Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

sofia2008
14. nov 2011

pekny den 🙂 u nas hmla 😠

matelko1
14. nov 2011

@timmka pocuvaj co ta ten tvoj gyndos tolko straši....
a to je dobre,ze nemas bolesti.no som zvedava co ti povie v stredu....

timmka
14. nov 2011

@sofia2008 joj, tak si ma trochu potesila, lebo ja naliate burcho nemam a ani ma vajecniky nebolia, tak uvidime 😵 , ukludnila si ma, chcela som to vediet, prepac ze ta tolko otravujem, mozno si myslite, ze som salena, ze to velmi prezivam 😀 a hlavne stresujem 😀

matelko1
14. nov 2011

@sofia2008 u nas svieti slniecko,ale kosa v noci a rano bola riadna....vecer o 22-hej bolo uz -8 u nas

matelko1
14. nov 2011

@timmka vobec niesi salena...ja som sa tiez vela pytala a stresovala som... 🙂

sofia2008
14. nov 2011

@timmka joooj v pohode 😀 ved tu to s tebou aj my prezivame..ja viem presne, ako ti je..to je dobre, ze nemas bolesti 😵 a nepocuvaj gynekologa, oni tomu prd rozumeju..

timmka
14. nov 2011

@matelko1 ja uz nemam nervy 😠 , keby som nemarodovala, tak by som k nemu ani nechodila, ale je dobry, ze ked potrebujes marodku, tak nie je problem, akurat v tom 😒

sofia2008
14. nov 2011

@matelko1 u nas bolo rano o 8mej -4..tak dufam, aj sneh coskoro pride 😵 dnes idem s krcovymi zilami k dr., pred tehu som bola 2x na sklerotizaciu a uz mi je ich poriadne vidiet, tak na to budem musiet ist zasa a noit potom mesiac vkuse den-noc stahovacie pancuchy 😠 ..poobede idem na masaz..cez vikend som bola v posilke s mm, takze druhy den rozdychavam svalovku 😀 a vy ste co robili?

matelko1
14. nov 2011

@sofia2008 my sme boli v sobotu na letisku vypustit chalapcov nech sa poriadne vybehaju a vcera sme boli na čingove v slovenskom raji trosku sa prejst...

matelko1
14. nov 2011

@timmka a ked marodujes,tak chodis k nemu na kontroly?...to je dobre,ze nemas nervy,chce to klud....

timmka
14. nov 2011

@matelko1 ano 😠 a pyta sa ma ako som pochodila 😠 , ja som mala prist k nemu aj minulu stredu, lebo som v pondelok co ma postrasil aby som prestala, v stredu som ani nesla, manzel povedal, ze dost sa bojim a on ma este strasi, tak som sa vykaslala a isla som az dnes a dobre som spravila

matelko1
14. nov 2011

@timmka tak a dobre si urobila,ze si nesla....ja by som sa tiez bala,mal by ta povzbudzovat a nie tolko strasit,herman vie co robi,.....

ma77
14. nov 2011

@ixi čakaj moja čakaj 😀 😀 😀 a ja dufam že bude dobra 😉 bola som rano na krv 😲 😲 😲 😲 ešte počkat do 14 😝 😝 😝

matelko1
14. nov 2011

@ma77 no dufam,ze budes nasledovat @ixi....drzim palce....

lilli202
14. nov 2011

@ma77 potom napis ze co je velmi drzim palceeeeeeeeee

ixi
14. nov 2011

@ma77 cakam cakam myslim na teba 🤐 😵 🤐

ixi
14. nov 2011

uz volas?????

timmka
14. nov 2011

aj ja som nedockava 😀 , ale verim, ze bude pozitivna spava 😉 😵 a do tretice sa pridam ja 😀

ixi
14. nov 2011

musi to vynst

anksunamonka
14. nov 2011

ahojte baby, chcela by som sa spytat, ako to je ked by som si chcela dat sama od seba len tak vysetrit priechodnost vajcovodov, t.j. ten prefuk vajecnikov.... mam to ziadat od svojho obvodneho gynekologa alebo priamo v Gyncare? snazime sa dva a pol roka tak by nemal lekar ci uz ten alebo ten vymyslat, či ?

napadlo mi to z toho dovodu, ze mam pocit, ze sa vo mne "tekutinka" skoro vobec neudrzi a prakticky hned ide von, este aj ked ostanem lezat.... tak som si nejak pomyslela, ze ci to nemoze byt z nepriechodnych vajecnikov... co poviete? Moze na tom teoreticky byt nieco pravdy, alebo uz si len domyslam zo zufalstva?
poradte prosiiiim.....

lilli202
14. nov 2011

@ma77 no coje uz????????napis uz ze si...

matelko1
14. nov 2011

@ma77 halooo tak ako...aky je vysledok...dufam,ze pozitivny....

ma77
14. nov 2011

Tak krv negativna ja som to vedela ☹ ☹ ☹ ☹

matelko1
14. nov 2011

@ma77 ☹ ☹ ☹ tak to mi je luto...

lilli202
14. nov 2011

@ma77 aj mne je to strasne luto....

ma77
14. nov 2011

Tak čo už vkladala som do toho velku nadej ☹ ☹ ☹ ☹

bettypo
14. nov 2011

@anksunamonka daj si spraviť kompletné vyšetrenie Teba aj partnera. Napr. aj v Gyncare

matelko1
14. nov 2011

@anksunamonka ved skus ist do centra,tam ti urobia komplet vysetr.a uvidis....

matelko1
14. nov 2011

@ma77 tak to ti verim a aj som dufala,ze nam napises pozitivnu spravicku..-..ty si mala ket,alebo et...

ma77
14. nov 2011

@matelko1 Mala som Et 1krat ja som už v piatok vedela ked som si robila test že nič z toho 😠 ☹ ☹ ☹ aj som mala take tušenie a moje tušenia su väčšinou pravdive 🙄 😢