Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
4. sep 2012

@bambula27 neboj moja,napokon ti to schvalenie pride tak nacas,ze hned nato dostanes menzes a hned zacnes so stimulkou 🙂 🙂 🙂A este budes chodit usmievavucka a stastnucka,ze ako ti to vsetko vyslo... 🙂

21majka
4. sep 2012

@lilli202 ja uz ziadost schvalenu mam,to hej,ale cakam na menzes...co moze trvat mesiac,dva,tri 🙂 Takze som cakatelka 😎

bambula27
4. sep 2012

@21majka ach, bodaj by si mala pravdu. Len vies, bojim sa toho, ze dojde mrcha a ziadost stale nebude unho. Lebo potom by som na dalsiu cakala mozno 3 mesiace :( a to fakt NEMAM v PLANE!!! 😉

cerkutka
4. sep 2012

@21majka napisala som ti do internej posty🙂

cerkutka
4. sep 2012

@bambula27 to aj keby ti dosla mrcha tak on ta objedna az na 19-20 den🙂 takze stale mas viac menej mesiac k dispozicii neboj🙂

lilli202
4. sep 2012

@bambula27 ahoj boze moj ved preco si to nedal vytlacit ja mozno o rok budem mat schvalene ach boze naco je uz ta poist.ved aj tak preto sme tam isli ze nevieme otehotniet a nie zo srandi aby sme im len tak posielali papiere

lilli202
4. sep 2012

@21majka aj ja mam tak men.no nie tak dlho mne meska furt mesiac. Kedy budeme my tehotne

vieruska666
5. sep 2012

@anksunamonka ahoj,sorry,ze az teraz odpisujem ale tak mam mensie zdravotne problemy a este do toho v praci som bola kazdy den....uz si bola u dr.hermana? 🙂

vieruska666
5. sep 2012

ahojte babenky,uz som tu davno nebola,akurat som docitala vase novinky co ste pisali,ako sa mate?co mate noveho?ja som este u hermana nebola lebo mi vyskocili nejake zdravotne problemy tak s nimi teraz chodim po doktoroch.. 😉

xeni81
5. sep 2012

Neviem prečo, ale mám taký pocit, že sa to nepodarilo. ☹ Nič necítim zatiaľ. Je to normálne?

lilli202
6. sep 2012

@xeni81 podla mna este by si nemala nic citit.skus otestovat v nedelu.

slniecko001
6. sep 2012

@xeni81 ahoj, už som po odbere. Zato ja cítim až-až. Vaječníky ma bolia po tých vpichoch, ako keby chceli zo mňa vypadnúť. "Vyrobila" som 11 vajok, už len aby ich všetky oplodnili, nech máme dostatočnú zásobu, kebyže to na 1x nevyjde.

xeni81
6. sep 2012

@slniecko001 myslela som na teba dnes. a kedy ti ich vložia? a neboj sa podarí sa na prvý krát 🙂

arianat
6. sep 2012

Ahojte všetky. Ja som po 5. IVF a zdá sa, že konečne to vyšlo. Koncom júna bol prenos a minulý týždeň som bola u Dr. Hermana posledný krát a počuli sme už odozvy srdiečka. Bola som z toho hotová !!! Nemohla som tomu uveriť, nakoľko predtým som bola 4 krát neúspešná. Tým chcem povzbudiť všetky, ktoré to budú skúšať na viac krát, aby sa nevzdávali a bojovali ďalej aj keď je to naozaj veeeeľmi ťažké psychycky, fyzicky i finančne. Len to nevzdááávajte, lebo raz to musí vyjsť!

slniecko001
6. sep 2012

@xeni81 zatiaľ neviem, zajtra po 14,00 mám volať. Musíme robiť aj ICSI. Predpokladám, že v pondelok, ale zajtra budeme múdrejší 😔

xeni81
6. sep 2012

Včera som necítila vôbec nič, a dnes strašne pichá v brušku na pravej strane hneď pri pupku. Neviete čo to môže byť? Dúfam, že nie slepé črevo. ☹

slniecko001
7. sep 2012

@xeni81 mňa pichalo presne tak isto vpravo hneď pri pupku v utorok aj včera, volala som dokymu, povedal, že to nič nie je, ža nemusím mať žiadne obavy 😒

amali
7. sep 2012

baby, je nejako počtom obmedzené zmrazenie embrií alebo na počte nezáleží?

ixi
7. sep 2012

@amali myslim ze nieje poctom obmedzene ....ved sa ajtak mrazia len tie najkvalitnejsie

ixi
7. sep 2012

@arianat gratulujem a bola si aj na kety ci vzdy len et? nech sa ti dari 😵

slniecko001
7. sep 2012

@xeni81 máme 10 oplodnených vajok, som milo prekvapená 😉

xeni81
7. sep 2012

@slniecko001 gratulujem tesim sa s tebou! Mne este stale picha v brusku.

deni73
7. sep 2012

@arianat Super, gratulujem! 🙂 Si veľmi silná, až 5x to absolvovať, klobúk dole.

ixi
8. sep 2012

ahojte kocky ako sa mate? 😎
@slniecko001 gratulujem to je super len nech tak aj nadalej zostanu a o chvilu su pri mamke 😎
@xeni81 mozno je to dobre znamenie a je to zahniezdovanie a kedy ides na krv?
@deni73 ahoj. ako sa mate a drobcek? 😵

cerkutka
9. sep 2012

@slniecko001 jeeej to je super ze sa ti tolko podarilo vyprodukovat🙂) drzim palce pri ich oplodnovani🙂 uz vies kolko ti planuje vlozit? ozaj ako cely ten proces prebieha?? ja mam ist buduci pondelok - to ma asi este raz prezrie a da mi injekcie co?? potom ich kolko budem pichat - 10 dni? cakam potom tiez na dalsiu menstruaciu alebo ako to prebieha potom po tych 10 dnoch? sleduje ma on v priebehu tych dni alebo len pridem a mi zrekapituluje ze som vytvorila tolko a tolko vajicok? joooj tolko otazok🙂)

deni73
9. sep 2012

@ixi Ahoj, díky, máme sa dobre, malý rastie veľkým tempom, bohužiaľ nekojím, a z nutrilonu priberá jedna radosť. Ty sa máš ako?

ixi
9. sep 2012

@deni73 ahoj mam sa celkom fajn ide to 😉

lilli202
10. sep 2012

ahojte volala som Hermanovy on este nemá furt nic ohladom ziadosti.volala som do doveri ony to poslali ako neschvalenu a ukoncili to.:((((Tak ja neviem co my vravi herman ze im odpisal a ze caka kedy im odpisu.ja neviem uz sa citim ako debil furt volat ohladom ziadosti.ach jaj...co teraz bude???????bol uz niekto takto?

lilli202
10. sep 2012

@xeni81 ahoj.robila si si test?

slniecko001
10. sep 2012

@cerkutka ahoj moja, no Ty si ma teda zasypala otázkami 😀 Oplodnili z nich pomocou ICSI 10 vajok, lebo spermijky sme mali lenivé 😝 ,dali sme ich na predlženú kultiváciu na sledovačku do Embrioscopu. Zajtra ráno t.j. 19 DC o 9.00 idem na vklad. Predpokladám, že vložia iba 1 najlepšie, aspoň tak sa doky vyjadril a ostatné, ak sa dobre delia, zmrazíme (pre istotu, keby niečo). Ako to bude prebiehať u Teba záleží od toho, či budeš mať dlhý alebo krátky protokol. Ja som mala krátky, začala som si pichať 1. deň mrchy. Pichala som si 11 dní, 12.-ty deň som večer o 22.00 pichla Pregnyl, 13. deň voľno a 14. deň ráno odber. On Ťa počas pichania sleduje ultrazvukom, ja som bola 1., 5.,8.,11. deň a podľa veľkosti vajok Ti určí termín odberu. Tak nech Ti to čím skôr ubehne 😉