Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

chanae
8. aug 2011

@leya presne tie som myslela...ach jaj dost vela si myslim 😔 ..ale dakujem za odpoved..

vierka1974
9. aug 2011

Caute kocky neviete prosim ktory labak robi Hermano vysetrenie spermii u mm? Prave mi volal lekar z poistovne, ze ziadal centrum o doplnenie spermiogramu a nic mu neprislo a ze ked to nedostane do konca tyzdna tak mi ziadost zamietne. Dakujem

leya
9. aug 2011

@vierka1974 spermiogram vysetruju priamo v Gyncare, ale maju teraz dovolenku. mozno ti uznaju, ak posles na doplnenie spermiogram aj od nejakeho ineho urologa.

svetluska23
10. aug 2011

@vierka1974 ahoj. neviem síce akú máš poisťovňu,ale ja som trikrát mala žiadosť a nebolo treba nič zdokladovať.je to tvoja prvá žiadosť? a dr. píše v žiadosti diagnozu, tak ak je problém u manžela, neviem prečo ešte chcú výsledky. u nás bol problém u manžela a spg nechceli.
prajem veľa trpezlivosti a nevzdávať sa / ja mám deti po 5.ivf/

vivera
10. aug 2011

ahojte, konečne mám schválenú žiadosť na výkon IVF. 😀 (po 4 mesiacoch). neviete ako dlho sa čaká na schválenie liekov?

vierka1974
10. aug 2011

@svetluska23 Ahoj. Je to moja prva ziadost a mam Doveru, manzel ma spg v poriadku a k ziadosti je pripojena aj sprava od Hermana kde sa pise, ze andrologicky faktor je menej podstatny a su tam rozpisane jednotlive hodnoty. Zajtra ale ideme k urologovi a faxnem do poistovne vysledky spg, dufam ze to uz bude OK a v septembri nabehnem na IVF. Ja som minuly rok otehotnela prirodzene ale 1.septembra som v 7. tyzdni potratila a odvtedy sa nedari a kedze mam vyssi FSH hormon do uvahy prichadza len IVF.
Na 5. krat? Tak tomu sa povie trpezlivost🙂)

ma77
10. aug 2011

@svetluska23 Ahojky tak teba neskutočne obdivujem 5krat na Ivf ale stalo to zato ako vidim 😉 😉 😉 😉 ja sa chystam na 1Ivf a mam strach ☹ ☹ ☹ a ty 5krat maš môj obdiv 🙂 🙂 🙂

smejkaa
10. aug 2011

Ahojte. trochu sa vam tu vkradnem. Chcem povzbudit hlavne cakatelky
@ma77
@vierka1974
Tiez som bola na IVF, dnes uz mam dvojrocne dvojicky, su uzasne. 🙂 Necitajte teraz nic zle, sustredte sa na toc, co pride. Ano, su tu take, co boli 5x, su tu aj take co ani sa nepodarilo, ale je tu vela takych, co isli a hned na 1x to vyslo. napr. ja. 🙂 Dr. Herman je odbornik, po prvej navsteve u neho som mala velmi zmiesane pocity. Ale to iba to prve stretnutie, nie je moc "ukecany" to je pravda 🙂, ale cokolvek som potrebovala vediet, som sa spytala a na vsetko mi ochotne a zrozumitelne odpovedal. Ano, stalo to trosku penazi, ale to co teraz tu mame doma je ozaj nevycislitelne. 🙂 Prvykrat som centrum navstivila koncom augusta a pred Vianocami miuz oznamil, ze som tehotna. 🙂 Deti sa narodili v 39tt ako trojkilovi valibuci, tehotenstvo ukazkove bez problemov, sme zdravi a krasni. 🙂)) Tak chodte do toho, urcite bude dobre. 🙂 Drzim palce
Pan Dr. Herman, ak taktiez citate tuto stranku vam patri jedno ozaj velke DAKUJEM. Vasa praca je nieco uzasne, co robi vela ludi neskonale stastnymi. 🙂 Vdaka.

ma77
10. aug 2011

@smejkaa ano maš pravdu ked maš doma take poklady aj na tie prachy zabudneš 😉 ešte že je tu taka možnosť pre ženy UO lebo ked to inak nejde ☹ ☹ ☹ tak musime skusit takto ved topiaci sa aj slamky chyta 😀 😀 😀

sfin
10. aug 2011

Jupi ureaplazma zmizla po prvých ATB. Už len zistiť, ako je na tom manžel? Žienky, ako to vlastne ďalej prebieha? V septembri nás ešte čaká manželov ster u Dr. Hrivňáka, potom genetika a s výsledkami treba ísť k potom k Dr. Hermanovi? Manželov spg nič moc.
Tuším je to ešte veľmi dlhá cesta.

leya
11. aug 2011

@sfin ked ti kazal Dr. Herman dorobit len vysetrenia u manzela a genetiku, tak ano, pojdete zase za nim 🙂 september je uz coskoro, uvidis, ani sa nenazdas 😉

pettra80
11. aug 2011

@vivera na schvalenie liekov maju dalsich 30dni od schvalenie vykonu, mne lieky schvalili za dalsich 20dni, dokopy dva mesiace temer...

marcelka83s
15. aug 2011

Ahojťe dievčatká nemáťe náhodou niektorá tel. číslo na imunologiu v Košiciach? žeby som sa mohla tam objednať .

vivera
15. aug 2011

@pettra80 no, tak to si ma veľmi nepotešila. Takže tento mesiac z toho zase nič nebude. ☹ už to snáď nejako vydržím.

pettra80
15. aug 2011

@vivera no je to na nervy, neskusala si volat?

anksunamonka
16. aug 2011

ahojte dievcata, tiez sme boli u hermana, na tie vstupne vysetrenia, co sa robi HP a spermio. Moj HP nie je az najhorsi, akurat trosilinku testosteron nad normou ale mam nekvalitnu ovulaciu a manzel velmi zly spermio, len 12% dobrych a znizena pohyblivost. Tak beriem 3.mesiac metformin, endokrinologia OK a manzel sa preliecil antibiotikami, nasli mu skryty zapal. Len nevieme, ci to pomohlo na tu morfologiu. A skor ako v novembri nemoze ist na odber, lebo domov chodi len na vikendy.... Tak dovtedy ja musim schudnut (10 kg nadvahy) a herman povedal, ze on veri ze ked sa zlepsi spermio a mne sa schudnutim nastartuje ovulka, tak ze veri ze otehotniem aj doma v spalni....... Lenze chudnutie ide tazko, doteraz len nejake 2-3 kilka a nejak to zastalo.
Tak som sa chcela spytat, ci mi k tej kvalitnejsej ovulke nemoze doktor pomoct liekmi? spominaju sa tu vselijake lieky (clostil, pregnyl...a co ja viem ake este) .. ci tieto lieky mi moze predpisovat len moj obvodny gynekolog pocas sledovania folikulometrie?

a este jedna otazka: keby sa nedalo inak len IVF, tak kolko stoji kompletne jedno IVF u hermana? vratane vsetkych liekov, injekcii a pod. A tiez kolko vyjde IUI.... ? ja by som skusila aspon 2x aj IUI, tak by som chcela vediet, kolko si uctuju za tieto zakroky.

Dakujem vam za odpovede 😉

vivera
16. aug 2011

@pettra80 ahoj skúšala som volať, jedna mi povedala, že to trvá niekoľko dní, a na druhý deń mi iná povedala, že to posúria do dvoch týždňov. To už ale budem musieť čakať na daľší cyklus. 😒

sofia2008
17. aug 2011

@anksunamonka ahoj..neboj sa, ked Herman povedal, ze sa da, tak sa da 🙂 my sme mali ovela horsi spermiogram ako vy a ja mam PCO, tiez som brala metformin pol roka a vravel nam, ze sa podari, ja som mavala ovulku asi 2x v roku..no a nakoniec bolo, ako povedal, podarilo sa prirodzene 😵 ale to sme aj tak boli na ivf, lebo som bola nedockava a nechcelo sa mi cakat, ale dostala som hyperstimulacny syndrom atd..takze mi vsetky embrya zamrazili a nekonal sa vklad a dva mesiace po tom som otehu normalne 😀 takze mu doveruj a pocuvaj ho na slovo 😀

sofia2008
17. aug 2011

@anksunamonka ja som brala Clostil pol roka a sledovala moja gyn a chodila som na folikulometriu.

ma77
17. aug 2011

ahojte žienky 😉 tak včera bol mm na kontrolny spg po 3mesiacoch u Hrivnaka a dopadlo to celkom ok ureaplazma negativna asi zabrali atb. 😲 a hodnoty spg všetko lepšie ako pred liečbou ja s av tych skratkach nevyznam ale dr. mu to vysvetlil a povedal mu že teoreticky by mohol mat prirodzene dieta ale so 100% zdravou ženou čo ja nie som 😠 😠 😠 takže aj tak nam dal odporučanie na Ivf ved som to aj čakala kedže sa dlho nedari a mame svoj vek 😢 a že nemame čakat lebo o pol roka sa môže spg zmenit takže v septembri klušeme do CAr ☹ ☹ ☹ a leukocyty tiež zmizli 🙂 🙂 🙂

pempusik
17. aug 2011

Ahojte dievcata, viete mi povedat, ako je to, ked ma doki odporuci do CAR? Ktore vysetrenia robia priamo tam? Manzel sa chcel objednat na spg k Hrivnakovi, ale chcem pockat, aky postup mi navrhne moj doktor.

ma77
17. aug 2011

@pempusik ahoj vyšetrenia tebe aj manželovi spg urobia v CAr 😉

lilli202
17. aug 2011

ahojte.no my teraz ideeme do KE v septembri prvy krát..nevie niekto co bude robit???a kolko to bude stat???teraz chodime do BB.a vydim ze velaja pisu o poistovni ony nieco preplácaju???alebo co???ahojte

nina7
17. aug 2011

ahojte žienky, potrebujem poradiť.
dr. mi predpísal na 2 mesiace antikon. Marvelon a teraz neviem či sa to má brať v kuse dva mesiace alebo vybrať jedno balenie, počkať na menzes a tak druhe. vďaka

matelko1
18. aug 2011

ahojte.
tak sa hlasim,sme doma,dosli sme vcera rano....

katica1
18. aug 2011

@nina7 ahoj ja som mala tiez Marvelon od neho predpisany na dva mesiace....vkuse 2mesiace ber..papa 🙂

katica1
18. aug 2011

@nina7 sorry,,,kukam na to co pises..myslim tym vkuse...ale 21tabliet breies a tak vysadis a dostanes menzes...a po 7dnoch vynechania zase druhe balenie... 😉 myslim,,baby radte,,,, 🤐

gerena
18. aug 2011

Ahojte baby
@nina7 tak ako pise katica, ked ti skonci menzes, zacnes brat druhe balenie
@matelko1 vitajte doma, daj fotky na FB, nech vidime 🙂

sofia2008
18. aug 2011

@matelko1 vitaj spat 😵 ..tak ako bolo?asi blba otazka 😀 a cakame na fotky 😵

matelko1
19. aug 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sofia2008 bolo super a zletelo to velmi rychlo.chlapci boli zlati,tak sa santili vo vodicke a hrali s kamienkami....pocasie nadherne.....boli sme aj na vyletoch na lodke po rieke Cetina kde saa plavil Winetou a v Makarskej a Tucepy....