Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sobka
15. feb 2010

no hej, vies taká neistota...ale viem, že nám chce dobre...vidíš, keby ti dal dve a pocuvol by tvoje prianie, tak by si teraz mala dvojicky, co nechces...takže super...musíme mu veriť, preto tam chodíme... 😉

lusinkaj
16. feb 2010

ahoj,presne tak sobka treba mu verit ze on nam chce len dobre... 😉
ja som prisla na to,ze uz ma ani nebolia prsia ako predtym... 😅

walle
16. feb 2010

ahojte dievčatá...tak ozaj sa Hermanky rozbiehajú....súúúúúúúper!

ja som objednaná 5.marca na hematologiu do KE. Tak uvidíme, čo stihnem prípravu na KET -ko ešte v marci...záleží, či budem musiať si pichať fraxik už pred KET,alebo nie...

držím palčeky všetkým maminkám, tehulkám ( špeciálne teraz Lusi) a nám snažilkám... 😉

walle
16. feb 2010

asi som opitá...robím chybičky...to tak vyzerá, keď prsty sú rýchlejšie ako rozum ... 😀 žiadna kontrola!!!

lusinkaj
16. feb 2010

walle dakujem velmi pekne 🙂 😵 ako sa inac mas?

arianat
16. feb 2010

Ahojte, ja mám smutnú správu . Moje hcg je nagatívne. Zajtra mu mám volať čo s tým. Zatial mi len povedal, že mám prestať brať lieky. Som smutná, lebo sme veľmi dúfali, že to vyjde.....

lusinkaj
16. feb 2010

arianat tak to mi je luto 😒 tak drz sa nabuduce vyjde neboj sa... 😉

arianat
16. feb 2010

Ja neviem, čo teraz bude nasledovať, či mi dá nejaké lieky, či budem len čakať a kedy budem môcť ísť na druhý pokus.

lusinkaj
16. feb 2010

ty mas mrazaciky?alebo musis rovno na 2ivf?

arianat
16. feb 2010

nemáme mrazáčiky, musíme to celé absolvovať odznova. Ale neviem aký je časový odstup.

margab
16. feb 2010

arianat,je mi to luto že to nevyšlo,ale nevzdavaj sa.Musíš len verit a uvidíš,že všetko dobre dopadne 😉 😉 😉 😉 A SOBKA,pokial ide o lieky a injekcie,plne doveruj panu doktorovi. Ja som mala tie najdrahšie,no on mi naznačil,že su v podstate rovnaké,len sa vlastne platí za značku,ako pri všetkých výrobkoch na svete...Tak pa-pa

arianat
16. feb 2010

ďakujem lusi, margab. Skúsime sa cez to preniesť, nič iné nám neostáva, ale nie je to jednoduché, lebo človek dúfa, verí, teší sa, že to všetko vyjde a z toho nič.

lienka48
16. feb 2010

ahojte dievčatá dnes som bola na prvej návšteve u dr. vyzerá dosť prísne aj tak na mna posobil až som sa ho bála spýtať sa čo všetko bude nasledovať na budúci týžden už mám prísť s manželom čo bude potom bude mi robiť zas nejaké vyšetrenie?Ako často sa tam asi chodí som zamestnaná a niekedy mám problém dostať voľno

walle
16. feb 2010

arianat- treba nabrať silu fyzickú i psychickú a potom môžete ísť znova...cyklus počkať a potom znova sa dohodnúť...je mi to ľúto, viem veľmi dobre, čo prežívaš 😢

lusi-ani nič nové, neviem sa dočkať, kedy pôjdem na KET. Ak všetko pôjde ok 19.marca dostanem menzes. Plus pribl.16 dní lieky - príprava na KET -3.apríla ( to je sobota), tak asi 2.apríla by mohlo byť KET, ak bude ovšem všetko nakľúčikované, čo často nebýva. Ale budiš...chcem skúsiť začiatok apríla, pretože začiatkom apríla v roku 2005 som prirodzene otehotnela. a niečo mi hovorí, žeby som to mala skúsiť...hoci ten rok 2005 nakoniec skončil zle. ☹

lusinkaj
16. feb 2010

arianat teraz si trosku odychni,nacerpaj nove sily a trosku nech telo odychne od liekov,chemie,inj. 😉
lienka nabuduce bude nasledovat to iste odber krvi,utz,manzel odovzda spermie...nic zvlastne sa tam nedeje kedze ide o hlavne vysetrenia tak najlespie je ist k nemu vtedy kedy ta presne objedna... 😉
walle,tak drzim velmi,velmi prsty aby toto KET bolo uspesne 😵

walle
16. feb 2010

ďakujem lusi....joooooj, iba ten vek... 😢 to je tiež veľmi dôležité...pozri na seba...urobila si veľmi dobre, že si to neodkladala...

lusinkaj
16. feb 2010

jasne vek hra velku rolu... 😒 kolko mas presne?ale musis verit ze teraz bude dobre,aj ked ket je tam mala uspesnost... 😝

adulik30
16. feb 2010

Ahojte Hermanky dufam ze sa mozem pridat k vam v utorok idem do CARu na decapeptyl a po prichode ms zacnem stimulovat.Je to moje 3 IVF predchadzajuce pokusy neboli uspesne jeden krat som sice bolo tehu no v 5tyz.so, potratila tak dufam ze teraz to vyjde,drzte mi prsty

sobka
16. feb 2010

Ahojte babule, 🙂 adulik vitaj medzi nami, aj ja idem na 3.pokus, ty si 2xIVF absolvovala v tomto centre? Arianat, je mi to luto, 😒 viem presne čo prežívate...no, nič nieje stratené...vyprodukovala si malo vajíčok? Ked už nemáš mrazáčiky..hm ☹ ...ale cim skor do toho pojdete, tým skor bolest prejde a budes sa tešiť na nové fazulky🙂pozdravujem vsetky, margab, aj ja si myslím, že je to jedno..rozprávala som sa o tých liekoch s p. doktorkou a ona mi tiež tvrdila, že je to jedno, ale že dokonca tie lieky, ktoré sa vyrábaju z hormonov, z moču žien v menopauze, ževraj studia potvrdila, že su z nich kvalitnejsie embryjka...no, tak sa už teším, aké budúúú 😵

lusinkaj
16. feb 2010

adulik vitaj medzi nami 😉
sobka jasne nelam si hlavu nad inj.hermi vie co robi on najlepsie vie ake inj.komu treba 😉

svetluska23
16. feb 2010

ahojte.
sobka ja som si prvýkrát vybrala najdrahšiu alternatívu. mala som gonal a dostala som ohs, mala som 9 vajíčok.
potom mi lieky zmenil. hovorila som, že opäť chcem najdrahšiu kategóriu, ale povedal mi, nech mu dôverujem, že to dopadne dobre. 4x som mala potom menopur, krásnu "úrodu vajíčok" od 11 do 16. lekárnička mi povedala, že menopur je druhá cenová kategória, ale účinok ako u prvej, len som musela zmiešavať roztok a prášok a pichalo sa to klasickou injekciou. gonal bol síce pohodlnejší, ale zvládli sme to aj s menopurom.

arianat
16. feb 2010

ďakujem sobka, áno, mala som len 3 vajíčka a oplodnili sa len dve a obe mi vložil, žiaľ neujalo sa ani jedno...

arianat
16. feb 2010

viete mi niektorá povedať, kedy mi približne po tých všetkých hormónoch a negatívnom hcg môže doraziť menses ? Ja len som zvedavá, či budem čakať týždeň, či mesiac, či koľko vlastne?

adulik30
16. feb 2010

ahoj Sobka nie na prve dva pokusy som bola v SPLNe nie ze by som tam nebola spokojne no chcela som zmenit lekara zatial som s Hermanom spokojna celkom iny pristup.kedy zacinas stimulovat ty?

lusinkaj
16. feb 2010

arianat tazko povedat,u kazdeho je to uplne ine... 😒

solida
16. feb 2010

ahojte dievčatá, včera som už nepísala, išla som sa učiť, dnes som mala záverečné skúšky, no už si užívam prázdniny.
ja som mala prvý krát tiež Gonal a Cetrotide a úroda nebola moc veľká, nakoniec to ani nevyšlo. verím doktorovi, že vie, prečo niektorým píše také a iným iné lieky. veď čo iné nám zostáva?

sobka
16. feb 2010

dakujem za info, ja mu verím, nebola by som inak tam a viem, že je to aj o náhode, ked to má výjst, tak to výjde aj bez stimulácie..nie? ved dievcata co chodia do Brna na soft a vyjde im to tam bez stimulácie... 😉
adulik ja cakaám na schválenie žiadosti, ale budem ta sledovať, pretože si taký prípad ako ja, len neviem aku ty más diagnozu...možes mi napísať IP, ak chces, pokecáme, hm? 🙂 adulik, mne dosla MS asi 2dni po vysadení liekov, od negat. testu...až buduca mrska ti može dost meskať, teraz by mala príst tak do 3dní...
Solida, lusi...ahojte 😵

sobka
16. feb 2010

joj a zabudla som na svetlusku a wale a na vsetky ostatné hermanky 🙂

sobka
16. feb 2010

užrobím samé preklepy....o tej MS som chcela písať Arianat, prepáč adulik 😝

arianat
16. feb 2010

Ďakujem sobka za info, ja sa bojím, že to bude veľmi bolestivý menses, nakoľko ja mám stále aj za normálnych okolností dosť veľké bolesti, takže očakávam, že teraz to bude hotové peklo....