, nevadi to?
a vy ako?

katarina822
10. jan 2011

ahojte baby @sofia2008 nevadi ked kojis tiez nevies kolko vypije je to len orietacne su babetka co piju po 50ml a niektore aj viac ako 150ml. aj casovo niektore babetka piju aj po hod. a pol ine a to pozna od malicka pilo mliecko skoro kazde az 4hod. 😉 🙂 🙂

sofia2008
10. jan 2011

@katarina822 dakujem..skoda, ze sa nechce kojit ten maly vymyselnik, ked spi, tak v pohode akonahle otvori oci a zbada, ze je na prsniku, tak taky rev spusti, ze koniec 😠 pijem caje na kojenie, beriem tie homeopatika communis, ale mliecka je malo, tak mi to vychadza, ze 2-3 krmenia moje mlieko, zvysok UM, aspon to.

matelko1
10. jan 2011

@sofia2008 to voibec nevadi,daj len tolko co pyta a na silu jej nedavaj.
takze uz ste v deutschland.veru rychlo to zbehlo.

sofia2008
11. jan 2011

@matelko1 veru, rychlo to zbehlo.vsetko ide nejako rychlo.. 🙂
prajem pekny den vsetkym 🙂

matelko1
11. jan 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sofia2008 ty mas svoju dr malej aj tu na sk,alebo len v DE...uz nesopli....

svetluska23
11. jan 2011

ahojte.prajem šťastný nový rok.
dnes mi prišiel nový kočík. bumbleride.
idem poobede testovať. matelko nemáš ho náhodou?

svetluska23
11. jan 2011

kúpila som len športovú verziu. tako nám je už maličký

sofia2008
11. jan 2011

@matelko1 mame aj na SVK aj v Nemecku, o dva tyzdne ideme na prve ockovanie a druhu poradnu, mame tu krasne pocasie, slniecko svieti, sneh u zmizol, je okolo 8 stupnov 🙂 tak ideme von

svetluska23
11. jan 2011

ahoj sofia, ja mám dvoch osemmesačných chlapcov, tiež u dr. hermana

matelko1
11. jan 2011

@svetluska23 ahoj,davno si tu nebola.nie nemam ten kocik,ja mam jane twin-two a druhy mam golfac cosatto.ako sa mate.ako chlapci,ake pokroky robia.
@sofia2008 aj nas caka ockovanie 3 davka zakladna,ale az vo februar,lebo boli chori a to nesmu 3 tt ziadne ATB brat

sofia2008
11. jan 2011

@matelko1 aha, to som ani nevdedela, ze to az 3 tyzdne sa musi cakat kvoli atb

sofia2008
11. jan 2011

@svetluska23 ahoj..ja som bola tiez u dr. hermana, ale nam sa podarilo nejako zazrazcne prirodzene pred vkladom 😀

svetluska23
11. jan 2011

moji malí krásne štvornoškujú a stavajú sa v postieľkach, teraz sa učia sami zliezať v postieľkach. lezú všade, už niekedy mám strach. radšej ich dávam do postieľok. rozmýšľam nad ohradkou. bojím sa ich len tak nechať v byte

sofia2008
11. jan 2011

baby poradte mi, mala nechce vobec jest ☹ rano o pol desiatej vypila 120ml a doteraz nic nechce zjest, ved to nie je normalne do kelu ☹ uz par dni do nej ledva sukame mlieko, je jedno, ci je odsate alebo moje, ja neviem, co mam robit ☹

matelko1
11. jan 2011

@sofia2008 tak asi jej bude nieco,mozno brusko ju boli,pomasiruj jej....alebo nema chut,nedavaj jej nasilu,ved sa ozve ked bude hladna

matelko1
11. jan 2011

@svetluska23 ty si sama na chlapcov.moji uz lozia o stosest 😵 ,ak maju nieco pred sebou co sa da tlacit,najprv to bol box s hrackami,teraz dostali take chodaky na vianoce ktore pred sebou tlacia a behaju s tym jedna radost.ja som sama na nich,teraz uz mam veselo 🙂 oci mam v strehu....stveraju sa na krb,v kuchyni vsetky skrinky otvaraju,supliky,vsetko vyhadzuju,no veselo mam 😵

matelko1
11. jan 2011

@sofia2008 alebo skus vymenit mlieko za ine,neviem ake jej davas nutrilon,tak vymen,lebo som cittala teraz,ze to uz trva par dni.