Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pempusik
19. okt 2011

@lilli202 no do ricky :(. Ja som dnes 25DC, ovu bola asi 19DC, takze ms ocakavam niekedy okolo 25. Dufam,ze to vsetko stihnem, lebo uz by aj mna riadne nastvalo cakat dalsi mesiac :(

matelko1
19. okt 2011

@sofia2008 ked si v takom švungu,tak prid aj mne okna umyt...... 😀 dva mi este mm neumyl.....
dnes sme boli u dr s chlapcami,maxim mal teplotu 38,4,alex len zvysenu,tak su celí zahlienení,nastastie nemaju chytene hrdlo.....po roku mame ATB......

ahojte a prajem pekny den...

sofia2008
19. okt 2011

@matelko1 jasneee 😀 dnes sme to zrusili, segra ma vela prace v robote, tak nemoze ist..myslim na chlapcov, aby im to rychlo preslo 😵 ja som hrabala listie, teraz som dovarila, Emmka este spi, tak citam noviny 🙂

lilli202
19. okt 2011

@pempusik aj vy sste teraz zacali???

ma77
19. okt 2011

Ahojte 😉 tak od nedele stimulujem a straaašne ma bolia vaječniky 😠 to je dobre či zle ? 😲 😲 😲

timmka
19. okt 2011

@lilli202 ahoj, akurat citam, ze herman je odcestovany??? mam mu volat zajtra ohladne ziadosti, neviete kedy pride, lebo nechcem sa mi cakat opat cely mesiac 😠

pempusik
19. okt 2011

@lilli202 no my sa uz snazime dlhsie a uz som sa pohravala s myslienkou, ze zajdem rovno do car a nebudem to riesit cez svojho gynekologa. No a ked nam k tomu pribudol katastrofalny spg, tak uz viac nechcem cakat. 25. ideme na kontrolne spg, to dufam, ze aj ms uz pride a rovno zavolam Hermanovi.

matelko1
19. okt 2011

@ma77 ja uz si presne nepamatam ake som mala pocity pri stimulke,ale vacsina bab pocituje vajecniky....
@timmka ze vraj do 25 tam nebude.....
@pempusik urobis dobre ked pojdes do car...ak mate problem je zbytocne to riesit cez obv.gynekologa.....
@sofia2008 tak pevne verim,ze ich to cim skor prejde.2 dni nemozme ist von a ked sa uz budu lepsie citit tak na slniecko mozme ist,ale nesmu mat teplotu....teraz skacu doma.....musela som mamke povedat nech kupi v draciku detske vysavace,lebo su paf do nich ....alex ten niekedy ani zaspat nemoze....vysavac to je jeho.....

lilli202
19. okt 2011

@timmka mne povedal ze od 25ho ordinuje vtedy mu mam volat

lilli202
19. okt 2011

@pempusik mne teraz odisli taakze uz len nabuduci mesiac.aj my sa snazime uz rok.aj my mame strasne spg 🙂vy mate aky?

gerena
19. okt 2011

@sofia2008 umyje okna 🙂
@matelko1 Alex povysava 🙂
kto sa hlasi na vypratanie skrin? 😉

pempusik
19. okt 2011

@lilli202 no to ja uz mesiac cakam, lebo som nevedela co a ako a volala som na 5DC :(
my mame oligoasthenoteratozoospermiu, cize "iba" 18 mil spermii, pohyblivost A+B 25% a patologiu 99%. Ale urolog bol mily a skonstatoval, ze to "nie je najlepsi" (zatial nepovedal,ze je to hrozne) spg 🙂

matelko1
19. okt 2011

@gerena 😀 😀 😀

zuztek
19. okt 2011

ahojte baby, citam ze herman je odcestovany? my sme s mm objednani na 24. (mm mal mat spg), takze to asi neplati, vsak? budem tam musiet zavolat...

matelko1
19. okt 2011

@zuztek radsej si zavolaj....a mozno uz tam bude.....ked vas obj....

zuztek
19. okt 2011

@matelko1 no, bola som tam minulu stredu, tak neviem ci uz vedel ze ide prec... a mala som nejake zmeskane hovory z neznameho cisla... zajtra tam zavolam

sofia2008
19. okt 2011

@matelko1 tak to mame rovnako naladene deti 😀 ale u nas zatial vedie zapnuta pracka a umyvacka riadu 😀 zajtra by uz malo byt chlapcom lepsie 😵 vsade su chore deti, uz aj segra je troska chora 😒 ja som dnes poobede vybielila kotolnu, v sobotu budeme pratat komoru a tiez ju bielit..

gerena
19. okt 2011

Bambulky, len tento tyzden je odcestovany 😉 teda tak povedal

matelko1
20. okt 2011

dobre ranko.
tak dnes mame uprsane pocasie....noc bola pokojna,chlapci vyspali celu noc.to bude aj tym,ze dostali ATB....
@sofia2008 mne do umyvacky vosli obaja,povyhadzali riad.....nevedela som ci sa smiat,alebo co......no a pracka ani nehovorim....ale teraz maju zabavku vysavac......aspon na chvilku.vcera vecer len vysavali a vysavali 🙂

sofia2008
20. okt 2011

@matelko1 ahoj..som rada, ze ste mali dobru noc 😵 tak to by som chcela vidiet, ako vysavaju 😀 😀 😀
nasa hviezda vstala o stvrtej a do piatej sa hrala a kecala 😀 ale aspon pospala do deviatej rana a ja s nou 😀
od zajtra ma byt zasa pekne a vraj cely dalsi tyzden krasne teplo 😵

matelko1
20. okt 2011

@sofia2008 dnes,ze je taky cas ma ani nemrzi,lebo dr nam povedala 2 dni doma......teraz som ich dala do postielok a ja sa snazim nieco vymysliet na obed.....moj mm si zmyslel tekvicovy privarok,volske oko a zemiaky,ale zemiaky ani jeden nemame a ja som tekvicu nastruhala a .......

sofia2008
20. okt 2011

@matelko1 mnam tekv.privarok 😝 tak ti musi mm doniest zemiaky..ja robim Emmke spenat, zemiaky a vajicko..moj mm je v obchode a dohadujeme sa. co budeme varit dnes a zajtra..no klasika, ze nevie, co chce jest 😠 joooj 😠

sofia2008
20. okt 2011

@matelko1 a co davas chlapcom na ranajky a olovrant? Emmka nechce chlieb, teda chce, pekne kuse, ale vsetko vypluva alebo prehltne velky kus a uz sa 3x povracala, co jej to ostalo v krku..ja jej robim rano kasu a potom ma jogurt, pribinacik atd..na obed aj veceru mi zje okolo 250ml..je to dost?

timmka
20. okt 2011

huraaaaaaaaaaaa babule, ziadost mam schvalenu za 4 tyzdne, tak sa tesim 😵 😵 😵 , uz len nech to mam za sebou, drzte palceky

matelko1
20. okt 2011

@sofia2008 ja rano im davam chlebik,rozok,vianocka....maslo,lekvar.....a na olovrant bud jogurt,alebo nejake ovocie...

matelko1
20. okt 2011

@sofia2008 inac ani ja neviem na co budem mat zajtra chut.....ja nechapem ako si niekto robi jedalnicek na cely tyzden.....my sme mali vcera spenatovu polievku...

sofia2008
20. okt 2011

@matelko1 aj ja by som bola rada, keby uz take papala, nebavi ma stale kase varit rano..no musim skusat 🙂 ja si robim jedalnicek na dva dni dopredu..mm nerad chodi nakupovat a ani mne sa nechce kazdy den..ja som tiez vcera chcela varit spenatovu polievku 🙂 , ale mm nemal chut 😒

matelko1
20. okt 2011

@sofia2008 tak kase by sa mi urcite rano nechcelo varit.ja som ani nevarila rano,dal by ma blby pozdravit.....chlebik,rozky......dovidenia,ked nechces,nebudes mat nic.....

lilli202
20. okt 2011

@pempusik aha ja som volala na 2DC a rano povedal ze mozme prist na druhy den na pol2 a potom som mu volal ze prideme na isto a uz povedal ze v ziadnom pripade.takze cakame..aha.ani my nemame dobre vysledky