Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
16. sep 2010

@lusinkaj ja myslim, ze ta bolest nebude az taka strasna..kamoska mala po normalnom porode 25 stehov az po konecnik a ked sa kvoli vsetkym komplikaciam nemohla s manzelom rok po porode milovat, tak mi stacilo.. 😒

lusinkaj
16. sep 2010

@sofia2008 tak anoooo..pocula som aj ja na norm.porod vela negativ......tak hadam sekciu zvladneme 😉

celiakia
16. sep 2010

Ahojte baby, nebrala z vas nahodou niektora po OPU lieky s nazvom Estrimax. Zajtra mam vklad , neporadili by ste mi ci ho mam brat aj zajtra rano, na letaku sa totiz pise ze pri podozreni na tehotenstvo sa nesmu brat. 😕

nivejka
17. sep 2010

@lusinkaj ...krčok mám 2,5cm,lebo mi dr.vtedy nasadil pesar,ked toľko meral a teraz po týždňovom vytiahnutí,tak zostal--ved uvidíme do kedy 😉

mejja
17. sep 2010

ahojte... tak mam za sebou 2 neuspesny pokus... uz nevladzem ani vyronit slzu som skor bez pocitov, aj ked viem ze su tu baby co maju za sebou toho ovela viac, ale mam pocit, ze uz asi viac ani nezvladnem, len neviem preco som zas zlyhala uvedomujem si tu bezmocnost, ktoru pocitujem a nemozem s tym nic robit, tak velmi som sa snazila, lezala som prve dni, nemyslela nato, tak neviem kde som spravila chybu... je to tak zariadene na tom svete nesprávne, nerozumiem tomu preco moze mat niekto 3, 4 deti a niekto nic, zacinam neznasat mamicky ktoré poznám a ktoré maju 1 dieta a stale mi hovoria o adopcii, im sa velmi lahko o tom hovori, ked maju aspon 1 krase zdrave dieta...aj ked dakujem bohu ze som tu a som zdrava a mam skveleho manzela ktorými je oporou aj tak sa mi s tym velmi tazko zmieruje... tak vam drzim palce aby vam vsetko dopadlo dobre...

matelko1
17. sep 2010

ahojte.prajem pekny den-

@mejja tak to mi je luto ☹ .
internet nam uz fachci,tak si vas idem precitat.dom uz je zatepleny,

matelko1
17. sep 2010

@celiakia ja som brala estrimax,ale nie po opu,ale po vklade a musela som ich brat dovtedy,kym herman nezisti tlkot srdiecka a potom sa uz vysadzuju.tak ziadne obavy,lekar vie co robi.

svetluska23
17. sep 2010

@mejja ahoj m, chcem ti len povedať, že každý neúspech je ťažký. viem presne čo prežívaš. mne vyšlo až 5.ivf. /medzitým som bola aj na ket/ teraz mám dvoch chlapcov som rada, že som to vydržala. dnes si poplač, ale zajtra hlavu hore , oddýchni si .ver, že človek veľa vydrží. držím palce, aby ti to vyšlo

matelko1
17. sep 2010

@svetluska23 ahoj.ty mas co nove a ako sa mas.chlapci maju kolko....

svetluska23
17. sep 2010

@matelko1 maš ip

matelko1
17. sep 2010

pridavam par foto

svetluska23
17. sep 2010

máme sa celkom dobre. i ked chalani sú plačkovia. mám s nimi dosť roboty. som na ne sama. rodičia 100 km, svokra 50 km. ale aj tak si myslím, že čo by mi pomohli. každý deň som s nimi von. niekedy viac kriku. niekedy menej. vždy si myslím že tatranský vzduch ich uspí. nezaberá. som tu málo. lebo mm sičasto berie notebook/dlhé vysvetlovanie prečo/, ale na vianoce mi slúbil vlastný

sofia2008
17. sep 2010

@matelko1 no krasavci..jeeeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

matelko1
17. sep 2010

@sofia2008 dakujem a som stastna,ze mam taketo poklady 🙂
ved o chvilu budes mat aj ty svoj poklad doma 🙂

sofia2008
17. sep 2010

@matelko1 no ved hej..uz zacinam byt troska nervozna 😀 ake to vsetko bude 😀 vcera som pozerala video na nete, ako sa kupu male babatka a ked som videla, ako to male vkuse plakalo, aj ked ho kremovali a obliekali..boooze, normalne som sa zlakla 😒

matelko1
17. sep 2010

@sofia2008 moji chlapci od zaciatku sa usmievali ked sa kupali a tak to je dodnes a kupeme kazdy den.uz cakaju.kazde babatka su ine.nepozeraj tolko 😉

svetluska23
17. sep 2010

@sofia2008 neboj, každé bábo je iné. mne plakali prvé tri dni ked som ich kúpala doma sama. aj to raz jeden,potom druhý. teraz sa smejú a kopú nožičkami, že ešte chcú zostať vo vani. neboj

svetluska23
17. sep 2010

na dnes sa lúči. dietky sú hore. pospali pol hodky. no úspech. ale aspon spia tú pol hodku naraz

matelko1
17. sep 2010

@svetluska23 hod aj ty nejake fotky tvojich chlapcov.

svetluska23
17. sep 2010

ok nabudúce, naštudujem ako. majte sa pekne

sofia2008
17. sep 2010

@matelko1 🙂 asi tak..necham sa prekvapit 🙂

matelko1
17. sep 2010

@svetluska23 tak pekne nastuduj.je to jednoduche a cakame 🙂 😵
pa-pa
@sofia2008 kazde dieta je ine.uvidis ty.ja som nepocuvala nikoho ani o porode ani...aj kazdy porod je iny.niekto to vsetko lahko znasa a niekto....

katarina822
17. sep 2010

@matelko1 chlapci su fesaci 🙂 🙂 🙂

matelko1
17. sep 2010

@katarina822 dakujem.vy co mate nove.ako sa mate.

sobka
17. sep 2010

ahojte, troska som si pospala, strasné pocasie....Lusi, sofi dakujem...vcera stuplo viac ako dvojnásobne, ale dnes rano som si na slipke nasla taký kavovz výtok, bojím bojím ako to bude dalej....mala som vloženýcg dvoch mimíškov a bolo to moje 4IVf, 2IVf udr Hermanna.....tak sa mi držte, ja dufam, že to prejde, moja dokina má vyp. telefón.....

matelko1
17. sep 2010

@sobka hlavne nepanikar,urcite bude vsetko ok.

matelko1
17. sep 2010

a takto sa clapkame v bazene

sofia2008
17. sep 2010

@sobka neboj, ja som mala tiez hnedy vytok, dva dni po sebe, potom aj hematom, krvacala som, bola som v nemocnici a dopadlo to dobre..skus zavolat Hermanovi..jedine, co dali mne bolo to, ze som brala Duphaston 3x denne.

sofia2008
17. sep 2010

@sobka a lahni si, nenamahaj sa.

sofia2008
17. sep 2010

@matelko1 to su taki smejkovia..ved oni sa na kazdej fotke smeju 😀 😀 😀 😀 😀