Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

svetluska23
11. jan 2012

ahojte,len tak pozdravím....pozerám,že aj nové prírastky....
všetkým držím palce, nebojte ono to skôr či neskôr výjde....
@vierka1974 minule som si pri mene vierka spomenula ako sa darí...ale pochopila som,že 1.ivf neúspešné?
a čo ket...či neboli embryjká?
neboj ja som po 5.ivf mala dvojky......treba vydržať

vierka1974
11. jan 2012

@svetluska23 Ahoj ket-ko bolo zaciatkom decembra ale nevyslo to, no teraz mam taky pozitivny pocit (nechcem to zakriknut) ze by to mohlo vyjst a bola by som stastna ak by to boli dvojicky. Ale vsetko je to tak strasne narocne na psychiku a hlavne muzi keby dokazali akceptovat nase nalady pod vplyvom vsetkych tych hormonov a stresu.

svetluska23
11. jan 2012

@vierka1974 tak držím palce.....takže druhé ivf nasleduje......
manželovi to vysvetli,že je to ťažké a niekedy svoje nálady nevieme udržať......ja si vážim,že to moj mm so mnou tolko zvládol a že som bola protivná často.....teraz sa na tom smejeme.......

rena31
11. jan 2012

ahojte, nechcem sa vám miešať do diskusie, ale mám s Gyncare skúsenosti, žiaľ negatívne....aj s platením, aj s prácou......minulý rok som bola pre zmenu vo Ferticente a čuduj sa svete, celé IVF nás stálo 200€ (doplatok za lieky) + mrazenie niečo okolo cca 200€, ale to sme nemali. Som zažila šok!!!!! Všetko má preplácať poisťovňa, aj ICSI. Nikdy viac Gyncare!!!! Ale to je moja skúsenosť.

timmka
12. jan 2012

@rena31 moja preco tu take pises???? ako kazdy to zoberie inac, i ked chces mozno dobre..... ale sme tu niektore co cakaju napr. na KET alebo niektore co stimuluju, to na neprospieva.... ☹ ☹ ☹ ☹ teraz sa musime psychicky pripravit a byt vyrovnane, ze to vyjde a nie toto.... v noci sa trapime a nespime...... asi tolko...... ☹ ☹ ☹ ☹

linka
12. jan 2012

davam za pravdu timmke,take debilne poznamky tu nie su na mieste,dobre to je tvoja skusenost,davas za vinu doktorovi,ale nemusis sa nam tu miesat s takymi poznamkami,nikoho to nezaujima 🙄

lienka2
12. jan 2012

@rena31 poistovna vzdy preplaca iba zakladny vykon IVF, vsetko ostatne je navyse a musis si to zaplatit sama.. ze ti to vo ferticente neuctovali je ich dobra vola..

rena31
12. jan 2012

@lienka2
@linka
@timmka dievčatá, ja nechcem zle, ono je to fakt iba moja??? skúsenosť...no nepovedala by som, lebo som v kontakte s dievčatami, čo sme boli spolu na prenosoch a tiež zdieľajú môj názor....všetkým zo srdca prajem, aby to vyšlo a nemuseli sa toľko trápiť. Viem čo prežívate........ja mám za sebou 12 rokov snaženia a stále nič,no a keby ste prežili to všetko, čo ja, nekameňovali by ste ma za "debilné" poznámky. Prečo potom poniektoré ani nevyžijú všetky možnosti na SK a idú napr. do Brna za hotové? Lebo ich to bude stáť ako napr. v Ke za poplatok.
Timi, ak ti nevyjde žiaden pokus a budeš plakať prečo, budeš lamentovať, že si vyhodila kopec peňazí, potom mi dáš za pravdu. A ak ťa to nezaujíma, tak nečítaj. Ja nechcem urážať, len ináč, možno lepšie nasmerovať, chápeš? Lienka a z dobrej vôle sa lekár nenaje. Je dobrá vôľa lekárov, že si nechajú preplatiť zákrok z poisťovne a potom ešte pýtajú od ľudí na ruku!!!

timmka
12. jan 2012

@rena31 moja, ja som nepovedala, ze si napisala debilinu, ja som ta , co som ti poslala injekcie, ale ver tomu, ze teraz nam to neprospieva, celu noc som nespala, velmi som sa trapila... co teraz bude, mne to vyslo, ale bohuzial BoH zariadil inac, dr. v car si svoju robotu urobil dobre, ale moje telo to asi neprijalo a potratila som, teraz musim mu doverovat ci sa mi to paci alebo nie, mam tam zmrzlinky, nemozem si ich zobrat a utekat niekde inde, dakujem za info, napisala si svoj nazor, beriem to.... ale skoda ze v nespravnom case., kebo o nieco skor... asi tolko, nic nam neostava len pevne verit, ze to VYJDE a peniazky su na druhom mieste, dala by som vsetko za to aby som ostala tehulka 😉

linka
12. jan 2012

@rena31 ja sa sice snazim o polovicu menej ako ty,ale tiez som si svoje prezila,necakala som so zalozenymi rukami doma,ale riesila svoj problem a nie raz som bola pod nozami,ale minuly rok to cakanie na zazrak ma uz prestalo bavit,lebo aj roky idu a ta tuzba je silnejsia a myslim si,ze som sa rozhodla spravne, kde si tu tuzbu naplnim !!!!! a tato tema si myslim bola zalozena kvoli tomu,aby sa tu baby podporovali a pozitivne mysleli...asi tolko a uz sa nebudem k tomu vyjadrovat,budem si verit tomu comu verim a nikto ma nepresvedci o opaku!!

rena31
12. jan 2012

@timmka Veľmi veľmi veľmi ti to prajem, VEĽMI. Och keby si sa nemusela trápiť. Zaslúžila by som si možno 5 a 20 na holú. Prepáč.

rena31
12. jan 2012

@linka Nech sa ti linka darí, prajem ti, úprimne, to je fakt, nechcela som sa nikoho dotknúť, alebo ho nebodaj uraziť, prepáč. Všetko dobré prajem.

lienka2
12. jan 2012

@rena31 ja sama som pracovala v poistovni kymsom isla na matersku.. takze viem o com pisem.. mrzi ma, ze si mala v gyncare zlu skusenost a drzim palce pri ceste za babatkom 🙂

rena31
12. jan 2012

@lienka2 ďakujem, veľa šťastia aj tebe.

matelko1
12. jan 2012

ahojte.
@lienka2 jej ako sa mate,ako maly... a lukasko neziarli na braceka?alebo uz si zvykol.....
@timmka musis verit,ze ti to vyjde a netrap sa nad blbostami,ktore sa tu pisu.....teraz kazdy komu to nevyjde ,tak ma vinit dr a gyncare?....ved doki si robi svoju pracu a ze niektorej to vyjde na prvy krat a driuhej na 5-ty pokus...on za to nemoze....

lienka2
12. jan 2012

@matelko1 ahoj, veruze zacal teraz lukasko ziarlit, uz par mesiacov cez den nespava, takze je to riadna "zabava", ziadny oddych.. ale tak mam co som chcela, ved doki nikdy nepovedal ze nemozeme mat deticky prirodzene.. 😅

vierka1974
12. jan 2012

@svetluska23 dakujem, neviem kedy bude 2 IVF doktor povedal, ze ked dostanem MS najneskor 2 den mam prist, ale po IVF mi MS prisla az po 45 dnoch tak uvidim ako to bude pri KET, ale tolko cakat nebudem dam si pichnut vyvolavacku ved to bolo o nervy. To je fajn ze mas takeho manzela len nie vsetci su bohuzial taki chapavi.

sofia2008
12. jan 2012

@rena31 no moja skusenost bola opacna ako tvoja..mne dr. sam navrhol, aby sme skusali prirodzene, ze sa nam to podari, hned pri prvom utz mi povedal, kde je problem - moja gyn mi roky trvdila, ze som zdrava..ja sama som potom chcela ivf..nie on..a je to vela zien, ktorym najprv navrhol liecbu a az potom ivf..a za mrazenie som neplatila, to mi preplatila poistovna..ale preplaca sa to len vtedy, ak je na to vazny zdrav. dovod, a tom som ja mala, lebo som mala OHSS..nedam na lekara dopustit, lebo ho povazujem za skveleho diagnostika a odbornika, pomohol vela zenam a urcite to nerobi len a len pre peniaze..napr. ja som mu sama chcela dat uplatok, nie sice peniaze, ale zasmial sa a odmietol..na to, kolko ma v dnesnej dobe pacientok, co mu volaju den,noc, cez vikend atd, tie nervy a stres, co musi prezivat..tak to je zasa nie je az tak vela penazi, co dostava..uvediem priklad - dnes sa platia pri porodoch, smiesnych operaciach alebo obycajnych vysetreniach take sumy, ze az..napr. moj dedko pri kazdej kontrole srdca plati primarovi 50€, taka je jeho taxa, kazdy mesiac 😠

hanyr
12. jan 2012

@rena31
@sofia2008 rena ja plne suhlasim s tebou. Tvojim nazorom... Ja som uz Ivf v gyn care absolvovala dva razy a vobec sa mi nepaci ako sa doktor sprava...Mila Sofia a tebe podobne nechceli by ste sa uz presunut do inej temy????Uz niekolko krat som Vas chcela na to upozornit , ale stale som odolala.Je krasne ked ste boli uspesne a mate s lekarom dobre skusenosti, ale je nas viac co mame iny nazor na lekara.Je arogatny a nie vzdy sa mu chce vysvetlit niektore dolezite informacie pre tie ktore nemaju s Ivf skusenosti... Ja som napr. po jeho odporuceni absolvovala hystereskopiu a ked som dosla s vysledkami tak ma opytal naco mu to ukazujem... Az ked som mu ukazala papier kde mi to napisal tak povedal , ze sa asi pomylil...( aj napriek tomu som u neho absolvovala ivf) .Neviem ako to bolo ked si tam chodila ty a matelko , ale teraz pan doktor vobec nestiha a nedviha telefon,alebo pre zmenu dvihne telefon pocas zakroku aj niekolko krat...... Vedela by som tu pisat cele scenare o tom co a ako. Ja to kazdeho osobny nazor a verim, ze ma za to ukamenujete, ale vela bab si pisu Ip aj kvoli vasim prispevkam o tom ako sa maju vase deticky a co dnes papkali a co kakali......skuste zalozit inu temu a tam si piste coo chcete a ostatne baby sa snad vratia aj do tejto temy..... To je moj nazor a suhlasim s renou 31

lilli202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vianoce1
12. jan 2012

pre psychiatrov sa piše s y...........................................a súhlasím s hanyr.....

hanyr
12. jan 2012

@lilli202 moja skus sa vratit na zs(citaj zakladna skola). Sprosta si tu asi ty ..... Precitaj si co si napisala a skus si opravit chyby ........ Presne toto som cakala .....pekny vecer

hanyr
12. jan 2012

@vianoce1 Dakujem 🙂 aj za slovencinu.....

lienka2
12. jan 2012

@hanyr len dve veci.. tema sa vola snazilky tehulky a maminy z gyncare, tak neviem preco by si tu matelko a sofia nemohli pisat, preco by sa nemohli ozvat aj ine ktore su maminami vdaka gyncare.. a po druhe netvrdim ze doktor je bez chyby, no nam vysvetlil vsetko na co sme sa pytali, telefon zdvihol vzdy.. nastastie si mozeme vybrat kam k lekarovi pojdeme, ja som presla vsetky car v kosiciach a som rada ze som si nakoniec vybrala hermana..

jana2505
12. jan 2012

ahojte babulky,citam vas tu casto a aj ked neprispievam do temy zo vsetkymi prezivam vase radosti aj sklamania.Neda mi nenapisat svoj nazor na Gyncare aj ked som tam nova a nemam az take skusenosti musim povedat ze nemozem zatial povedat nic zle na dr.Hermana.Aj dnes sme boli s mm na konzultaciu tak sa spraval ku nam milo vsetko nam povedal ak sme sa opytali vysvetlil a ked to mam porovnat zo splnom je to nebo a zem tam mi hredzak nicnevysvetlil a ked som sa chcela opytat tak som sa ani nepytala lebo bol stale nervozny a zamraceny a po dnesnych vysledkoch som ostala v takom udive ze som nechapala ako sme s manzelom na tom zle po zdrav.stranke a to nam pred 2.rokmi Hredzak robil tiez vysetrenia a taketo diagn.nam nevravel tak alebo nam to zle urobil alebo fakt neviem.Dnes nam doktor rovno povedal ze v nasom stave nemame cakat zazraky ale ak sa rozhodneme pre zakrok tak urobi vsetko preto aby nam pomohol ze je to na nas takze nas do nicoho netlacil.Kedze uz mame vela rockov a posledny pokus IVF 3,tak sme sa rozhodli ze do toho ideme,necakam zazraky ale ved nadej zomiera posledna.Ak to ma byt uspesne bude ak nie tak si myslim zeby mi nepomohli ani v amerike.Chcela som tym vsetkym len povedat ze sto ludi sto chuti kazdemu vyhovuje nieco ine a zas nie kazdy moze cestovat do Blavy abo Brna.A u mna prvy dojem z dr. Hermana je pozitivny aj ked je pravda ze ma toho vela a kazdu chvilu mu vyzv.telefon ale to uz patri k jeho praci.Takze vsetkym vam silno drzim prsteky aby ste sa cim skor dockali vytuzeneho daru z neba nech uz si vyberiete akekolvek centrum.Vela Stastia v roku 2012.

nurili
12. jan 2012

Husta tema.... 🤐

matelko1
12. jan 2012

@hanyr precitaj si uvodnu temu a pise sa tam snazilky,tehulky a maminky z gyncare,tak nechapem preco by som sem nemala chodit a sem tam nenapisat aj o detoch ako sa maju ak sa niekto pyta....my sme si tiez presli svoje u dr hermana.mal vzdy vela roboty a aj bude mat pretoze vela bab prestupuje zo spnu k nemu len prave preto,ze je uspesny a velky odbornik.ak sa ti nepaci,tak nechapem preco sem chodis.......a ak si si nevsimla tak davame aj so @sofia2008 rady dievcatam ak sa pytaju tak rady im odpovieme......ak nebudes taka zatrpknuta,tak aj ty sa docaks babatka a prajem ti to z celeho srdca....

a na dr nemozem nic zle povedat a poznam baby,ktore sem nechodia a absolvovali u neho ivf a otehotneli a dnes cakaju uz svoje babatka,takze viem,ze ma velku uspesnost......

bettypo
12. jan 2012

ahojte,
nejdem komentovať urážlivé príspevky. Skúsim vecne. Áno niektorých skutočne vytáčajú debaty o tom aký je doki skvelý, ako vie čo robí. Lenže doki je normálny človek a robí aj chyby a je pravda že vie byť aj arogantný a povýšenecký. Naozaj si myslíte, že keď je taký rozlietaný a má toľko telefonátov aj počas Vášho sedenia vie sa na 100 % sústrediť na to, čo práve robí?
Asi ma nepochválite za tento príspevok ale každý si tu môže napísať čo chce.
Nielen pozitívne skúsenosti ale aj negatívne skúsenosti. Ja mám aj pozitívne aj negatívne ale nemám chuť to tu rozpisovať.
A ozaj čo ja viem, tak ICSI nie je hradené z poistenia.
Nech sa každému podarí otehotnieť, je jedno v akom centre

bettypo
12. jan 2012

@matelko1 nic v zlom kľudne si píšte aj o deťoch ale chcela by som vidieť v akej náladičke by si bola po nejakých troch rokoch chodenia na iVF.
To bola tiež riadna podpásovka napísať niekomu, že keď nebude zatrpknutá tak sa aj ona dočká 😠 😠 😠

gerena
12. jan 2012

2 dni som nebola uffffffff, len kukam co sa tu udialo 😖 ale teraz neviem ci ja tu mozem chodit 😉