Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

milagrosss20
18. dec 2012

@linka no ja ked som volala totej sestricke tak jemu brali len chlamidie nic ine a toto ostatne nie...inak by mal tam napisane nie?

milagrosss20
18. dec 2012

@labanka a kto je ten hrivnak?no mame ze leukospermia diagnoza ma vela bielych krviniek v spermiograme....a toto ma mu musi vyliecit...

labanka
18. dec 2012

@milagrosss20 je to androlog a ked mate takuto diagnozu, tak musis ist za andrologom lebo obycajny urolog neviem ci vam velmi pomoze..... tu je link na androloga vrele odporucam, je to PAN DOKTOR !!! http://www.andrologia.sk/

milagrosss20
18. dec 2012

@labanka ale on tiez je ze urologia andrologia cize v podstate sme sli dobre vsak?kokos sa mi nece verit ze sme sli zle ku dr a ved aj moj gynak nas tam poslal...

labanka
18. dec 2012

@milagrosss20 tak potom je to ok , chodte za nim on je asi v PO ci kde nie? Hrivnak je v KE... ved to je uz v podstate jedno kde je a kto to je, hlavne nech podchytia problem a rychlo nasadia liecbu. drzim prsty !

milagrosss20
18. dec 2012

@labanka presne tak ako pises...on uz mu dal lieky na zapal su to antibiotika cize neviem ci mu to pomoze ale uvidime...sice ani nebudem vediet ci hej lebo jemu teraz bral krv..nie potom co doberie...

labanka
18. dec 2012

@milagrosss20 urcite mu vezme aj po liecbe.... a Herman sa ako vyjadril?

milagrosss20
18. dec 2012

@labanka no napisal ze : dalsi postup po porade s gyndakom.Vzhladom na nalez u partnera je na mieste uroandrologicke vysetrenie pre leukospermu.u pacientky je v hodne kontrolne endokrinologicke vysetrenie.po prelieceni partnera je mozne po indukcii ovulacie ocakavat spontannu koncepciu.pri opakovane zistenej hladiny FSH prichadza do uvahy skor IVF.Vhodne doplnit aj genetiku paru.V pripade zaujmu o IVF je vhodne u manzela vysetrenie: CRP,HIV., antiHCVt,, HbSAg,BWR,chlamydie serologiu a kultivaciu.kultivaciu na GO,reps. celu skupinu TORCH.
toto je jeho vyjadrenie ku vsetkym vysledkom co sme maly ....co si o tom myslis????vidim ze sa do toho viac rozumies tak by som rada vedela tvoj nazor na toto....

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cerkutka
18. dec 2012

Caute baby.som v nemocnici, znova spinenie.ale som bola na sono dnes tak chrustik je ok.mame uz srdiecko.krasne bilo ako zvoncek🙂 spinenie je vraj uhniezdovanie....tha neviem,dako neskoro🙂

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
labanka
18. dec 2012

@milagrosss20 vela toho neviem, len co to co sem tam postrehnem, resp. precitam, dozviem sa ..zazijem :( na genetiku sa vraj posiela pri velmi zlom spermiograme, a na taketo vysetrenie sa caka aj pol roka. tie ostatne vysetrenia mu zrobi androlog, ktore si tam popisala, zrobi mu vyter a krv, po antibiotikach pojde na spermio asi az o 3 mesiace....ty mas urobene vytery ? pokial nemas ty ziaden problem, tak si myslim ze nie je potrebne hned bezat na IVF, ci chcete za kazdu cenu umele? mala by si manzelovi teraz kupit ZINKOSEL, VITAMIN E, KOENZYM Q10, KYSELINU LISTOVU a ked pojdete na odbery (co si myslim ze spermio mu urobia az o 3 mesiace, teda aspon u nas je taky postup) tak ked to bude brat urcite sa mu to upravi + antibiotika. ty mas u gynekologa urobene vsetky vysetrenia? aby sa zbytocne neliecil len on a aby ste od seba nejaku pripadnu infekciu neschytali... urcite sa obrat na viac lekarov, nedaj sa hned stiahnut na umele, pokial to nieje take vazne a pokial je to liecitelne....

milagrosss20
18. dec 2012

@lrm cize aj ty si bola s tvojim u dr?a u koho si bola ty?mi sme boli u toho Homzu a on je aj androlog a aj urolog...a kolko ma pohyblivych spermii?a dal mu neake lieky na to uz ci nie dr?lebo mojmu dal uz antibiotika na zapal...na 10 dni...

milagrosss20
18. dec 2012

@labanka no mne bral herman vytery cize v podstate ja mam vytery urobene vsetke a mam vsetko v poriadku,...mne zisitil ze mam jedno vajicko mensie 4 cm alebo mm a druhe ma 11 cize v podstate mi tak vysvetlil ze nemam to zlte zeliesko co nieco robi uplne a preto sa mi nevie oplodnit alebo prejst vajko do maternici nieco taketo ja som s toho uz debo fakt...on na moju adresu vyjadril tak aby som to nenatahovala zbytocne lebo sa mi bude len zhorsovat stav..on napisal zeje mozne spontanne otehotniet ale tomu nedava sancu...a teraz si vyber kokos...ja som teraz pn na gynekologii od oktobra lebo som bola aj na laprke a ma nechal doma a nechavam aj nadalej lebo beham po dr a keby som sla do roboty tak by som skoncila s tymto.to viem naisto....

labanka
18. dec 2012

@milagrosss20 jooooooooj aj mne povedal ze u nas je nulova sanca na prirodzene tehotenstvo a mame horsiu diagnozu zo spermii ako vy ale chudacik zabudol sa kuknut do karty, ze som v januari otehotnela prirodzene ale potratila som velmi skoro.... keby mi mozno zistil kvoli comu tak by som sa inac zariadila, ale az teraz som si na vlastnu ziadost dala porobit nove vytery a vysli mi zle....cize on vela veci vidi ciernobielo ale vie ucel sväti prostriedky ....

milagrosss20
18. dec 2012

@labanka teraz hovoris o hermanovy ci o kom???teda ty si bola tehu a vysli vam tie leukospemrmi?to nieje dovod toho ze si potratila???ci?tak neviem teda ja to aj tak citim ze nam nic ine nepomoze len IVF...ja to tak aj citim a pripravujem sa na to ze pojdem na to IVF vies?ja dost davam na pocity a tie ma malo co mylia...

katka30129
18. dec 2012

aaaaaaaaach dalsia znama je tehotna ☹ nie zeby som im to nepriala ale straaasne mii je luto stale ked sa nieco take dozviem..jaaaj je to veelmi tazke pre mna no viem ze aj pre ostatne baby... je to take nefeeer fnuk ☹

slniecko001
18. dec 2012

@cerkutka ahoj, no ten tvoj chrústik si vybral "dobrý čas" 😀 nevadí, poležíš si tam 1-2 týždne a bude všetko ok, doma by si tak poctivo neležala určite 😀 viem podľa seba. Držte sa obaja 😉

bambula27
18. dec 2012

Zeny, prosim, poradte....Mozem si zaviest Canesten tabletu, ked som bola vcera na ET? V jednej poradni mi gynekolog napisal, ze mozem kludne. Mala ste niektora mykozu po ET? Som myslela, ze to nejak "prezijem" ale asi "neprezijem" 😖 Vraj aj neliecena mykoza moze skor sposobit problemy...

lilli202
18. dec 2012

Ahojte zeny.zajtra mam velky den idem na sono ci moje malé srdiecko bije ci ......velmi sa bojim. Aj my sme boli na vysetrenie torch a boli sme s tym na infekcnom...cerkutka tak ten tvoj chrusttik ta dobre zapracuje ...hyhy

katica1
18. dec 2012

@milagrosss20 mam pocit ze ten v Po nema taku techniku,,,neviem,,,,a spermiogram sa stale meni ,,,podla stresov a tak,,,hmmmmmmmmmm,,,,mojmu muzovi pomohol PROFERTIL,,,,na nete najdes,,,je dost drahy ,,ale zlepsuje kvalitu spermii...

labanka
19. dec 2012

@bambula27 mojko ja by som asi neriskovala, daj si alchemilkove obklady zvonku

bambula27
19. dec 2012

@labanka dala som si len canesten krem...zatial mi je dobre, uvidime na ako dlho.

lilli202
19. dec 2012

ahojte zeny moje.tak moje srdiecka bili o 106,cakáme dvojki....neviem opisat to stastie nemam slovooooooooooooo

milagrosss20
19. dec 2012

@katica1 no uvidime o 14 dni co bude a ake budu vysledky...dnes som bola na hematologii a mam vsetko dobre a ked budeme cakat mimi tak ho pekne donosim 😀 to je super spravicka aspon nieco 😀

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tromboska
19. dec 2012

Ahojte, mam na predaj Puregon 600/0,72ml. Ja som za to platila 74,- Eur, predam za lacnejsie. Dohoda. Pouzitelne do 09/2013. Info mailom.

tromboska
19. dec 2012

@lilli202 gratulujem 🙂

lilli202
19. dec 2012

@lrm
@tromboska dakujem.

sfera
19. dec 2012

@milagrosss20 my sme boli u Homzu ale nakoniec sme skončili u Hrivnaka ale u nás je dg azoospermia