Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
3. jan 2010

ja si pojdem narovnat chrbat,nevladzem sediet.
dobru noc 😔

lusinkaj
3. jan 2010

matelko dobru nocku 😔

solida
4. jan 2010

ahojte kočky, neviete, či je v centre ešte dovolenka? volám tam na pevnú a nikto to neberie.

lusinkaj
4. jan 2010

ahojte,solida sa mi zda ze uz nemaju dovol.lebo jedna baba tam dnes isla na krv a ja zajtra idem na kontrolu 🙂
najlepsie je dr.volat na mobil lebo sestricka aj tak ti nic nepovie...tak zavolaj radsej na tel.

matelko1
4. jan 2010

ahojte baby.prajem krasny den......ej,ale je zima,dobre prituhlo.

lusinkaj
4. jan 2010

matelko,u nas taka akurat nic zvlastne..uz aj slnko vykuklo teraz.. 😝

solida
4. jan 2010

lusinkaj ďakujem pekne. už som sa dovolala na mobil, dnes tam ešte dr. nie je, ale dohodli sme sa na zajtra. držím palce nech ti to vyjde. pekný deň

terasa
4. jan 2010

cauko pozdravujem vas prijemne doobedie

matelko1
4. jan 2010

lusi tak u nas je este teraz -8 stup.
ahoj terasa.
baby co mate dnes na plane.
tuto noc som hrozne spala.

terasa
4. jan 2010

ja idem k lekarke

lusinkaj
4. jan 2010

solida nieje zaco..stale najlepsie je volat na mob.je to iste ze dvihne ten spravny 😀 dakujem ...
matelko tak u nas -5 ale sneh ziaden 😒 matelko to kto dnes mal ist kd r.na krv?lebo zajtra nemohla?taze isla zbytocne lebo dr.tam nieje... 😝 terasa ahoj...

matelko1
4. jan 2010

myslim si,ze svetluska chcela ist o jeden den skor na krv,lebo zajtra idu prec.

lusinkaj
4. jan 2010

no presne,tak isla zbytocne lebo tam nie su..mohla radsej zavolat alebo napisat maeil dr.stale odpise 😉
ty dnes co robis?

terasa
4. jan 2010

cauko lusinkaj
mozno ze nesla zbytocne vsak krv berie sestricka nie doktor,aspon u mna je to tak

lusinkaj
4. jan 2010

ja viem ze dr.nie ale sestra ale myslis ze sestra tam je ak nieje dr. tam?si myslim ze maju obidvaja dovolenku a kedze nikto nedviha pevnu linku...nemyslis?? 😕

matelko1
4. jan 2010

ja sa zatial motkam.musim nieco zbuchat na obed,ale mam mrazene pirohy,takze tazku hlavu si nerobim 😀
volala som na hematologiu,lebo mi dosli injekcie,takze manzel mi skoci pre recept.
a ty lusi co robkas?

terasa a ty naco ides k lekarke.

terasa
4. jan 2010

u mna bola sestricka vzdycky rano a doktorka chodi na 9.00
ale ja chodim inde

matelko1
4. jan 2010

ja si tiez myslim,ze ked ma doki volno,tak aj sestricka ma volno.ved nakoniec co by tam sama robila.

terasa
4. jan 2010

idem na to aby mi povedala ze ako dopadla inseminacia cize na vysetrenie idem,mozno aj na krv.ci mam aj brat dalej lieky

lusinkaj
4. jan 2010

terasa tak u kazdej dr.je to uplne ine...ty nechodis k dr.hermanovi?u nho je tak ze on je tam uz na 8...
matelko ja cakam som na tel.ma rist znami pre mna ideme nieco kupit do metra tu v ke lebo on ma kartu metro...ako zivnostnik..

terasa
4. jan 2010

nie ja nechodim k hermanovi
ony ked mali dovolenky obidve u mna,tak ma poslali na odber do hlavnej budovy v starej nemocnici

lusinkaj
4. jan 2010

taze ak nechodis k dr. tak nemozes vediet ako je u nas... 😝

matelko1
4. jan 2010

terasa aha-myslela som si,ze asi na krv,len sa mi to vsetko miesa,ktora s cim ide 😵

lusi a co ides do metra kupit.

lusinkaj
4. jan 2010

matelko idem kupit stolicku k pc,lebo sedime na kresle a vies strasne nas boli chrbat...a videla som letak maju pekne a dobre ceny tak idem kupit...znamy ma kartu tak som ho musela poprosit...ale cakam lebo rano prisiel po 24 ke domov z prace 😝 ze kedy sa ozve...snad nebude dlho spat 😀

matelko1
4. jan 2010

no tak to aj mna boli chrbat,tiez nemam stolicku,ale vyriesila som to tak,ze nb som si priniesla do kuchyne,predsa sa lepsie sedi na stolicke ako na kresle,ale v gauci-potom si tlacim na brusko a dlho nevladzem vysedavat.

lusinkaj
4. jan 2010

no hej ty to mas uz horsie... 😒 taze uz sa tesim,ze bude stolicka fajna,polohovatelna kozena a bude sa dobre pisat pri pc,lebo teraz tak tazko..
idem do obchodu nieco kupit,pridem neskor... 🙂

matelko1
4. jan 2010

ja idem teda nejaku polievku uvarit.
tak zatial pa...

lusinkaj
4. jan 2010

tak som spät...len taky malicky nakup bol jogurtiky,cestovinky na zajtra.. 😉

matelko1
4. jan 2010

tak to si fakt skoro doma.ja uz mam obed navareny 😵 ...

lusinkaj
4. jan 2010

tak ty si sikovna ked uz navarene 😉 to len tu blizko nas som bola..