Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

walle
25. nov 2009

to je dobre, že ti pozisťovala tie veci...neboj, najprv musíš dôverovať... štátne to neznamená horšie...ale predsa...veď vieš...

terasa
25. nov 2009

zatial mam s nej velmi dobry pocit,ma uzasnu sestricku
teraz som bola u nej v pondelok idem znova nabuduci tyzden v utorok

beadz
25. nov 2009

parlodel som aj ja brala. a hlavu hore, musis velmi verit a podari sa to. pozri na mna, sice v 38 rokoch, ale nase slniecko je s nami. v piatok to bude uz 8 mesiacov. ani sa mi verit nechce.

matelko1
25. nov 2009

terasa vitaj medzi nami.....ale je to neuveritelne co vsetko si zazila.....
beadz injekcie si buem pichat cele tehu a este aj po porode,cim dlhsie mi picha suseda,tym ma to uz viac boli.neznasam injekcie,ale co sa da robit.musim vydrzat.

matelko1
25. nov 2009

beadz no aco ,ze v 38-ismich rokoch,ale si stastna mamicka....ja tiez niesom najmladsia.mam uz 35.
terasa tebe drzim palce.

terasa
25. nov 2009

beadz chcem sa opytat ze aky je vlastne postup co budu dalej robit alebo vysetrovat?
moj manzel bol na vysetreni on ma vsetko v poriadku
ako dlho mozem brat ten parlodel?tie druhe lieky su hormony mam ich brat 5 dni

beadz
25. nov 2009

ja som parlodel brala este skor ako som zacala chodit do centra, vtedy si mysleli este ze mozme normalne otehotniet. ale potom prisli na to ze nie a tak mi to vysadili, cize ja som iny pripad.
a vlastne neda sa to takto zovseobecnit, lebo kazda ma iny problem a inu liecbu, cize len sa podla mna riad podla toho co ti povedia.

terasa
25. nov 2009

dakujem ti velmi pekne 🙂

terasa
25. nov 2009

prijemny vecer a dobru noc vam zelam
ja idem spinkat,lebo rano treba vstavat do prace moje zlate deti ma cakaju v skolke 🙂

beadz
25. nov 2009

dobru noc a velmi drzim palce

matelko1
25. nov 2009

dobru noc.

walle
25. nov 2009

dobrú nocku babenky... 😔 .

broskina
26. nov 2009

ahojte...neviem ci sa pamätate este na mna..nepisala som tu dlhší cas....ale citam si vas..

matelko1
26. nov 2009

ahojte baby.
no kde ste?.......
ja som bola dnes v poradni,tak vsetko ok,prezerala ma,skusala aky mam krcok a o 2 tyz.mi bude robit usg.
celu noc som nespala,palila ma zaha,o 12-tej som dosla domov,najedla som sa a isla som si lahnut.

matelko1
26. nov 2009

broskina ja si ta len tak matne pamatam,len co som citala obcas prispevky kym sme nemali doma net.
ty tiez chodis do Gyncare?

fredy27
26. nov 2009

áno broskina,ja si ťa pamätám,síce tu nechodím dlho.ako sa máš?

matelko,tak to je fajn,že je všetko v poriadku.a ešte ťa páli záha?

ja som bola dnes u hermana a dopadli sme zle.boli sme na pohovor aj s manželom a zistil,že má biele krvinky v spermiach a neviem čo ešte.má ísť ku uroandrologovi.ani neviem čo je to za doktor a čo mu bude robiť 😒 a má 14%dobrých spermií z 30.

ja vraj mám chlamídie a mám ísť za svojou gynekologičkou nech mi urobí nejaké vyšetrenia,myslím že hovoril o laparoskopii.bolí to?som z toho všetkého zúfala a neviem ako dalej... ☹

walle
26. nov 2009

do kelu!!! toľko som tu rozpisovala...a keď som to už posielala, vyplo mi internet...píšem to znova... 😖 😲

matelko ahojky...dúfam, že sa cítite lepšie... 😉 vieš aj bábo sa necíti dobre, ke´d maminka sa necíti... 😉

fredy aj broskinka - vás si pamätám...

broskinka -ako si na tom? čo plánuješ?

fredy - nič neboj - ja som mala podobnú diagnozu s manželom - chlamydie sú riešiteľné...treba ísť ozaj za gynek. a liečiť to ...antibiotiká a tak, len sa to ťažko lieči...ale je to dôležité, pretože môžeš otehotnieť a nakoniec potratíš nedajbože...
a môj manžel mal tiež zlý spermiogram - na metodu ICSI potrebuješ ich iba pár...a to on má...no biele krvinky treba riešiť...dobrý lekár je Hrivňák - má aj ambulanciu v Šaci v novej prístavbe...

laparoskopia - to ti urobia dve dierky do bruška a pozrú sa, čo tam vo vnútri máš...nič bolestivé, pretože sa to robí pod narkózou...snáď iba po narkóze ti môže byť zle...ale zvyčajne je to krátkodobá narkóza...kvôli chlamýdiam by ťa asi neposielal na laparoskopiu ...skôr, možno chce sa uistiť, či máš priechodné vajcovody...nie?

všetko je riešiteľné a keby ste boli v poriadku...možno by ste Hermiho nepotrebovali...neboj, je nás tam kopec párov, čo máme problémy...a kopec párov už tlačí kočík!!! 😉 😉 😉

cukor
26. nov 2009

matelko..dnes dr.bukovský hovoril o zahe na stv.najlepšie je nastruhat trochu čerstvého zázvora /po slovensky dumbier/zaliat to ako čaj.vraj to velmi pomôže a je to vhodné aj pre tehulky.mliečne výrobky vôbec neodporucal.ahojky

matelko1
26. nov 2009

ahoj cukor.dakujem a vyskusam to,potom dam vediet ci to zabralo.

matelko1
26. nov 2009

fredy laparoskopia neboli.ved ta uspia.to je kratka narkoza a doki sa presvedci ci mas prechodne vajcovody a chlamydie tie ti gynekolog prelieci,myslim antibiotikmi.

kuspitka
26. nov 2009

Ahoj matelko.ako sa maju dvojicky?
citam,ze si bola v poradni tak ako?
na zahu je dobra fatra

matelko1
26. nov 2009

ahoj kuspitka.v poradni vsetko ok.krcok mam tvrdy,co je dobre,dalsia kontrola o 2 tyzdne a urobi mi aj usg-to budem v 30 tt.....skoda fatru nemam.

kuspitka
26. nov 2009

skus na zahu aj mlieko,ale to ti dlho nepomoze.
juj tesim sa.som zvedava na sono kolko budu vazit potom mi napis

matelko1
26. nov 2009

jasne,ze napisem.aj ja som zvedava,ze kolko maju...a mlieko pijem,ale to len na polhod.zabera.
zajtra teda skusim tu fatru kupit a ten zazvor,tak uvidim.

kuspitka
26. nov 2009

zazvor neviem ten som neskusala velmi nechcem pit bilinkove caje.
ved aj ja som zvedava ,ze ako priberate pekne.

matelko1
26. nov 2009

kuspitka a vy ako ste pribrali?...ty o chvilku si budes drzat v naruci vytuzeny batoztek 🙂

kuspitka
26. nov 2009

tak my mame 2880g tak som zvedava kolko bude mat celkovo

matelko1
26. nov 2009

jeej krasna vaha 🙂

kuspitka
26. nov 2009

hej pekna.ved aj vy budete mat dobru vahu

matelko1
26. nov 2009

tak ja pevne verim,ze budu mat drobci peknu vahu 🙂 ...ale ti to rychlo zbehlo.pamatam si ako si len teraz podstupovala ivf a uz si vo finale...tiez ste sa ale nacakali.....