Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

nurili
3. dec 2011

@timmka silno silno drzim palce, nestresuj a pocuvaj radsej odbornikov....stresom si len uskodis.....pozri si radsej nejaku komediu a daj sa do pohody.... 😵nie je to nic neobycajne co sa prave s tebou deje.....deticky nam uz v brusku davaj zabrat no a ked sa narodi a troska podrastie tak mu das po dupke ze ta tak nastrasil.... 😀

timmka
3. dec 2011

dakujem, uvidime co bude v pondelok a v stredu co ukaze ultrazvuk, dufam ze fazulku

matelko1
3. dec 2011

@timmka jasne,ze fazulku....a neboj sa a nestresuj...

sofia2008
4. dec 2011

@timmka neboj, vsetko bude dobre 😵

dianka30
4. dec 2011

ahojte, dlhsie som tu nebola tak mi dalo zabrat kym som si precitala vsetky prispevky od mojej nepritomnosti 🙂
Zajtra idem na krv, co som 10 dni po vklade. Velmi sa bojim co mi povie a aky bude vysledok. No verim ze pozitivny.
@timmka tebe gratulujem a zaroven drzim palce aby to spinenie nebolo nic vazne. To inak uz neberies ziadne tabletky? Ci uz len duphaston a estrimax? Inak ma velmi laka urobit si teraz vecer test ale neviem ci je to uz dostacujuci cas aby nieco test ukazal, lebo vraj ukazuje az po 3 tyzdni a teraz je vlastne len 10 dni. A hlavne sa bojim vysledku ze tam bude opat len 1 ciarka ☹ Ako to inak zajtra bude prebiehat? Len mi vezme krv a budem mu volat az okolo obeda? Boze dovtedy sa zblaznim. Alebo po vysledok sa ide osobne?

timmka
4. dec 2011

@dianka30 no mne na 10 den uz vysiel pozitivny, ale pockaj uz do zajtra, na spinenie mi nic nedaju, beriem duphaston a aj ascorutin, dnes som nespinila cely den, tak uvidime co bude vecer, dufam ze uz nebudem spinit a bude vsetko ok, drzim palce nech ti to vyjde pozitivne 😉

timmka
4. dec 2011

@dianka30 ty si bola na ket? alebo na et?

dianka30
4. dec 2011

@timmka tak nevydrzala som a urobila som si test a vysla len jedna ciarka ☹ ...tak dufam, ze mi zajtra Herman povie nieco ine...Ja sa velmi nevyznam v tych skratkach KET a ET. Bola som na prvy vklad vajicok po ICSI zakroku. No mam len tento jeden pokus, lebo sa podarilo vybrat a oplodnit len 2 vajicka a obe mi vlozil. Tak sa bojim...dufam, ze to vyjde 😅

matelko1
4. dec 2011

ahojte.
@timmka tak super,to znamena,ze to bolo hniezdenie...zajtra ides na krv na hcg?
@dianka30 niekedy tie testy neukazu // ....a bola si na ET...KET je zo zmrazenych..a drzim palce,krv je najistejsia.
zajtra ti zoberie sestricka krv a okolo obeda volas o vysledok...

matelko1
4. dec 2011

@sofia2008 co ste robili cez vikend...my sme sli do slovenskeho raja vyvencit chlapcov a jasne,ze sme zaplatili aj pokutu za rychlost.....ze 50€ mm ukecal na 20€.aj tak je to dost a pritom len o 10 prekrocil rychlost.....bol este v tolerancii,nemusel mu dat polutu....ale potrebuju naplnit statnu kasu...

dianka30
4. dec 2011

@matelko1 bodaj by si mala pravdu s tym testom 😅 ...a dakujem, dufam ze to vyjde...nie rada by som absolvovala cely ten cirkus s poistovnou atd 😒

sofia2008
5. dec 2011

@matelko1 ahoj..tak to ste este dobre obstali..vy tam musite mat ine pocasie, ved tu je vkuse hmla a zima..celu sobotu som robila vian.upratovanie,uz mam vsetko hotove konecne..vecer prisli kamosi, tak sme nieco popili a rano sa tazko vstavalo 😀 v nedelu sme mali Mikulasa v dedine, aj ohnostroj bol, ale my sme sli k svokrovi na navstevu, tak sme nestihli, lebo sme slieste aj do Maxu do Dracika kupit mm neteriam morske panny pod stromcek, musia mat vsetky darceky rovnake, lebo je boj, jedna ma 7 a druha 4 🙂 vecer som postavila novy stromcek, len som ho roztiahla, ma 2,5, je poriadne husty, aj segra si kupila do noveho domu, tak ideme dnes doobedu dokupit ozdoby 😵 ale zdobit budem az o dva tyzdne v nedelu 😵

ixi
5. dec 2011

ahojky koceny 😵 😵 😵 timmka myslim na teba dufam ze je vsetko ok 😵

timmka
5. dec 2011

@ixi ahoj moja, tak na krv som nebola, kamoska robi u obvodneho a nemoze mi urobit hcg a mojho gyn. som nechcela otravovat, pomysli si ze som salena, vsak som tam bola v stvrtok a oklamala som ho, ze herman kazal urobit kontr. odber krvi 😀 , on stale hovori, ze traba cakat, tak som si pred dnim poplakala a isla domov, take trapne, no ale co uz....

baby, teraz som zistila , ze spinim kazdy druhy den, napr. v piatok som nespinila, v sobotu ano, ale len trochu, nie je toho vela, vcera vobec a dnes ked som isla kakat, tak len trosicku, tak ja som z toho magor, co to moze byt, musim pockat do stredy, ci uvidime fazulku 😉

timmka
5. dec 2011

@dianka30 moja to mi je luto, ale ktory den si??? ja som mala na 8 den ozaj len ducha a az na 9 sa mi ukazala celkom ciarka, tak si nic z toho nerob, verim ze bude vsetko ok, nic ine nam neostava 😉

ixi
5. dec 2011

@timmka jasne ze uvidis 😵

ixi
5. dec 2011

@timmka je to na nervy s tym spinenim ...a chodis do prace?

timmka
5. dec 2011

@ixi to mas pravdu, ale kamoska ma utesuje, ze to je v poriadku, kym nie je krv, tak vsetko ok, ze u nich baby spinia aj 2 tyzdne, tak neviem, nie nechodim, som na PN, tak lezim, ale uz mi z toho sibe, v stredu uvidim, ked bude vsetko ok a uvidim fazulku a srdiecko, tak pojdem na chvilocku do roboty, mame obchodik a teraz som tam dost potrebna, ako narokom pred vianocami ☹ , ty si kedy zacala spinit? myslim den a dlho si spinila? kym sa ti spustila mrcha

matelko1
5. dec 2011

ahojte.
@timmka hlavne klud.kym to nieje krv tak je vsetko ok.....
@sofia2008 aj tu bola hmla,ale posledne dni svieti slniecko,v sobotu bolo skarede pocasie,vcera slniecko svietilo a teplo bolo a dnes sme boli doobeda 2 hodinky von,ale normalne teplo,ze +9 stup.ved to nieje normalne.nech uz je konecne zima,aj bacily pojdu prec,lebo vela deti je chorích.....
takze amte novy stromcek.my mame tiez velky 2m a staci.kazdy rok sme amli zivy stromcek,ale to zhananie,potom z neho stekala zivica,vsetko sa lepilo v obyvacke,casom opadaval a uz som min.roku povedala dost a kupili sme umely a tiez krasny hunaty....vyzera ako zivy....

ixi
5. dec 2011

@timmka ja som spinila od et a mrchu som nedostala trvalo to 5 tyzdnou a musela som ist na kyret ☹

katka30129
5. dec 2011

ahojte baby, ja sa chystam do centra gyncare a chcela som sa opytat, aky je pristup lekarov k pacientkam a ci ma niektora problem s anovulacnymi cyklami {zvyseny muzsky hormon} a aky ste mali postup pri liecbe...prosim ozvyte sa lebo neviem s kym sa poradit...je to pre mna dost citliva tema a bojim sa ze sa nam nepodari mimco...dakujeeeem

sofia2008
5. dec 2011

@matelko1 tak u nas dnes bolo +10, podla mna to tiez nie je normal ani zdrave, zajtra hlasia 2stupne, ja som bola dnes von v mikine, ale radsej by som mala vetrovku 😀 ked nebude sneh, tak to pre mna budu trosku o nicom sviatky..aspon na horach uz zasnezuju pomaly, takze medzi sviatkami pojdeme do Tatier..zajtra pride kamoska s jej segrou, co ma 8m chlapceka, tak bude sranda 😀 vcera, ked sme boli v obchode, tak Emmka prisla ku kociaru a chcela zobrat jednemu babatku dudel z pusy 😀 a ja vravim, pozri, aky pekny chlapcek tu sedi v kociariku a to bolo dievcatko 😀 ale vobec tak nevyzerala..

ixi
5. dec 2011

@katka30129 ahoj ja mam anovulacny cyklus a aj testosteronu mama habadej doktor je super nemaj strach babatko mat budes mna poslal na endokrinologiu s tym testosteronom nakoniec sa ukazalo ze to mam z nadobliciek...brala som kortikoidy a vdaka tomu sa aj ivf vydarilo 😵

ixi
5. dec 2011

@sofia2008 ja mam krsniatko matejka a toho si zasa zamienaju za dievcatko 😀 😀 😀

dianka30
5. dec 2011

@timmka tak a dostala som odpoved od Hermana, ktoru som nechcela ☹ ... negativne ☹ ... uz som preplakala cely den....keby som aspon mala nejake mrazene vajicka, ale podarilo sa vybrat len 2 a obe mi vlozil a neujali sa...takze mozem podstupit vsetko odznova...poistovna, lieky, odber joooooooooooj, precoooooooo ☹ ☹ ☹ ☹

deni73
5. dec 2011

@dianka30 Mala si prvé ivf? Bola som v rovnakej situácií, prvýkrát aj druhýkrát 2 vajíčka, nič, a na 3x až tri, a podarilo sa... 🙂 Hlavu hore, určite sa dočkáš.

ixi
5. dec 2011

@dianka30 je mi to luto 😢 😢 vela sily ti prajem 😵

dianka30
5. dec 2011

@deni73 ano, bolo to moje prve ☹ No sla som s takou nadejou ze to vyjde ... tak dufam ze na druhe to uz vyjde a nemusim cakat az do tretieho 😅 ... lebo predsa to nie je lacna zalezitost...uz teraz na toto druhe neviem ako naskrabeme peniazky...no budeme nejako musiet
@ixi dakujem ixi...ved aj ty si si to presla, tak dufam, ze aj mne to vyjde...ty sa drz a drzim palce aby si len rastla a rastla 😵 ...inak tie vajicka sa teraz same vyplavia pri menstruacii ci ako to je. Uz som vysadila lieky, takze uz ani na obed som nebrala estrimax a mam cakat na mrchu...

katka30129
5. dec 2011

@ixi a musela si podstupit aj laparoskopiu?a ako sa mam skontaktovat s centrom? :o} chcela by som cim skor...

matelko1
5. dec 2011

@dianka30 tak to mi je luto ☹ ☹ ..a do dalsieho boja vela,vela sil....