Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sfin
29. jún 2011

@matelko1 Takže to dopadlo tak, že lieky predsa len budem brať. Dnes sme boli u Dr. Hrivňáka a máme sa preliečiť. Manželovi predpísal Doxyhexal a ja si musím skočiť ku svojmu gynekológovi.

sfin
29. jún 2011

@dianka30 My máme za sebou len vstupné vyšetrenia a návštevu na uroandrológii. Inak keby vám trebalo uroandrológa, tak dobrý je Dr. Hrivňák. Robí v Šaci a má aj súkromnú prax na Ťahanovciach.

sofia2008
29. jún 2011

@matelko1 cauko..inak oneskorene blahozelam k narodkam 😵

hanyr
30. jún 2011

@matelko1 Volala som Hermanovi uz asi 3 krat.Stale pockam tyzden a volam.Vcera mi povedal, ze nech si volam na poistovnu.Prvykrat sme posielali ziadost do Kosic a nebol ziaden problem.Po novom sa ziadost posiela do Blavy a trva to pridlho.Zatial pockam, lebo dnes ideme oddychnut do Chorvatska a ked sa vratim tak to vsetko obvolam..... Pekny den

matelko1
30. jún 2011

ahojte.
@sfin takze zacinate s liecbou...dobre...drzim palce aby ste sa cim skor dostali z toho....
@hanyr peknu dovolenku.aspon budes oddychnuta ked pojdes na ivf....

matelko1
30. jún 2011

@sofia2008 ja som narodky nemala.ja som septembrova 😀

sofia2008
30. jún 2011

@matelko1 to vazne? ja so citala, ked si pisala lusi, lebo jej dvojky mali 9 mesiacov a jaj som jej blahozelala a tam som to nasla a blbo pochopila 😀 😀 😀

matelko1
30. jún 2011

@sofia2008 ano ale tam som pisala,ze ked sa jej deti narodili,tak v den mojich narodenin....

sofia2008
30. jún 2011

@matelko1 ja som uplne mimo 😀 od skoncenia tehu zabudam, nespominam, nechapem, prekrucam atd 😀

matelko1
30. jún 2011

@sofia2008 ved ni sa nedeje...je to normalne...ja tiez mam niekedy taketo dni....

dianka30
30. jún 2011

ahojte baby, neviete niektora ci ide Herman do toho USA? Ked som mu volala pred 2 tyzdnami, tak som mu vravela ze az tak cca za 3 tyzdne mam dostat menstruaciu a on vravel, ze nevie ci vtedy nebude v USA a ze tam ma byt az do septembra, Ide tam vraj pracovne, ale ze mu i tak mam volat v prvy den menstruacie. Ta teraz neviem, to ked fakt pojde prec, to bude vysetrovat niekto iny, alebo akoze teraz budem musiet cakat do septembra kym sa vrati? 😒 Nemate o tom nejake info? Nespominal niektorej to iste?

kika1000
1. júl 2011

Viete mi niekto poradiť, že kde je lepšie ísť ku Hermanovi alebo Hredzakovi?

matelko1
2. júl 2011

ahojte.prajem pekny den.
@kika1000 ja ti odporucam hermana,ma lepsiu uspesnost,robi vsetky potrebne vysetr.dokladne a hredzak co som pocula,tak to odflakne-utz ma za par sekund atd....vela bab odchadza od hredzaka.....a prave k hermanovi.
@dianka30 urcite niektora napise ked bude vediet,ze ci ide herman do USA,alebo nie......

dicinka1
2. júl 2011

@dianka30 on chodí každy rok..čo ja viem...stale v lete je mimo slovenska...ja som chcela na IVF v auguste,ale on tam nebol..takže sa konalo až v septembri..

ma77
2. júl 2011

@dicinka1 Ahojky tak si ma nepotešila ja som mala ist na IVf v juli som to odložila kvôli dovolenke a že pôjdem v auguste ale vidim že až v septembri ☹ no čo už však už ked som tolko čakala a nevieš kolko plati schvalena žiadosť od poistovne ? lebo ja už mam schvalenu 2tyždne 😉 inak mm bol na vyter tak mame dobre vysledky ureaplazma sa vyliečila ale ešte neviem ako leukocyty až 29 ma ist na spg po 3mesiacioch tak si ešte počkam lebo Hrivnak od 1.7 do 25.7 nerobi 😠

matelko1
2. júl 2011

@ma77 schvalenie ziadosti je napisane na papiere,ze dokedy plati,ale neboj myslim 4-5mes urcite....
takze vysledky mate dobre,super...a co sa tyka,tak uz mesiac pockas ci v auguste,alebo septembri pojdes.budes viac oddychnuta....

vivera
2. júl 2011

@ma77
Ahoj, ako dlho ti trvalo schvalenie žiadosti? Ja som žiadosť posielala 18.4., a ešte stále to neschválili.

dicinka1
2. júl 2011

@ma77 no plati to pol roka,alebo až rok..tak mi to povedal Herman..ked som sa ho na to pytala.. 😉

ma77
3. júl 2011

@vivera Ahoj tak mne tiež dost dlho schvalovali podala som 9.5 a 15.6 prišlo do CAR tak že viac ako mesiac ale volala som si do poistovne po mesiaci a tam mi povedali že poslali a že mam schvalenu a mam dôveru tak dost in tpo trva u teba a ku maš poistovnu? skus tam zavolat 😉

ma77
3. júl 2011

@dicinka1 JAJ super pol roka tak to si asi počkam do septembra ked HErman v lete nerobi to mi bude žiadosť ešte platit 😉

dicinka1
3. júl 2011

@ma77 😉

vivera
3. júl 2011

@ma77 ahoj, tiež mám dôveru, volala som tam po mesiaci, ale povedali, že im to prislo až po 3 týždňoch do BA. Tak som tam volala po mesiaci ako im to prislo a este to nebolo. a ked som tam volala naposledy, povedali mi, že to poslali do car na doplnenie, lebo tam niečo chýbalo. prešlo 2,5 mesiaca a nič. Už som z toho zúfalá ☹

ma77
3. júl 2011

@vivera Joj verim ti že si zufala ved stale len na niečo čakame ☹ ale tak preto to tak dlho trva že to poslali do CAr a potom do BA tak musiš čakat nič ine ti neostava ☹ ja som už zvyknuta čakať tak čo už narobime a keby sme vedeli že nam to vyjde na 100% tak čakanie by bolo jednoduchšie 😉

sofia2008
4. júl 2011

ahojte..pekny dnik 🙂
@matelko1 cauko..tak ako sa mate, co noveho? my nic take, kupili sme vcera malej ohradku, tak sa snazi postavit, ale zatial jej to nejde, ale celkom pekne uz stoji sama chvilku, po 4 nelozi ani nahodou, maly lenivec 😀 chceli by sme ist do KE do ZOO, len to pocasie je take vselijake 😠 zatila nevieme, kde pojdeme, mozno nakoniec ostaneme uz na SVK..kupili sme malej uz normal autosedacku, treba dat vypnut airbagy na sedadle pred nou?

vivera
4. júl 2011

@ma77 Utešilo ma aspon to, že MUDr Hermann ide do USA, tak by som aj tak musela čakať.A to som si myslela keď som podávala žiadosť, že v júli to už budem mať za sebou. 😖 Aj kolegyne som sa pýtala, či mi bude vymieňať smeny. ☹

katica1
5. júl 2011

caute...konecne nepršííííííííííííí 🤐

dicinka1
5. júl 2011

jaj baby,nech je už september.. 😉 chceme ist na dalšie KET...

u nás svieti slnko,ale prší.. ☹

matelko1
5. júl 2011

ahojte.
@sofia2008 ano airbagy musis vypnut pred nou...

ma77
5. júl 2011

@vivera Tak vidiš všetko zle je na niečo dobre 😉 ja som tiež myslela že v juli pôjdem nato potom som sa rozhodla že dame ešte dovolenku a ked sa vratim tak pôjdem na ivf a nakoniec pôjdem až v septembri no čo už 😉 užime si leto a potom pôjdeme na to oddychnute 😨

matelko1
6. júl 2011

ahojte....prajem pekny den.
u nas prsi a to davali,ze pocasie sa uz od dnes bude zlepsovat...no neviem kde...asi v pivnici 😀