Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

mima263
1. feb 2011

@lienka2 ja som si v splne zaplatila mrazenie na ďalší rok, lebo v papieri čo som podpisovala bolo napísané, že sa mrazia jeden rok. Ale v gyncare som si to v cenníku nevšimla. Možno som len prehliadla. Neverím, že ich likvidujú

lienka2
1. feb 2011

ups, zle som ratala.. ved rok od IVF ma babo len tri mesiace..

katy2
1. feb 2011

ahojte 🙂
@mima263 ani v splne ich po roku nelikviduju.... ja som bola na KET aj 2 roky po IVf a nic naviac som neplatila...

mima263
1. feb 2011

@katy2 nemyslela som to tak, že by ich v splne likvidovali. Ale keď si pamätáš ten informovaný súhlas, tak tam bolo niečo také že rok sa mrazia ale čo tam spomínali ďalej si nepamätám.Tak som zaplatila a hotovo. Ty asi pokračuješ však? Držím palce Vám všetkým

lienka2
1. feb 2011

ja som teraz pohladala papiere od hermiho a akurat sa tam pise, ze suhlasim so zmrazenim.. nic viac..

katy2
1. feb 2011

@mima263 na papieri je, ze platis za 1 rok, ale ja som to zaplatila a viac nepytali a na KET som bola az po 2 rokoch...
My uz mrazene nemame nic....
Vsetkym drzim palce 🙂

sofia2008
2. feb 2011

dobre ranko 🙂
my sme zatial po ockovani bez teplotky 🙂 tak dufam, ze uz ani nepride.. 🙂
cez vikend nam tu hlasia 11stupnov 😕

matelko1
2. feb 2011

dobre ranko.
ked uz teplota nebola,tak uz nepride,neboj.aj my sme to 1 ockovanie dobre znasali,a aj druhe a uvidime ako bude tretie.
u nas je zima a snezi

ixi
2. feb 2011

no ja som uz po poslednom ket planovala zmenit centrum nakolko som mala stale problemi ta k som nemohla ist nikam ale teraz som konecne po dvoch rokoch prestala spinit tak idm ku hermanovi volala som snim ze mam zavolat1-3 dc a ma objedna tak sa tesim..... 😀

ixi
2. feb 2011

@sofia2008 uz nebudete teplotkovat neboj 😉

ixi
2. feb 2011

baby ako to prebieha prvy krat u hermiho? co sa pyta a tak a dajaky dotaznik sa vypisuje?dakujem za vase odpovede 😎

sofia2008
2. feb 2011

@matelko1 tak to som rada 🙂

sofia2008
2. feb 2011

@ixi 😵

sofia2008
2. feb 2011

@ixi najprv vyplnis pri sestricke dotaznik a potom ten dotaznik spolu s nim preberies, urobi ti utz a potom ta objedna na dalsi a dalsi, budu ti brat aj krv..klasicky hormonalny profil..dr. je velmi zlaty, mozno z neho ide taky pocit, ze je nepristupny a velmi vecny, ale on je uplne v pohode..ja som z neho tiez mala zo zaciatku taky dojem, vela nerozprava, cize ak ta nieco zaujima treba sa pytat a on ti v pohode odpovie 🙂

sofia2008
2. feb 2011

inac nasa mala si nejako prehodila rezim 🙄 zaspava o polnoci az pol jednej a spi do jedenastej..

ixi
2. feb 2011

sofi dik za odpoved a ake otazky su v tom dotazniku

anusik1
2. feb 2011

ahojte, dnes som sa prihlasila k Vam! Mudr. Herman mi vcera povedal, ze je potrebne v mojom pripade urobit co najskor umele oplodnenie.. informacie som z neho len tahala, neviem ake lieky sa beru, akym sposobom, ake maju nasledky.. a podobne.. vie mi niekto poradit? celu noc som nespala.. bojim sa zakroku..

svetluska23
2. feb 2011

@ixi v dotazníku sú otázky o bežných chorobách, pár otázok z rodinných anamnéz / vysoký tlak, diabetes atd/, tvoj MC, či si absolvovala už UO, potraty, aké lieky užívaš, vek, ako dlho sa pokúšate o bábo.

ixi
2. feb 2011

@anusik1 ahoj jatiez idem ku hermanovi jeho sice nepoznam ale ivf som uz absolvovala lieky sa beru podla toho aky mas hormonalny profil to ti urci lekar presne ti povie co a kedy mas brat a zakroku sa vobec neboj ja keby som mohla tak idem hned...

ixi
2. feb 2011

@svetluska23 dakujem za odpoved no som zvedava 😎

ixi
2. feb 2011

a ten dotaznik vypisujem len ja ci aj polovicka?

ixi
2. feb 2011

@anusik1 ale preco ti povedal ze cim najskor aky mate problem ak sa smiem spytat?

svetluska23
2. feb 2011

@anusik1 ahoj, ja som bola 5xna ivf a raz ket, mám dvojcatá chlapcov. tiež som sa bála, chápem čo prežívaš.
každý prípad je iný, ale v princípe to bude prebiehať asi takto:
- budeš brať lieky, ktoré si budeš pichať, počas toho ťa bude dr. sledovať ako rastú vajíčka, aká je sliznica a pod.
- potom určí deň odberu vajíčok, je to v krátkodobej narkóze, ešte v ten deň ti povie kolko ich odobral
- v ten istý deň manžel odovzdá spermie / ak tam nie je problém/
- na druhý deň si zavoláš a dr ti povie kolko embryí budete mať
- vtedy sa dohodnete na dátume vkladu, cca o 2-3 dni, ak si dáš predlženú kultiváciu embryí tak asi o 4_5 dní bude vklad
-pri predlženej kultivácií, sledujú vývoj embryí a tie najlepšie potom vložia
- budeš brať dalšie lieky a dr ti po vklade povie kedy máš prísť na krv
- no a už len čakať a vydržať
- prajem veľa šťastia

svetluska23
2. feb 2011

@ixi vypisuješ ho sama

svetluska23
2. feb 2011

@svetluska23 na druhé stretnutie pôjde aj manžel dať vzorku na spermiogram, a na treťom alebo štvrtom vám povie obom čo a ako. ale to asi poznáš

svetluska23
2. feb 2011

@anusik1 ak by som na niečo zabudla, pokojne sa pýtaj, rada ti poradí aj matelko, je tu častejšie
kludne mi možeš aj do ip napísať odpoviem na všetko

ixi
2. feb 2011

@svetluska23 diky..ostatne viem ..len sa trosku bojim tej zmeny 😔

ixi
2. feb 2011

@svetluska23 a ty si bola vzdy u hermana?

svetluska23
2. feb 2011

@ixi ano. vždy len pri ňom. je taký svojský, ale aj posranduje. to vieš je tam veľa párov, musí byť aj trocha nad vecou.
nedá sa s každým ako v rukavičkách. mne sa páčil jeho vecný prístup, ale ked som sa pýtala odpovedal na všetko, rozkreaslil a pod.
a sestrička je tiež velmi zlatá

ixi
2. feb 2011

@svetluska23 no ale si sa dockala ja som mala 1x et a 3x ket som zvedava ake to tam bude uz sa neviem dockat 😎