Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
21. feb 2010

matelko 😀 😅 neviem,neviem....

margab
21. feb 2010

Lusinkaj----BLAHO6ELAAAM 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 A čo sa týka tvojich obav,myslim si,že je to priridzené.Byt matkou je predsa pre nas niečo celkom nove a vobec to nie je take jednoduche.Ale myslim si že to zvladneš,ved tažka bola naša cesta za štastim 😝 😝 😝 😝 Najdeš si sistem a bude to v pohode 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Budem ti držat palce-a ešte raz blahoželam!!! Dicinka a tebe tiež blahoželam k tvojej nadherne princezne.Je úžasná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ahojte,Maja

lusinkaj
21. feb 2010

margab dakujem...ja sa nebojim toho,ze budem mama ved to je uzasne nadherny pocit 🙂
ale vies dve naraz to je trosku silne kafe...no uvidime,nechavam sa prekvapit 😅

tehulienka77
21. feb 2010

Ahojte, chcela by som sa spytat, ako sa pouziva rektalna trubicka. Ako hlboko sa musi zaviest a z ktoreho konca, nakolko z jednej strany je hrubsia, z druhej je tensia s otvorom. Dakujem.

matelko1
21. feb 2010

lusi veru naraz dve je to silne kafe,ale je to nadherne mat naraz dve.ja som stastna,ze mam dvojky.kazdy den ked sa na ne pozriem tak sa mi nechce verit,su strasne zlati a rozkosni 🙂 🙂 🙂

tehulienka tak ja ti v tom neporadim.

lusinkaj
21. feb 2010

matelko jasne je to aj krasne...to je samozrejma vec 😉 ja sa nechavam prekvapit 😅 😵

matelko1
21. feb 2010

je to dvojnasobna radost.ja sa tesim,ze ich mam. 🙂

lusinkaj
21. feb 2010

sak jasne verim ti... 😉 a tvoje su dvojvajecne?

matelko1
21. feb 2010

nie moje su jednovajecne.podobaju sa ako vajce-vajcu. 🙂

lusinkaj
21. feb 2010

to vazne matelko?taze ako moje hadam..... 😉

matelko1
21. feb 2010

no,to vazne.ja som zvedava co ti hermi povie ked pojds na utz.

idem spat,som hore od 3:45,takze som unavena a bolia ma krize-picha ma v nich.
dobru noc 😔

lusinkaj
21. feb 2010

ok matelko dobru nocku... 🙂 😔

walle
21. feb 2010

lusi - keď mi vkladali dve embrijká, pôvodne som nechcela, pretože som mala panický strach z vynosenia. Nie, žeby som to nezvládla po pôrode, ale z vynosenia. Keďže nie som najmladšia a mám dosť zdravotných problémov ...navyše necítim sa na to stavaná, tenká a útla...

No dve embrijká sa nakoniec museli vložiť, bola som postavená pred hotovú vec...buď obidve rozmrazené, alebo jedno nechajú "tak" čiže pre mňa to znamelo, nechajú ho zomrieť. Rozhodla som sa pre obidve, ale celý ten čakací čas som bojovala sama so sebou...na jednej strane sa tešila, že už sme tak blízko k cieľu, na strane druhej, čo ak sa uchytia až obidve, čo ak potratím vo vysokom štádiu...a potom prišli výčitky svedomia, že aká som hnusná a prajem si, aby to druhé zomrelo vo mne!!! ako mu to môžem urobiť???? tá sebeckosť snáď nemá hraníc vo mne!!! 😢 😢 nakoniec to dopadlo tak, že neudržalo sa ani jedno a my sme znova sami... 😢 😔

z hlbky srdca ti odporúčam...ak ťa napadajú myšlienky , že snáď prežije predsa iba jedno a bude to tak ako ste chceli...rýchlo sa pomodli a popros o silu , aby si prijala obidve bábetka v brušku a začala sa im prihovárať a aby ťa neprenasledovali tieto zlé sebecké myšlienky...nosíš pod srdcom obrovský dar, ktorý vôbec nemusel vyjsť a niektorým dievčatám ani nevyšiel... objímam ťa 😔

cizana
21. feb 2010

walle, čítam si túto stránku sporadicky, ale nedá mi nezareagovať - mám aj ja už svoje roky a nedarí sa otehotnieť- ani po 2 IVF-kách. Teraz som prešla k dr. Hermanovi, ale chodím iba na vstupné vyšetrenia...Neviem, čo ma čaká teraz, ale určite je najdôležitejšie myslieť pozitívne a modliť sa...
Určite to, čo si prežila nebolo pre tvoju "sebeckosť", ale tak to malo byť. Držím Ti prsty, aby si také niečo už nemusela prežiť a už si sa iba tešila zo života... 😵

matelko1
22. feb 2010

ahojte,prajem pekny den 🙂
dnes nam svieti slniecko,poobede ideme von,do mesta.kazdy ma uz caka a je zvedavy na drobcov.byvame v dedinke len 4 km od mesta.nemam sa do mesta ani ako dostat,lebo chodnik tade nevedie a po hlavnej ceste je riziko ist s kociarom,takze som odkazana na auto.

lusinkaj
22. feb 2010

ahojte 😉
walle,nemam slov nato co povedat co si napisala...vo vsetkom mas pravdu,ja uz sama seba hresim zato na co som myslela 😅 😵
matelko taze dnes mate vylet super...tak si spravte s drobcami krasny dnik 😉

matelko1
22. feb 2010

ahoj lusi.veru aj pocasie nam praje,takze super.
dnes sme celkom dobre spali.kazde 3,5 hod sme boli hore.zajtra maju drobci mesiac.boze ako to leti.,

lusinkaj
22. feb 2010

no tak to je dobre ked tak spia a ty sa vyspis necitis sa unavena cez den?

matelko1
22. feb 2010

a vies,ze nie.som v pohode.potom k veceru sa uz citim unavena,a prave preto chodim pomaly s drobcami spat.vcera som uz o 20:30 zalahla 😀

lusinkaj
22. feb 2010

no tak to je super...chodi ti niekto pomahat?alebo si fakt nato sama od zaciatku?

matelko1
22. feb 2010

som sama od zaciatku.mamka mi chodi vecer pomahat s kupanim a to je vsetko.ale zvladam to.najhorsie je ked zacnu spolu plakat a neviem ktoreho mam skor prebalit alebo dat papat.
uz aj slniecko sa schovalo a az tak teplo von nieje.

lusinkaj
22. feb 2010

musela som si ist trosku zdriemnut a teraz ma zobudil tel. 😅 😀
no ved ze v pohode dve deticky,len ka zacnu obidvaja plakat co potom?no a ako to riesis?co prve robis?kojis?

lienka2
22. feb 2010

lusi, blahozelam k dvojkam 🙂 vidis, osudu neujdes.. asi to tak malo byt.. 🙂
my sme s drobcekom uz tyzden doma, zvykame si na novy zivot, je sice unavny, ale stoji za to 😵

lusinkaj
22. feb 2010

lienka ty uz si porodila???Gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 😵 vela zdravicka 😉
no asi tak,uvidime ci ostanu obidvaja...ak ano nevadi,radsej dve ako ani jedno 🙂 😵

zabkaevka
22. feb 2010

ahoojte kočky, neviem či si na mňa pamätáte, už som tu nebola riaaaaadne dlllllho. Nechodievam sem od kedy sa nám nepodarilo 3.IVF. Som veeeeľmi rada, že po tak dlhej dobe teraz vidím dobré sprááááávičky, Na ktorú z vás kliknem ste tehu alebo už aj s párdňovými bábätkami, to tak rýchlo letí?? lienk, matelko, jeeeeej
Chcela by som vám ja ja oznámiť krásnu správičku. PO tých nevydarených IVF a po manželovej operácií (písala som o nej minulý rok niekedy v marci - hmmm riadne dávno 🙂 ) sa nám začiatkom tohto roka, a doslova v pprvým dvoch dňoch podarilo počať prirodzene naše vytúžené a dlllho očakávané miminko 🙂 Sme nekonečne šťastní, veeeľmi. Teda dnes som 9+2tt 🙂 a veeeeľmi sa tešíííme. Som doma, už vlastne mesiac, na PNke aby som prvé tri mesiace nič neriskovala. U svojho gyn. som bola pred týždňom aa videla som na ultrazvuku malinké machuliatko s bijúcim srdiečkom 🙂 krááásny pohľad. takže musím povedať, že trpezlivosť zázraky prináááša 🙂 🙂

lusinkaj
22. feb 2010

zabkaevka samozrejme pamätame si 😉 tak to je uzasne,tak drzim prsty aby to uz bolo s uspesnym koncom do konca 9 mes. 😉 😵

zabkaevka
22. feb 2010

Ďakujem aj ja tebe držkám. Ako sa cítiš, aké máš pocity??

lusinkaj
22. feb 2010

Dakujem,pocity su zmiesane ze z jedneho su dve ale uz som aj rada...aj ked si to neviem predstavit...ale chcem dvoch chlapcov 😉 😵

zabkaevka
22. feb 2010

jeeeeeej to bude krááásne nebooj, iste sa nakoniec budeš tešiť, hlavné je že to vyšlo. Aj kamarátke sa podarilo, dokonca na 1. IVF a hneď dvojičky, oni to cítia na dievčatká 🙂 ale tak myslím, že či nemáš závrate, alebo nevoľnosti. ja len fakt sem tam, inak super sa cítim. aj keď už dva dni trochu aj so strachom, či radšej nech mi je zle, aby som vedela, že je všetko OK 🙂 ale veríám, že aj je 🙂

lusinkaj
22. feb 2010

tak jedine co mam som unavena,skoro idem spat aj si musim cez den pospat,potom chodim casto na wc,prsia bolia a rano musim jest lebo mi je zle a ked nieco jem tak aj vtedy mi je zle...