Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
7. nov 2012

@tromboska drzim palceky

sfera
7. nov 2012

@tromboska ktorý pokus máš?

tromboska
7. nov 2012

@lilli202 dakujem 🙂

tromboska
7. nov 2012

@sfera teraz 1x

21majka
7. nov 2012

@tromboska tak ahojki,supis,ze si mala 7 vajok,ale hlavne nech su vsetky oki 🙂 ja by som bola prestastna,kebyze mam az 7...ale u mna to asi nehrozi ☹ .A ako sa citis teraz?

21majka
7. nov 2012

@linka ahoj linka,tak som vemi verila,ze sa to tebe podarilo ☹ Je mi to strasne strasne luto a verim ti,ze mas teraz take pocity,ja sama mam uz zlost na to,ze sa tu ziadnej nepodari otehotniet,vsak to nieje normalne!!!Kazda jedna tu od isteho casu pise,ze neuspesne...Akurat som citala iste prispevky od zien co absolvovali ivf u nas na SK a potom isli do zahranicia a kazda jedna sa vyjadruje,ze u nas si z toho lekari urobili riadny vlastny biznis a nieje ziadna mozna sanca skontrolovat a preverit postupy za ktore si si priplacala....Doslova aj ja vaham,a akonahle sa vyskytne nejaky problem u mna co sa tyka stimulky,hned stopujem vsetko a necham to az po novom roku...

tromboska
7. nov 2012

@21majka bolia ma velmi vajecniky, ale uz som zobrala ibalgin 400. Pri kazdom pohybe citim vajecniky.
pisala som Ti postu, tak snad prislo. pa

cerkutka
7. nov 2012

@timmka inak vies co...ja som mu uz asi 5x volala nech mi povie kolko mam zmrazenych a stale sa vykrucal ze nevie mi povedat a ze mi zavola neskor a blablabla...tak ja som fakt zvedava kolkoich nakoniec bude...kolko sa inak plati pri KET?

cerkutka
7. nov 2012

@linka asi viem o com hovoris:(( ja som tiez z pristupu rozladena ale vies ako, ma skoro monopol tu, nema s kym superit, vie ze zeny urobia vsetko mozne aj nemozne len aby konecne otehotneli, takze tak k tomu aj pristupuje:(

21majka
7. nov 2012

@tromboska aha naozaj,mam ju tu 🙂

timmka
7. nov 2012

@cerkutka suhlasim s tebou, je to monopol 😒 a zena da vsetko aby otehotnela, ket stoji 200 eur

linka
7. nov 2012

@21majka
@cerkutka podla mna u mna sa nieco zanedbalo,vsetky 4 vklady vysli,ale potom sa to zastavilo a bol koniec,ja aj viem co,ale pan dr. vravel,ze to nemame riesit a pritom si to aj on mysli...nemam slov

anuliktula
7. nov 2012

@linka mozem sa opytat ci si pred ivf podstupila geneticke a imunologicke vysetrenie?

linka
7. nov 2012

@anuliktula nie ziadne z toho,neskor som isla na vlastnu ziadost na hematologiu...z centra nas ani na jedno neposlal..ze netreba

timmka
7. nov 2012

@anuliktula naco dr. bude posielat??? vsak peniazky su dolezitejsie ako nejake vysetrenie 😠 , seria ma to s linkou a poriadne, nemozem sa zmierit ☹ ,

anuliktula
7. nov 2012

Ja som sa pre imuno rozhodla sama,na genetiku nemam odvahu.linka urcite si imuno urob,to snad nie je mozne ze ta tam este neposlal.clovek si mysli ,ze ked plati tolke peniaze v "sukromnom" centre asist.reprod. tak dostane specialnu starostlivost

anuliktula
7. nov 2012

Napr ako je vidiet v pripade bambule,ako sa toto moze stat v takomto centre to nepochopim,ze ju nesledoval?ved musel vidiet jej vajecniky ake su velke a nestopol to😖

anuliktula
7. nov 2012

Ale dost negativizmu🙂 drzim palce vsetkym babam co stimuluju nech napravia statistiku hermaniek a vyprosujem pre nas vsetky // 😉hlavne baby davajte na seba pozor nech su z vas zdrave maminy.dobru noc

tromboska
8. nov 2012

Ahojte dievcata, mam jednu otazku. VKLAD - kolko ks davate? jedno ci dve?

tromboska
8. nov 2012

Pred rokmi ked boli moje zname, tak sa preferovali 2x ze treba vlozit, dnes sa preferuje 1ks.
Ja sa ozaj neviem rozhodnut, jednak je to velmi drahe, cele ten proces podstupovat este raz
ale na druhej strane ze su tam aj rizika ked sa vlozia dve. Viem, ze aj vy prezivate to iste, preto sa
chcem poradit prave s vami.
dakujem 🙂

sfera
8. nov 2012

@tromboska moja túžba je mať dvojčatá ale na 1. x si necham vložiť len jedno a ďalej sa uvidí!

tromboska
8. nov 2012

@sfera jeeeej to mame rovnake sny 🙂

tromboska
8. nov 2012

@sfera ja by som chcela tiez dvojicky, ale netusim ci si mam dat 1 ci 2 ako vklad. hmmmm.

lilli202
8. nov 2012

@sfera
@tromboska aj ja chcem mat dvojicky.dneska sa my snivali ze som bola 7mesiaci tehotenstva 🙂)) také krésne to bolo bola som na poradni....

lilli202
8. nov 2012

@anuliktula nas poslal aj na genetiku.boli sme aj tam

tromboska
8. nov 2012

@lilli202 verim, ze ten sen sa aj stane skutocnostou 🙂

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vivera
8. nov 2012

Ahojte, nedočítali ste sa niekde, ako dlho sa má ležať po ET na izbe? Ja som vždy do hod išla domov. A neviem, či to je dosť dlhá doba. inak ja som si dávala vložiť dve a aj teraz v piatok budú dve.

lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lrm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz