Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
13. mar 2010

nenudim,ako to myslis?

solida
13. mar 2010

no že stále donesieš nenjakú novú správu domov

lusinkaj
13. mar 2010

jaaaaaj,aha... 🙂 no presne...ale nastastie dobre spravy 🙂

kukulik30
13. mar 2010

lusi tak to je ozaj zvlastne...nemohli sa na uzv pomylit 😕 ..lebo vies aj jednovajecne dvojky mozu mat vlastne obaly a vyzera to ako dvojvajecne...ale mozno sa mylim 😒
no podstatne je , ze su zdravucke 😵

lusinkaj
13. mar 2010

no neviem,neviem...asi by sa dr.nepomylil....uvidime no 🙂
zaklad zdravie 🙂

eva7780
autor
13. mar 2010

ahojte,co je nove?
lusi a bola si u Hermiho?žeby ti vložil dve 😕 to sa mi nezdá

lusinkaj
13. mar 2010

nie evi ja som u hermiho od poz.krvi nebola lebo vsetko sa to tak zmlelo,ked som mala ist tak som bola v nemocke a potom ma uz neobj.ale ved to nedava logiku....tak s aho to aspon spytam 😉

eva7780
autor
13. mar 2010

lusi ved to,spytaj sa,za to nic nedas 😉

lusinkaj
13. mar 2010

jasne,som zvedava co povie... 😉 ty ako sa mas?

dicinka1
13. mar 2010

lusi..nečakala si trojčatka? 😕

dicinka1
13. mar 2010

lusi?dvojvajcne dvojicky? 😵 😵 😵 😵 ci poštu 😕 😵 😵 😵 😵 😵

matelko1
13. mar 2010

ahojte pekny vecer 🙂
krstiny dopadli dobre.drobci ani v kostole nemukli,drzali sa statocne a aj hostina dopadla dobre,kazdemu chutilo aj sa pacilo,co sme velmi radi.

dicinka davno si tu nebola.

lusinkaj
14. mar 2010

ahojte 🙂
dicinka trojcata??? 😅 odkial si to nabrala,hm?nie,nie len dvojicky...... 😉 nechavam sa prekvapit ake budu 😵
matelko tak tvoji fesaci su zlati,ked cely cas boli tichucko...super,mate to za sebou.....mate aj fotky? 😵

dicinka1
14. mar 2010

asi som sa pomylila..stava sa 😀

lusinkaj
14. mar 2010

tak to si sa velmi pomylila.... 😀 to by som sa zblaznila trojicky nie....to je uz privela... 😉

marcela27
14. mar 2010

ahojte....., neboj nezblaznila by si sa ...

lusinkaj
14. mar 2010

kazdy vie podla svojej situacie kolko deti moze mat.....

marcela27
14. mar 2010

ano ja viem, ze by to bolo tazke....., a to mas fakt pravdu, ze asi kazdy najlepsie viem akoje na tom....,

lusinkaj
14. mar 2010

dve sa este v pohode daju,ale tri v dnesnej dobe si myslim ze je az-az...uz len kvoli finanacnej situacii....

marcela27
14. mar 2010

ved to ano, to mas fakt pravdu, ze tri deti uz asi anozyj dost....., a hlavne pri nasich platoch tu na vychode....

lusinkaj
14. mar 2010

no vidis prisla si nato....len caka clovek kedy ho prepustia...a dietatu nevysvetlis ze nemas zaco mu kupit jest

marcela27
14. mar 2010

a inac ako sa mate???? co dobre varis???

lusinkaj
14. mar 2010

mame sa dobre...varim cervenu kapustu,knedlik a dala som upiect mäsko do rury a parad.polievka....uz mam vsteko len mäsko sa dopecie....

marcela27
14. mar 2010

tak ty si sikovna🙂)) mne este treb spravit rezne ....., a poobede ideme kukamoske do nemocnice....

lusinkaj
14. mar 2010

tak skoro som vstala,kapustu mi vcera uz narezal manzel,knedlik mi urobila babka domaci....taze dnes len tak malo varim.... 😉

marcela27
14. mar 2010

je dobre si to tak podelit...., aspon clovek nemusi celu nedelu prestat pri hrncoch...,

lusinkaj
14. mar 2010

tak ak som nebola tehotna,tak v pohode nic mi to nerobilo....len teraz ked sa mi uz zle stoji dlhoooo... 😝

walle
14. mar 2010

ahojky bebulky...

lusi???????????????? 😅 😅 😅 to je čo za novinka???????????????????????neblázni!!! to mi chcú povedať, že ti vložili dve embrijká????ťažko sa to verí....ozaj sa opýtaj Hermiho, som stráášne zvedavá...

lana - ☹ ☹ dúfam, veľmi dúfam, že je to omyl.... ☹ ja som to prežila, keď srdiečko prestalo biť, veľmi to bolí...pomodlím sa za vás...daj vedieť... 😔

lusinkaj
14. mar 2010

walle ahooooj 🙂
no bol to sok aj pre nas...sama tomu nechapem,ale zajtra volam hermimu a sa ho nato pytam co povie 😅

walle
14. mar 2010

tak zajtra tu určite prídem , som zvedavá na tú reakciu....sranda!!! 😀
som smutná z lany, čítala som si vás dozadu...keď príde konečne radosť a potom ten strach...dúfam, že budú v poriadku!!!!! 😢