Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
11. nov 2009

matelko 🙂
ja len neviem ci to bude hned tento cyklus alebo az na druhy...ale jedno viem urcite, ze si dam vlozit dve 😵
walle..no kde si? co nepises, ako si dopadla,
lusi a ty?

walle
11. nov 2009

tu som idem písať... 🙂 najprv som musela prečítať tie vaše litánie!!! 😀 aby som bola v obraze...

walle
11. nov 2009

tak dnes som tam bola...no stráááááášne veľa báb tam bolo...čo, ochladilo sa a už nám neni rady...!!! 😀

nie, super.
na KET mám termín...18.11. vraj zatiaľ všetko je v norme...sliznica maternice 9 či čo... 😒
idem sa napapať a hneď som tu...Sofi, díky, že si na mňa myslela...

sofia2008
11. nov 2009

cauko walle...supeer... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
mas velmi dobru vysku sliznice, ona este urcite porastie...tak som velmi rada, ze mas vsetko v norme 😵 😵
konecne dobra sprava... 🙂

ixi
11. nov 2009

wall ano tych 9 je milimetrov a je to vyska endometria 😉 inak cavte kocky ja som mala teraz dve denne sluzby takze som sa tu ani nedostala ach ta zltacka a tie deti co sa naplacu 😖

walle
11. nov 2009

takže...som naspäť, trošku Vás naplním informáciami i pikoškami 😉

gerena
11. nov 2009

caute kocky 🙂 aj ja som tu..vynimocne doma pred 21.00 😉 tak walle naval pikosky 😀

walle
11. nov 2009

samozrejme som nadšená dobrou správou od Hermiho...obávala som sa, že výsledky budú zlé...ale to asi každá...novinkou je, že bude mi vkladať až dvoch mrazáčikov...predtým mi povedali že iba jedno...v Šaci ma lekárka dosť upomínala na vkladanie iba jedného embrya kvôli môjmu zdravotnému stavu...takže mám z toho zmiešané pocity...avšak Hermi bol dosť presvedčivý a sebavedomý v dobrom zmysle slova,že určite dve...vraj pri KET je tam veľmi nízka úspešnosť...no ale matelko by nám o tej nízkej úspešnosti vedelo povedať viac 😉

u Hermiho zmrazujú po dve embryjká

a pýtala som sa aj na tú kvalitu, čo sme my babenky tu rozoberali...aj v miestnosti KET...vraj AA,AB,BB kvalita je hlúposť - citujem ho - to je rýchlosť spermií, takézo určovanie kvality spermií neexistuje...povedal, že iba z morfologického hľadiska, ale to až po rozmrazení a vraj on to robí bežne - myslím ten morfologický rozbor kvality.Takže neviem, naše české susedky zlaté majú iné skúsenosti - opodľa toho, o čom ma informovali na KET téme...alebo to pochopili zle...neviem.

navyše som aj spokojná, že už keď dve embr. rozmrazujú, nech aj dve vložia...nech nikto neostane " sám" alebo nedaj Bože, ešte by sa stalo niečo horšie...tieto obavy už som rozoberala skôr

no, ale objavuje sa mi tu nová starosť radosť...ak sa stane zázrak a obidve sa prijmu...neviem, či to zvládnem ☹ 🙂proste je to zvláštny pocit...možno viete o čom hovorím...

toto sú moje dojmy z dnešnej návštevy...a bola celkom sranda, keď tam bolo toľko veľa žien...normálne som rozmýšľala, či s nejakou si tu nepíšem!!! 😉 😀 a teraz vedľa seba tu sedíme a ani buuuuuuuuuuuu 😎

walle
11. nov 2009

gerka ahoooooooooooooj 🙂

walle
11. nov 2009

gerka - takže house ako Dr. House? profesionálna deformácia? 🙂

walle
11. nov 2009

fredy...neboja sa Hermiho, je síce svojský, ale normálne keď čítam tvoj príbeh z návštevy u ňho...tak to asi každá tým prešla a presne aj tým istým pocitom...to ako by si písala o mne!!! 😀 😉

slová ako " uvidíme či z toho niečo bude..." to je v pohode.... 🙂odvahu!

gerena
11. nov 2009

dakujeme za info 😉 vidis walle, ani nevieme kedy sme spolu hovorili 😉 a myslim si ked bude dvojka tak zmaknes dve a keby 4,5,6 tak aj to 🙂

walle
11. nov 2009

hm, tak to som dopadla...som tu sama a smi si píšem.. ☹ 🙂 😒

gerena
11. nov 2009

zeby sama?

sofia2008
11. nov 2009

ja som zasa na chvilu tu 🙂 mm mi nechce dat notebook 😠
walle, normalne si mi dnes zlepsila naladu a to som ju mala velmi dobru 😀
zasa sme vdaka tebe o nieco mudrejsie 🙂

walle
11. nov 2009

sofi: no vidíš...a to som blondína!!! 😀 sam múdrosť tu dnes večer letí...

gerka-nie si sama...píšeme tak " lajdácky" 😉 🙂

walle
11. nov 2009

sofi...s notebookom sme mali ten istý " rodinný" problém...teraz už mám aj ja notebook i internet...takže u nás za stolom to vyzerá ako v internet cafe.. 😀 😀 .ja rozoberám bábo a on autá!!!

gerena
11. nov 2009

baby prijemnu zabavu, idem sa natiahnut 🙂

walle
11. nov 2009

oki doki...pa gerka...sofi tiež už je určite mimo...jej mm už jej vzal notebook!!! 😠 😀

sofia2008
11. nov 2009

walle aj ja som blond 😀 myslim, ze sme obe z PO 🙂

terasa
11. nov 2009

cauko baby pozdravujem vas chcela by som sa opytat vy ked chodite k tomu doktorovi hermanovi tam sa nieco unho plati je to sukromna ambulancia alebo statna
walle blahozelam k tym dobrym spravam

sofia2008
12. nov 2009

ahoj tesa, za kompletne vysetrenie teba a manzela v priebehu jedneho mesiaca sa plati 50 €
je to sukromne centrum asistovanej ambulancie
inak vcera som sa tu uz nedostala..nevybojovala som notebook a tak som aj zaspala 🙂
inac prajem vsetkym pekny den 😵

ixi
12. nov 2009

ahojte kocky 😵 wall super ze budes mat dve babulky 😵 😵

fredy27
12. nov 2009

sofi,držím palce. 🙂 to ideš prvýkrát?

walle,ja tiež,ked som uňho bola predvčerom,tak tam bolo strašne veľa žien..vtedy si človek uvedomí,že nie je sám s problémom 😒 vidím,ako tu píšeš,že si dobre dopadla 🙂 ideš na ket prvýkrát?akod dlho tam už chodíš?

ixi
12. nov 2009

baby kde ste 😵

walle
13. nov 2009

ahojky...včera som som tu nebola...joooooooooooj, taká som chorá...ale dnes už vládzem byť aspoň chvíľu na počítači... ☹ dúfam, že sa z toho dostanem bez lekára...chytilo mi asi priedušky...antibiotiká nemôžem brať...

fredy - ja idem na KET prvý krát a prvý krát som bola u Hermmiho dva roky dozadu...vtedy mi povedal v akom hroznom stave sme obaja a dva roky sme sa dávali dokopy...no, ako som už raz spomínala, vraj zbytočne dlho ma moja lekárka dávala dokopy a liečila veci, ktoré pre ňho nie sú podstatné...vraj som stratila dva roky...predsa 34 na krku...jáááááááj to bolí ☹

ďakujem dobrým dušičkám za podporu...v stredu ideme na to...dnes som začala brať k estrimaxu aj duphaston 3x1 denne

sofia2008
13. nov 2009

walle..drzim ti palce, hlavne sa vyliec, neboj, do stredy ti uz bude urcite dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

walle
13. nov 2009

ahojky sofi....
ja sa bojím že mi budú vkladať dve embryjká...pozri si KET miestnosť a príbeh dievčat - asi posledné dve strany... ☹ bojím sa o bábetka, o mňa, či to vynosím, či budú zdravé...ojojoj ☹ ako to mám dať zo seba preč?

sofia2008
13. nov 2009

wal, je to pochopitelne, ten strach, ja to citim podobne ako ty, ale je zbytocne sa strachovat, vo vascine pripadov sa uchyti aj tak iba jedno, a aj to jedno moze odumriet, prestat sa vyvijat atd..my uz s tym nic nenarobime..bude, ako ma byt..tak sa prestan strachovat a skus sa zacat tesit..kolko je bab, co uz nemaju ani taku moznost ako my, proste nikdy mat deti nebudu, tak to skus brat z tejto stranky..kolko deti sa narodi a potom dostanu rakovinu alebo neviem co vsetko..tak to vsetko hod za hlavu 😠
uvidis, ze vsetko dobre dopadne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

walle
13. nov 2009

sofi...díky 😵
dnes mi to predsa nedalo a zavolala som sestričke od Hermana...trochu ju poznám...povedala som jej tieto obavy bola zlatá upokojila ma...
viete, že sa to robí tak, že rozmrazujú po dve embryjká...keď ožije iba jedno, rozmrazujú ďalšie dve...a keď tie dve sú v poriadku, tak vkladajú aj TRI???veď čo by s tým tretím chudáčikom robili...nie?

vraj tá pravdepodobnosť uchytenia dvoch či dokonca troch je veľmi veľmi malá...vraj za tých 9 rokov praxe majú ozaj iba veľmi veľmi zriedkavý príbeh, že sa uchytili obidve...