Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
18. feb 2011

@matelko1 chlapom je hej, nebud nahnevana 😵 ..u nas je vecny problem, co varit a co kupit, ja nemam furt naladu vymyslat, co mam varit a ked sa opytam mm, co chce jest, tak stale povie cestoviny 😀 a mna ide slak trafit..no teraz sme vypili kombinacia kvapky caju na pery, flasa s mliekom do ust 50ml, trvalo to sice dost, lebo po 5 hltoch mlieka sa proces opakoval 😀 ..nevadi, ake kombinacie Maxik papa, hlavne,ze spapa..ja nejem zeleninu dodnes, jedine postruhanu mrkvu s jablkami 😀

matelko1
18. feb 2011

@sofia2008 aj u nas je vecny problem,ze co varit,uz ma to nebavi kazdy den byt v kuchyni a vymyslat...
uz a snazim tak varit,ze co nam tak aj detom,aj ked vsetko este nemozu,ale ....
dnes som povedala mojmu mm nech nieco donesie na obed,tak doniesol polievku zeleninovu a pizzu,aspon,ze to...
no natrapis sa s tym krmenim,ale co narobis,nic....

sofia2008
19. feb 2011

@matelko1 presne tak je to aj u nas 😠 ja som povedala mm, urob si jedalnicek na cely tyzden, co chces obedovat, joj tak on nevie.. 😠 hrozneeeee...
pocasie je tu o nicom, ale si predstav, ze mala nam dnes rano vypila SAMA od seba celu flasu, sme len pozerali na nu 😕 😕 😕 😕 😕 skusili sme jej dat len tak, lebo si tak spokojne lezala, tak sme jej jemne dali flasu do pusy a ona zrazu zacala tahat 😵 no uvidime, co bude dalej 😵
prajem ti pekny vikendik..

gerena
20. feb 2011

@sofia2008 🙂 🙂 🙂

deni73
20. feb 2011

Ahojte, neviete mi povedať, koľko stojí asistovaný hatching v Gyncare-e?

mima263
20. feb 2011

@deni73 ahoj, skús si pohľadať stimulačný protokol, ten formulár. Je to napísané na opačnej strane

matelko1
21. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sofia2008 tak aky bl vikend.

sofia2008
21. feb 2011

@matelko1 ahoj 🙂 tak vikend bol celkom ok, pekne sme papali mrkvicku, mliecko v spanku, troska aj ked bola hore, ale to som jej musela do kutika striekat stale zopar kvapiek caju 😀 mame tu krasne pocasie, ale mrazive..joj strasne ma boli zub od vcera, tak sa chystam na obed k zubarovi, dufam, ze ma vezme, lebo fungujem vdaka ibuprofenu ☹
a vy ako? chlapci nahanacky 😀

lusinkaj
21. feb 2011

ahojte
@sofia2008 citam,ze uz davas mrkvicku?a ako mala uz chce mliecko papat?ako spinkate v noci?

sofia2008
21. feb 2011

@lusinkaj ahoj, no uz davame mrkvicku, aj kazdy vecer kasu ryzovu, lebo mliecko nam stale nechuti a mala pribera menej, za dva tyzdne len 150g..spime dobre, od desiatej vecer do pol deviatej rana, davam si v noci budik, aby som jej dala mlieko, lebo ona sa nezobudi..a vy ako? kocky rastu ako z vody, pozerala som album 😵

matelko1
21. feb 2011

@sofia2008 ano chlapci sa nahanaju.mam tu svokru 😀

ma77
21. feb 2011

ahojte tak som sa bola v piatok objednať na laparku idem 10.3 ten mesiac sa už nedalo tak môžem začať bežkať po predoperačnych vyšetreniach ale mi je to nejake divne jak ma objednali lebo 1krat som bola pred rokom a sestrička že len v polke cyklu sa objednava tak som bola na 14den a teraz ma objednali tesne pred ms na 25 den cyklu a vyšetrenie to iste priechodnosť vaječnikov tak neviem a drahy ide 11.3 na vyšetrenie tak dufam že do konva marca idem aj za hermanom 😉

lusinkaj
21. feb 2011

@sofia2008 no mi este prikrmy nedavame chcem az ked uk.5m.cize na druhy tt...
ale na noc uz davame kasu ryzovu tu chcu...mi spime kedy ako..cca od pol.7-8 akokedy do 5-6 ale dnes neviem co bolo len do pol.4ale nejeme v noci ale sa budime na cumel a na zuby....sem tam s revom...vy kolkokrat jete v noci?

sofia2008
21. feb 2011

@lusinkaj ja by som este tiez pockala mesiac, ale Emmka pije malo, ledva vypije 500-550ml na den a mala by aspon o 100ml viac, takze dr. nakazala zacat prikrmovat, posledne mliecko ma o polnoci, to nam vypije 120ml, lebo uz trvdo spi, potom davam rano o stvrtej, tiez 120ml a tak rano o osmej, ale to mi uz vypije len 50-60ml, lebo uz nema tvrdy spanok no a potom sa tak tahame cely den, 50,60,80ml, ..spi zatial pekne celu noc, ale ved aj tebe bambulky pekne spia, uz idu zubky, tak mozno preto sa ti dnes tak zobudili, zubky mozu boliet aj mesiac predtym, ako vobec vykuknu von..uz sa tesim 😠

lusinkaj
21. feb 2011

@sofia2008 no ved to ze uz nas dlho trapia zubky...a uz sa nam pokazilo spanie predtym sme pekne az do pol.7 a prebudili sa na cumel parkrat..teraz??100x.....

sofia2008
21. feb 2011

@lusinkaj ja ti verim, ze je to tazke, ale mozno to uz nebude dlho trvat a upravi sa to 🙂 kazda mame nejake starosti, my s papanim, vy so spanim, znamej syn je placlivy od narodenia..no co narobime..mna este ten zub boli jooj, o pol siestej idem k zubarovi a sama, som zvedava, ako sa dohovorim 😀 ale bojim sa 😖

matelko1
22. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@lusinkaj aj my sme 100x hore a tak pekne spali do 8,5mes celu noc a teraz nechapem.dnes maxim strajkoval do polnoci a po polnoci alex.papame v noci,co u nas to nebolo zvykom.teraz si vypyta maxim mliecko,vypije 150ml a spi dalej
@ma77 tak drzim palce.koncom marca,zaciatkom aprila budes u hermana 🙂
@sofia2008 vy ako sa mate...

sofia2008
22. feb 2011

@matelko1 cauko..tak som sa prave vratila od zubara, zub vytrhnuty, mala som na nom korunku a pod nou sa mi urobilo lozisko hnisu..konecne sa vyspim bez liekov a bolesti 🙂 tak chlapci sa striedaju a nedau mamine spat 😠 my dnes ideme papat zemiacik, vcera vecer nam vypila 70ml bez spanku, sice na trikrat, lebo kus popila a zacala sa smiat a obzerat a rozpravat pri tom, ale maly uspech, aspon uz neplace, ked vidi flasu, ale smeje sa 😀 mame tu fajny mraz, slnko svieti 🙂

katarina822
22. feb 2011

ahojte @matelko1 ked chcu ti v noci pit skusaj viac tekutin ponuknut cez den alebo mozno len chcu citit ze si blizko alebo idu zubku ja som raz ked sli malej zubky skusila nedat na noc fenistil kvapky viac bola hore ako spala a naplakala sa a pila 4krat mliecko co uz nepije cez noc.

matelko1
22. feb 2011

@katarina822 vies kolko tekutin mi vypiju cez den 2 flasky caju+voda obidvaja.aj v noci im davam cajik a ked vidim,ze mi vypil celu flasku cajika a stale place,tak potom uz idem urobit mliecko a spi dalej niekedy v kuse az do rana do 6:30.
asi nam idu zubky.takze davas stale fenistil kvapky a nemoze to uskodit ked ma casto.
my sa inac chystame na ockovanie,na tu 3 zakl.davku,tak im snazim sa nic nedavat,ziadne kvapky....
@sofia2008 takze zubok robil sarapatu.tak super,ze ti vypije aj bez toho,ze by spala mliecko.kolko ti uz cez den mlieka vypije.....aj u nas je mraz,slnko svieti...

katarina822
22. feb 2011

ja davam iba ked idu zubky max. 2/3noci iba na noc doktorka mi poradila a spi 12hod. v pohode davam 12kvapiek. cez den nevadi ze je nervoznejsia ale ide o noc ved raz som jej nedala a sme boli kolo pol noci na pohotovosti len plakala nedala sa utisit nejak zqaspala na pol hod. a znova som si myslela ze daco vaznejsie to moze byt ale nakoniec jej rano vysli dva horne zubky jej idu po 2zubky naraz a zatial mame len 12zubkov a ked isli spodne nedavala som fenistil lebo bola kludna len ked isli stolicky a vrchne zubky . a ked je babo chore tak mamicky davaju aj 3krat denne dvatyzne vkuse alebo ked sa objavi nejaka alergicka reakcia tiez beru ten fenistil dlhodobo. zalezi jake je babetko a od lekarky. takze si myslim ze by nemalo uskodit.

matelko1
22. feb 2011

@katarina822 tak skusim dat ten fenistil a som zvedava ako mi bude maxim spat v noci.dam vediet zajtra.
uz sme po obede a chystame sa von.

zuztek
22. feb 2011

ahojte, chcem sa spytat, ci ste boli niektora u Dr. Hermana liecena na ureaplazmu a akymi ATB? uz rok mam totiz problem s ureaplazmou, som po niekolkych ATB a stale ju mam pozitivnu... robi sa aj v takom pripade IUI alebo IVF? dakujem

lienka2
22. feb 2011

@zuztek my sme s mm boli, ale liecil nas moj gynekolog.. uz si nepamatam, ake atb sme brali 😖 no zabrali.. ak ju mas stale pozitivnu tak ti urcite ani herman neodporuci ivf ci iui, znizuje sa tym sanca na uspech..

zuztek
22. feb 2011

@lienka2 no, ja mam pocit ze sa jej nikdy nezbavim... dokonca aj moj gynekolog mi povedal, ze urea sa neda u kazdej zeny uplne vyliecit, lebo je to vnutrobunkovy parazit, a ze ma zeny s ureou co uz maju zdrave deticky... asi sa pojdem k nemu aspon poradit...
este by som chcela vediet, ako sa k nemu objednat na 1.konzultaciu... mozem zavolat hocikedy v priebehu cyklu ci az 1DC ?

lienka2
22. feb 2011

@zuztek mozes aj v priebehu cyklu, ale myslim ze ti aj tak povie aby si sa ozvala ked dostanes ms a potom ta uz rovno objedna na vysetrenia.. ale ak chces len konzultaciu tak skus zavolat a uvidis co ti povie 🙂

zuztek
22. feb 2011

@lienka2 a ked zavolam, to hovorim priamo s nim, alebo so sestrickou? da sa tam aj priamo zastavit a objednat sa?

lienka2
22. feb 2011

@zuztek ked volas na mobil, tak priamo s dokim ale vlastne mne on vzdy dvihal.. aj pevnu linku..

zuztek
22. feb 2011

@lienka2 dakujem, pojdem sa tam aspon poradit, ako dalej...

lienka2
22. feb 2011

@zuztek drzim palce 🙂