Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
19. nov 2012

@timmka ved som dnes nanho vyplestala oci, ze akoze za co mam platit. Ze som nic neplatila. Hladkal sa po hlave, ze nespomina si, ze musi pozriet do zaznamov a bla-bla-bla....a ja ze nie, urcite som neplatila. A tym to skoncilo. Urobil usg, napisal recept a dovidenia. Oni jeden z nich to viac neriesili, a teda ani ja som sa na to viac nepytala. Len hadam ma tych 15€ nebude nabuduce pytat. Ved co ja viem, tak to predsa preplaca poistovna nie? To je predsa v cene. A estrimax ja osobne vobec nepoznam. CO su to za lieky? No ano, sliznica len 8,3...menzes asi v nedohladne a to som30DC. Preto mi dal tuto kombinaciu, brat 7 dni, pockat na menzes, potom sa mam ozvat a vraj budem mat iny protokol. Aky iny? Nevies moja? Kedze som teraz mala dlhy, tak teraz bude kratky? Ci co vlastne?

timmka
19. nov 2012

@bambula27 tak moja sliznicu mas ozaj velmi nizku, tak preto ten estrimax, vacsinu ho beru zeny pred ket, aby dorastla rychlejsie pred vkladom, tak tebe dal tiez, aby si dostala cim skor
no tych 150 eur urcite neplat, povedz mu, ze co ty vies, ze aj kamosky co tu chodia neplatili ,tak ani ty nebudes,
iny protokol myslel asi kratky , to budes stimulovat len par dni, zacnes cca 2dc a skoncis na 10, uvidis podla toho kolko budes mat vajok, asi si budes platit vsetky lieky zo svojho, tak skus pozhanat lieky na mam lieky... mohla si sa ho opytat, ze ako to pojde, co vlastne budes potrebovat... aby si si pozhanala cim skor, nie na poslednu chvilu, lebo vsetko je velmi drahe ked si to budes platit sama, jedine ze mas dobru gyn. ,tak ona by ti mohla tiez predpisat
moja drz sa
on uz nevie zaco ma pytat peniaze, kazdy rok zvysuje ceny a este od teba taha za to co by nemal 😒
uvidis ze na druhy rok budu opat vyssie ceny 😠

bambula27
19. nov 2012

@timmka No hovoril dnes o liekoch, ze si budem musiet pozhanat, ze ci mam kde...a ja, ze mam doma este 2 krabicky Gonal 450, tak povedal, ze "nooo, tak ziaden problem, to vam bude stacit, lebo budete mat nizku davku". Ale netusim, ci este nieco budem potrebovat, ci co vlastne. A ani ma to nenapadlo sa opytat. ☹ A moja nevies este, za aky cas by mal dojst menzes?

timmka
19. nov 2012

@bambula27 neviem moja, tazko povedat, mozno tak do troch tyzd.
lebo tyzden vudes brat a cca po vysadeni tak tyzden, dva.... 😒
tak moja zhannaj si pregnyl, utros, duphaston, to budes este potrebovat na 100%

lamilka
19. nov 2012

@bambula27 joj no len si davaj pozor, aby na teba nesiel zase prilis rychlo, nieze sa zase udeje nieco nedobre...asi ta chce silou mocou stihnut doo vianoc, ale ak by to mal silit tak to asi nebude dobre...

bambula27
19. nov 2012

@lamilka neviem...ja sa akosi nebojim, dostanem nizsie davky. Ale povedal mi dnes, ze so mnou bude zaobchadzat ako v rukavickach 😔 Tak dufam, ze nic nedobre sa nestane....a tentokrat to prebehne aspon v poriadku.

milagrosss20
19. nov 2012

ahojte kto zajtra ide k nemu???ja idem na 12 k nemu aaaa mam 3 vysetrenie...to uz budem platit tych 100 e?

katka30129
19. nov 2012

ahojte hermanky...bola uz niektora z vas na iui? ja mam 2 folikuly na jednej aj druhej strane...mala niekora z vas a ako dopadla?nechcem sa tesit zbytocne :o( velmi sa bojim,ze to nevyjde :o( je to asi iba miziva sanca ze?dakujeeem

cerkutka
19. nov 2012

@bambula27 aj ja beriem estrimax...pokial chapem ako mi to vysvetloval tak to ti podporuje raz sliznice a tiez zabranuje ovulacii...aspon ja som sa ho pytala ci mozme sexovat a on ze v pohode aj tak nemam ovulaciu....tha🙂) a inak ja som mala tiez okolo 8.5 sliznicu v utorok a v piatok som bola znova a uz som mala okolo 11.5 takze podporuje rast....vlastne ani neviem aka je idealna velkost sliznice...asi okolo 14??

bambula27
19. nov 2012

@cerkutka ach taaaak, a ja stale dufam, ze sa to moze podarit prirodzene...takze s estrimaxom nehrozi, hej? 😖 No nic. Ako dlho ho beries?

bambula27
19. nov 2012

@cerkutka a ved fak, estrimax sa berie pred ket, vsak?

lamilka
19. nov 2012

@katka30129 ahoj, ja som bola na iui, mala som len jeden folikul, ktory potom nebol velmi v poriadku ale aj tak sa dr. rozhodol zeideme na to , no a neuspesne...ale nemusis sa nicoho bat. Rano manzel odovzda spermie. ty prides o dve hodiny na to, dr. ti urobi ultrazvuk a pojdes na zakrok. je to trochu neprijemne ale da sa to vydrzat. potom budes lezat v zaklone dole hlavou, mna nechali asi 10 min., potom som sla domov a cakala. tak ti drzim palce 😉

cerkutka
19. nov 2012

@bambula27 niee...ani zbytocne skusas🙂) lebo ja som bola 12steho na kontrolu a sa ho opytam ze ked uz ma teda skontroloval nech mi povie ci uz som mala ovulaciu, tha sa usmial ze beriem estrimax takze ovulaciu mat nebude, ze prave koly tomu ho beriem🙂)

cerkutka
19. nov 2012

@bambula27 hej..aj pred et aj pred ket🙂) ja uz beriem aj duphaston od vcera...booze ja som inak taka uz salena z tych tabletok,zabudam ich brat🙂)

lamilka
19. nov 2012

dievcata,prosim vas, ked vam niektorej vratili z poistovne ziadost a este k nej potrebovali nieco poslat, ako dlho to trvalo, kym to nakoniec schvalili?predlzilo sa to o vela?

cerkutka
19. nov 2012

@lamilka mesiac..presne mesiac..to je akokeby si poslala odznova...:( tak cim skor posli vsetko co chcu..

sfera
19. nov 2012

@milagrosss20 nie, až na 4. konzultácií, keď sa bude s Vami rozprávať ako ďalej

lilli202
19. nov 2012

Ahoj babulka Dakujem. Dufam ze to vinde ..aj tebe drzim palce.

cerkutka
19. nov 2012

@lilli202 ty zajtra ides??

lilli202
19. nov 2012

Nie. V stredu

lamilka
19. nov 2012

@cerkutka dakujem, no ale nepotesila si ma 🙂 , takze uz to tento rok urcite nestihnem... ja som poslala hned na treti den co chceli, ale je to trochu viac zamotane lebo mi to dr. trochu pokazil nejakymi vecami co tam popisal a teraz si vsetko overuju.tak mu mozem uz len dakovat 😠

cerkutka
19. nov 2012

@lamilka no mne pomohol vtedy ked som ja potrebovala lebo zasa chceli veci ktore som nemala odkial mat...tak mi povedal co mam napisat...a tiez mi dal podklady na to aby mi este dake tvrdenia podokazoval....takze ja sa v tomto smere nemozem na neho stazovat....hmm...no..uvidis...ale viem ze mne to prislo presne za mesiac bo som cakala jak blazon kazdy den🙂

lilli202
20. nov 2012

Zajtra o pol2 je moj najvacsi den zivota. VKLAD

sfera
20. nov 2012

@lilli202 ahoj tak nech ti to dobre dopadne, ja mám zajtra krvny odber hcg tak budem na teba myslieť 😉

lilli202
20. nov 2012

@sfera ty si uz mala vklad? ?nerobila si si test? ?Dakujem

sfera
20. nov 2012

Vklad som mala 9.11. a test som si robila včera,10.den po ET, ale žiaľ negativny! Ale este zajtra má caka krv aj ked...

milagrosss20
20. nov 2012

ahojte tak ja som dnes zasa tam bola..no akoze nou koment teda 3.12 ideme uz na konzultaciu no ale ja mam dostat 28.11. a to je uz podla mna neskoro na to aby zacal nieco somnou robit a este minule mi povedal ze ma posle na neake vysetrenie a teraz nic...a ta cysta co som mala???uz ju vraj nemam 7 cm cysta a uz tam neni nechapem...dnes mi pozeral neviem co akoze len viem ze mam 17 cm na pravej strane dk ci co a na lavej tiez neviem co a 10 cm mozem ma hrubku maternici ci co?a vodnatost C ci maternica C akoze nicomu nerozumiem ale nicom ☹ kokso a este ta neskora navsteva dr to ani ma nezacne stimulovat nic kokso lebo bude uz neskoro..jedine ze mi bude meskat tak v tedy..kokso... ☹ ach som sklamana ☹ ☹ ☹

lilli202
20. nov 2012

@sfera budem na teba mysliet moja

sfera
20. nov 2012

@milagrosss20 tak na konzultácii sa všetko dozvies aj aké ďalšie vyšetrenia este potrebujes ak teda potrebujes! Toho roku pochybujem že stihas vôbec začať stimulaciu! Aj schválenie žiadosti čosi trvá, väčšinou tak mesiac! On ti navrhne aký bude postup, len sa výzbroj trochou trpezlivosti

bambula27
20. nov 2012

Zienky, ktore ste mali, alebo mate kratky protokol...co vsetko ste pichali? Mne vcera nic nepovedal. Len vie, ze mam Gonal 2 krabicky a nic viac nevravel. To akoze rovno zacnem s Gonalom? Sa mi nezda.... 😒