Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

terasa
27. dec 2009

ty sa co chystas porabat?
chcem sa opytat ty si chodila k hermanovi aj ked si uz bola tehotna?

matelko1
27. dec 2009

aj ja budem oddychovat.poobede sa pojdeme prejst.
ano chodila som k hermanovi,aj ked som bola tehu asi do 16-teho tt.

terasa
27. dec 2009

cize az potom si isla k svojmu gynekologovi
uz mas vybratu nemocnicu kde budes rodit?

matelko1
27. dec 2009

ja som chodila aj k svojmu gynekolog.aj k hermimu.
rodit budem tu u nas v spisskej,chcem si este porodnika vybavit.

matelko1
27. dec 2009

terasa no kde si sa stratila.....
ty chodis ku toporcerovej?..a dobra je?..teraz sa kedy chystas na ivf,...niesom v obraze,tak napis.

terasa
27. dec 2009

matelko1 pozerala som s manzelom film
ano chodim k toporcerovej je velmi dobra,ja som s nou spokojna velmi a aj sestricku ma vybornu
vies aj to ze je to statne
ja som bola 3.12 na insiminacii u nej

matelko1
27. dec 2009

a ako dopadla inseminacia......takze ked je to statne,tak sa nic neplati,alebo ako to je.

baby rozpravala som zo sonou,vlastne sme si sms-kovali,ma sa dobre a ma uz aj mena pre babatka Nelka,Ninka a Niko....nelka a niko-dychaju za nich este pristroje a ninka uz dycha sama.sona sa ma dobre.babatka tam ostavaju este asi 60 dni na pozorovani.

terasa
27. dec 2009

no zatial neviem vysledky.beriem lieky a cipky,bola som aj u lekarky od vtedy dva krat na krv
mam ist ku nej 4.1
neplati sa sa ziadne vykony za nic vsetko preplaca poistovna.platim si akurat za lieky
ja som tam velmi spokojna 🙂

walle
27. dec 2009

ahojte bambuľky... 🙂

prajem Vám požehnané Vianocek plné lásky,pokoja, zdravia na tele i duši...nech nás všetko nešťastie obchádza...

trojčatká nech sa držia a i maminka i rodinka...obdivujem ich... 🙂

ofs...nech ti to vyjde!!! bol by to krásny darček a ozaj...kľudne rob ľahučké práce, koníčky...prechádzky...aj tak nie je na to nejaké pravidlo...niektorá chodí celý čas do roboty a to vyjde...iná zase iba leží a to nevyjde...a potom o týždeň príde ďalšia snažilka, ktorá chodila do roboty a nevyšlo to...a potom si to vyčíta, že možno keby ležala, tak...všetko už je na Vyššej moci...len my musíme tomu pomôcť a nerobiť ťažké veci... 😉 a bolesti v podbrušku budú i budeš sa cítiť na menzes...testy si robiť môžeš, no žiadny výsledok nebude definitívny...až krvička...prajem ti veľa veľa síl počas čakania, ktoré je dosť náročné...pokope sa ti dostanú do hlavičky toľké myšlienky, že až to bolí! 😉ale je to krásne...hoci mne to nevyšlo 😔

objímam vás....

my asi 3.januára už pôjdeme do Prahy...6.januára máme vyšetrenia na reprodukčnej imunológii tak uvidíme čo ďalej...

terasa
27. dec 2009

ahoj walle pozdravujem ta prijemnu nedelu

petronelka77
27. dec 2009

Ahojte babulky 🙂 .
Dakujeme za gratulacie 🙂 .
Terasa, chodila som Hermimu, mas pravdu, krasny datum. Mali sme sa narodit 10.01.10, tiez taky magicky 😉 .
Prajem Vam krasnu nedelu a drzim palce, pa

matelko1
27. dec 2009

ahoj walle.budem ti drzat palce.januar je tu,co nevidiet.
petronlka takze sa predcasne narodila.mali ste aspon krasny vianocny darcek.

petronelka77
27. dec 2009

Ano Matelko, 36tt, boli sme aj v inkubatore kvoli dychaniu, potom tazsi priebeh zltacky, ale uz sme chvalabohu doma. Maly je zlatucky.
Tebe velmi drzim palce 🙂

matelko1
27. dec 2009

petronelka tak sa drzte 🙂
dakujem 🙂

sofia2008
27. dec 2009

ahojte 🙂
tak nam tie sviatky zbehli nejako rychlo 🙂 ako vzdy 🙂
ja uz mam dva tyzdne nejaku koznu alergiu po celom tele, co nie a nie zmiznut, nevedia mi prist na pricinu, tak ma zaciatkom januara cakaju kadejake testy na imunitu, alergiu atd 😠 cize KET v januari nehrozi 😠
cely rok som bola zdrava a teraz, uz budem mat tretikrat odlozeny vklad 😠 raz OHSS, potom chripka a teraz alergia 😠
no ostatnym prajem plodny januar 🙂

matelko1
27. dec 2009

ahoj sofia.asi to tak ma byt.das sa dokopy a potom sup,sup na KET a uvidis vyjde to 🙂
veru sviatky rychlo zbehli,

sofia2008
27. dec 2009

matelko 🙂
len tie nase embryjka tam budu taaak dlho mrznut 🙂

matelko1
27. dec 2009

urcite sa im nic nestane,radsej sa dat zdravotne dokopy a potom ako som povedala.ja som tiez dlho cakala,vzdy nieco prislo,uz som mala ziadost schvalenu a sla som k hermimu na utz a nasiel mi na maternici myom a musela som ist na operaciu,tym padom mi aj ziadost prepadla-datum vyprsal a musela som si ist znova vybavit priamo do poistovne a cakat zase na schvalenie a potom to slo rychlo.

sofia2008
27. dec 2009

no ved jasne, chcem byt uplne zdrava, inac to nema zmysel, ist na vklad, telo by mohlo aj tak zo seba tie embryjka vypudit 🙂

matelko1
27. dec 2009

jasne a uvidis potom a povies si ako dobre,ze som to vsetko absolvovala a dala sa dokopy.embryjka sa nestratia 😅
rok 2010 bude plodny 🙂

sofia2008
27. dec 2009

🙂 🙂 🙂

matelko1
27. dec 2009

nikde,nikoho..... ☹
ja som si zdriemla,aj navstevu som mala...manzelik siel hrat hokej.....teraz idem na injekciu.

terasa
27. dec 2009

ahojky matelko1 ja som tu.len som mal felefon
bola si sa aj niekde prejst
my sme boli trochu vonku

matelko1
27. dec 2009

terasa nikde som nebola,zaspala som,az segra ma zobudila,ze stoji pred domom.pockam na manzela,a az po vecery sa pojdeme spolu prejst.sama nechcem ist.

terasa
27. dec 2009

ty si ako dlho chodila do centra?bola si na KET?

terasa
27. dec 2009

mate aj vybrate mena pre svojich syncekov?

matelko1
27. dec 2009

tu som.ja som chodila skoro 2 roky do centra.v aprili som mala ET-v 6 tt som potratila,pockala som jeden cyklus a sla hned dalej na KET-ten nam vysiel 🙂 co sme obaja stastni.
mena mame vybrate Alex a Oliver....

lusinkaj
27. dec 2009

ahojte,debata vo velkom prude tu je... 🙂 mi sme boli na navstevu a teraz sme prisli 😉

matelko1
27. dec 2009

ahoj lusi 🙂 ..veru debata v plnom prude.
baby tak ma pali zaha-katastrofa.do tehotenstva som nevedela co je to zaha a teraz......musim vydrzat.nic mi nezabera,vsetko len je na chvilku.

lusinkaj
27. dec 2009

matelko no musis vydrzat musis...ja som nejaka unavena asi pojdme skoro spat