Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

mejja
4. dec 2010

ahojte baby... dost dlho som tu nebola a priznám sa, ze aj teraz som vahala ci mam napisat, ked su tu popisane len same dobré správy... boli sme na dalsom ketku a cudujme sa svetu ono sa podarilo, avšak s manželom sme sa dlho netesili. Vo 4 tyzdni som zacala krvacat a male to vzdalo som z toho cela znicena.... zacinam mat pocit, ze som na taketo neustale prehry slaba... a aj ked si strasne s manzelom prajeme deti neveim ci to nevzdam..... vsetkym ostatným vam blahozelam a drzim palce aby to dopadlo dobre... pekny den

lilly77
4. dec 2010

ahoj dievčata.Píšem až teraz musela som s tým najprv nejak zmieriť.Ketko nám vevyšlo ☹ .

mima263
4. dec 2010

baby to mrzí, fakt. aj ja hrozne tŕpnem, čo bude ďalej

tremonti
4. dec 2010

@mejja a mali ste robene aj nejake vysetrenia na hematologii?

mejja
4. dec 2010

tremonti : nie na hematologii sme nemali robene ziadne vysetrenia

tremonti
4. dec 2010

@mejja tak to by som ti velmi odporucala a to urcite cim skor... ja som nemohla dlho dlho otehu a potom sa podarilo prirodzene ale o 2 mesiace bol koniec... hned som sla na odporucanie gyndr. na hemtku a tam mi zistili ze mam antifosfolipidovy syndrom co je dost zavazne pokial chcem otehu lebo tvorim protilatky proti babatku skrz ten syndrom...takze aj ked krvny braz obycajne nic neuklaze na hematke najst nieco mozu .skus sa opytat svojho dr...

matelko1
4. dec 2010

ahojte.
chlapci spinkaju,tak vyuzijem cas a precitam si vas.boli sme dnes von po 3 dnoch konecne sa dalo,len s kociarom ak niesu chodniky odpratane tak hruza des.

matelko1
4. dec 2010

@mejja nech ta posle tvoj gynekolog na vystr.na hematologiu.ja som po prvom potrate na odporucanie isla a nakoniec som si musela pichat injekcie cele tehu,mala som hterozygotnu mutaciu,tak nechapem preco ta tvoj dr tam neposlal.ziadaj sama.niekde bude problem a nevzdavaj sa.

marcelka83s
4. dec 2010

@celiakia 🙂)) beriem ťa za slovo

matelko1
4. dec 2010

kuk ja som lem nakiukla,ci nahodou tu nik nieje,ale nik 😉
tak nic.dobru noc 😔

matakrok
4. dec 2010

@matelko1 dobru noc aj vam 😎

matelko1
6. dec 2010

ahojte.prajem krasny mikulassky den 🙂
a co cely vikend tu nik nebol,no to je hrozne 😉
ako sa mate.

matelko1
6. dec 2010

tak dnes tu nik ani nebude...haloooo ☹

matelko1
6. dec 2010

@valery08 tak ako sa mas...skusala si si robit test....ze ciarocka len zosilnela 🙂

valery08
6. dec 2010

@matelko1 ahojky, zatiaľ nie, lebo sa bojím, aby som tam tú čiaročku našla, lebo v piatok ráno som nevidela žiadnu ☹ . Chcela by som testnúť zajtra alebo stredu ráno. Škoda, že som sa ho nespýtala na hodnotu hcg, ale ja som bola taká prekvapená, keď mi zahlásil, že som tehotnááá, že som sa už na nič nezmohla 😒 .

matelko1
6. dec 2010

@valery08 no po et som bola aj ja taka zmatena,ze som zabudla opytat,ale potom som mu znova zavolala a pytala sa.
to ti verim,ze sa bojis testnut,ale keby si mala hranicne hodnoty tak on by ti povedal,lebo mne vtedy povedal,nooo ste tehotna,ale hcg nieje vysoke..

valery08
6. dec 2010

@matelko1 myslíš, že by ma na to upozornil? Ono to hcg zrejme nebolo podľa mňa moc vysoké, keď mi test nepotvrdil, že som tehu 😒 .

matelko1
6. dec 2010

@valery08 a skusala si si viac krat urobit test...ale ved potom si pisala,ze ciarka zosilnela,nie..

valery08
6. dec 2010

@matelko1 ja som testovala iba na ten 10 deň od ketka ráno a na ďalší testík som ešte nenabrala odvahu, keďže na tom piatkovom som nevidela žiadnu čiarku 😒

matelko1
7. dec 2010

dobre ranko prajem 🙂

matelko1
7. dec 2010

halo baby tak kde ste.nejako to tu upada....

kukulik30
7. dec 2010

cau Matelko...nebola si dnes s chlapcami v meste na Mikulasa??

matelko1
8. dec 2010

@kukulik30 ahoj,nebola som v meste,doma sme boli chlapci kaslu,soplia,tak sme radsej nesli.dnes ideme von,ale nie do mesta,budeme tu u nas na dedine.
v piatok su vianocne trhy,tak pojdeme kuknut.
ty ako sa mas....male rastie,co... 🙂

kukulik30
8. dec 2010

@matelko1 jaj, tak chlapcom skore uzdravenie 😉
na vianocne sa aj my chystame,vcera sme boli aj na Mikulasa pozriet, ale samozrejme hlavne na kamion 😀 to bolo najlepsie, ale uz sme sa potom nezdrziavali..lebo ludia boli ako sialeni, sa isli prizabit , len aby boli vpredu 🙄 neznasam to, tak sme sa so s 🙄 mkom vzdialili, sli k tatikovi do obchodu, pockali ho, kym skonci a hajde domov 🙂
ver 🙂 u male rastie, uz sa neviem dockat pohybov...ja ich ocakavam niekedy o 3 tt...aj pri samkovi som citila prve bublinky v 16tt...vraj u druhorodiciek aj skor mozu byt 😵

matelko1
8. dec 2010

@kukulik30 jej uz 13 tt.ako to leti,ze...kedy ides najblizsie na kontrolu,na utz.
dnes pride svokra,konecne trosku sa pohra s detmi...

kukulik30
8. dec 2010

dalsia kontrola az 5. 1. 🙂 po sviatkoch..ale predtym este 29. 12 krv na AFP...

matelko1
8. dec 2010

@kukulik30 kontrola na moje meniny 🙂 ...spomeniem si na teba 🙂
a vysledky kedy budes mat z AFP

kukulik30
8. dec 2010

no vysledky predpokladam , tak za 2 tt..takze potom si asi este zavolam..ci je to ok 😉

mima263
8. dec 2010

Ahojte, včera som sa po 4 dňoch vrátila z nemocnice. To nízke hcg už od začiatku neveštilo nič dobré a takto to aj dopadlo

nina7
8. dec 2010

@mima263 och mimka, je mi to veľmi ľúto