Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

linka
16. nov 2011

inac baby aj ja sa bojim toho ohss...ze sa nieco skomplikuje a bude to v haji ☹
@timmka budem ti drzat prsty,aby sa chrustikovia pevne drzali 😵 a nevies nahodou ako robia pred sviatkami a pocas nich?

linka
16. nov 2011

@timmka ked ja ho este nechcem otravovat,kym to nie je vsetko schvalene 😅 aj ked rada by som mu zavolala 😀

timmka
16. nov 2011

@linka to ti neviem povedat, najlepsie by bola keby si ozaj zavolala a budes vediet, ja som si dala vlozit len jedneho chrustika, dvoch by mi zdravotny stav asi nedovolil, dr. mal problem s jednym a nie este dvoch 😉

timmka
16. nov 2011

@linka moja tomu asi nevyhnes, ked mas mat tak to budes mat, ale radim ti pij vela vody, ja som pocas stimulky cca 5 dni vobec nepila az ked som bola na kontrole a dr. oznamil ze mi hrozi ohss, mozno preto som tak preliezla cez vsetko, nechcem to zakriknut 😉

linka
16. nov 2011

@timmka aha ty si myslela,ze ste traja aj s manzelom,zle som to pochopila 😉

lilli202
16. nov 2011

dievcata viete my poradit.v pondelok som dostala menzes a ja zvyknem mat az 6-7dni a teraz som mala prvé dva dni také silnejsie a treti den uz len spinenie uz len velmi slabo.mozno ze som otehotnela prirodzenou cestou??????aj tak my chuty jest vsetko...nebol niekto takto????poradte my prosim.

timmka
16. nov 2011

@lilli202 moja ked sa bojis TT, tak skus si zajtra zmerat BT, ja som podla toho stale vedela, ked ju budes mat nizku, tak nie, ked vysoku tak ano, ja som tento mesia tiez krvacala len 2 dni a potom len spinila, mozno to je zmena pocasia, alebo neviem.... skus test a uvidis 😉

linka
16. nov 2011

@timmka ako prebiehal vklad? bolelo? 🙂

lilli202
16. nov 2011

@timmka aha a to BT sa ako mera???skratky velmi este nepoznam som este nova tu.hehe...no lenze ja mam furt v kuse 5dni silné aj cez noc musim hodit vonka na wecko si vymenit a teraz nic.cudné.

matelko1
16. nov 2011

@linka ak mas kratky protokol,tak to do vianoc no neviem,ale mala by si to stihnut....

matelko1
16. nov 2011

@timmka tak,ze chrustika ms v brusku,drzim place aby sa tam udrzal.....

matelko1
16. nov 2011

@linka neboj sa ohss,nie vsetky baby ho dostanu,hlavne klud a pi vela tekutin a nestresuj sa....

linka
16. nov 2011

@matelko1 nevies podla coho dr.urcuje 3-dnovu a 5-dnovu kultivaciu?

matelko1
16. nov 2011

@linka ano predlzena kultivacia je od 3-5 dni.

matelko1
16. nov 2011

@linka podla coho neviem,ale teraz bola jedna znama a mala len 3-dnovu kultivaciu,embrijka sa jej vyvijali velmi dobre,a len preto jej jedno vlozil,lebo by sa mohli rozdelit,

timmka
16. nov 2011

@linka nie, nic neboli, trva to mozno 5 min. ani nie tolko, potom tam lezis, ale neviem kolko, mozno 20 min. a ides na izbu, to je vsetko 😉

timmka
16. nov 2011

@lilli202 no bt sa meria stale rano, nevstavaj z postele,vloz si teplomer, naj. ked je digitalny a uvidis, nie je to 100 % ale mne stale bt stale ukazala, este som zabudla, meria sa dole v posve 😉

timmka
16. nov 2011

@matelko1 dakujem , 28.11 idem na krv, tak uvidime, ale dr. povedal, ze ked sa mi zhorsi stav, tak budem vediet , ze som tehotna 😉

linka
16. nov 2011

@matelko1
@timmka ja viem som hrozna,ked stale o tom istom meliem,ale ked ja by som si tak priala byt do vianoc tehulka 😔

sofia2008
16. nov 2011

@timmka no ja citim, ze to velmi dobreeeeeeeeeeeee dopadneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pempusik
16. nov 2011

@timmka tak to je super, drzim palce 🙂

baletacka
16. nov 2011

@timmka držím ti palce, aj ja 28 idem na krv

sfera
16. nov 2011

Dievčatá, mám takú otázočku neviete ako objednáva Dr. Hriňák, myslím čas (týždne, mesiace)? A ešte vyšetrenie je na priamu platbu, či...? lebo som pozerala na jeho stránku a tam má krásny cenník. Vďaka

zuztek
16. nov 2011

ahojte 🙂
@timmka drzim palce, nech sa chrustik pekne zahryzne a nepusti 🙂

@sfera zvycajne o nielkolko tyzdnov, aj 1-2 mesiace... plati sa za 1.vysetrenie (konzultaciu) myslim 18 eur, potom za konzultaciu s vysledkami asi tiez 18 eur (nepamatam presne), a tiez za spg sa plati

sfera
16. nov 2011

@zuztek Vďaka a nevieš či sa nakoniec platí tých 30e za nejaký ten papier? Tam to má uvedené ako poskytovanie stanovísk, potvrdení atď.

zuztek
16. nov 2011

neviem co myslis presne, nam dal pri kazdej navsteve papier (spravu o vysetreni), a nakoniec vysledok spg tiez na papieri, ale to vlastne platis za ten spg neviem ci 20 alebo 30 eur... neviem aky iny papier myslis

sfera
16. nov 2011

no my potrebujeme vyšetrenie kvôli M/T

linka
17. nov 2011

@sfera ahoj a uz mate vysledny papier od dr.Hermana ze kde je problem? ked ti mozem poradit,manzel si tiez musel urobit vysetrenia pred IVF uroandrologicke,neviem ake mate vy a riesili sme to vsetko cez koznu,akurat na vysetrenie bol u urologa a odbery na tie vsetky infekcne,pohlavne choroby a neviem co mu robila kozna,cakali sme asi mesiac za vysledkami,vzdy lepsie ako u dr.Hrivnaka alebo Horvatha,ti nas nechceli vziat,lebo mali plno a nam to dost suri,tak sme sa vynasli a este ten ich cennik 😨 a dr.Herman nam to normalne uznal,bez problemov 😵

ixi
17. nov 2011

@timmka gratulujem moja urcite to vynde 😵 😵 😵 😵

ixi
17. nov 2011

@baletacka ty si si moja kolko dala vlozit?