Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

beadz
27. nov 2009

broskina, ip

terasa
27. nov 2009

broskina napisala som ti ip

terasa
27. nov 2009

beadz ty sa ako mas?ako dlho si chodila do centra?v com si mala problemy

gerena
27. nov 2009

CAute baby 🙂 na mna si este spominate? 😉 dlho som tu nebola, uz aj madonka ma predbehla a to ej uz co povedat...........walle vydrz trosku, spinit mozes aj od utrogestanu

beadz
27. nov 2009

terasa, ja sa mam dobre, do centra som zacala chodit min. rok v marci, my sme mali viac problemov, manzel zly spg., ja som mala 2x mimomaternicove, 3x potrat potom prisli na to ze mame s mm protilatky a zacali ma riesit, ale ked som uz potom bola v poriadku, tak sme prisli na to ze druhy vajcovod (prvy mi zobrali ked mi prasklo mimomaternicove) je nepriechodny a bolo vymalovane. tak sme isli za hermim a podarilo sa.

beadz
27. nov 2009

jeeeej, ger, dnes som na teba myslela. bola som v starom tescu, a reku pojdem ta pozriet, ale maly bol tesne pred prebudenim a nemala som nic na papu.
ako sa mas cica ? co sa niekedy neozves ???

gerena
27. nov 2009

bei, boli ste v tescu, mali ste skocit na nijaky hamburger a pivo 😀 😀 neuzyvam, nestiham nic, teda klasika 😅 nic nove nemam, rozmyslam ci nie je skoro zalahnut som ako mechom udreta a zajtra mam sluzbu.....ale ani sa mii nechce vstat od stola ist po cigu 😝 😝

beadz
27. nov 2009

ger, tak to je uz vazne 😨
a bola si dnes v praci ? povedz ze nie, nech ma to nemrzi 😢
a nechces jednu abo dve tequilky s pomarancom ? 😉

gerena
27. nov 2009

ale bola....od 7,00 do 16,50....vsak ja ti to zratam 😉 som za kdy?

beadz
27. nov 2009

ved teraz. prave som otvorila 🙂

gerena
27. nov 2009

😖 😖 tak si dajte aj za mna alebo pridte ku mne zazurujeme na posteli 😀 😀 idem sa vyvalit k telke a pravdepodobne spat 😀 dobru kocky a pekne vikend so super pocasim 🙂

walle
27. nov 2009

broskinka- Pane Bože....to sa mi nechce veriť...normálne až mi prišlo zle...prosím, ak môžeš...povedz mi viac o tom...ja pevne dúfam, verím...že budeš v poriadku...už ťa úplne rozumiem... 😔 😔 😔

beadz - tak ty si tiež toho užila...ani som nevedela...

tak ja som taký čajový odvar!!! a tu revem... 😔

sofia2008
27. nov 2009

wal, myslim na teba 🙂
prajem vsetkym pekny vecer a krasny vikend 🙂

walle
27. nov 2009

sofinka - cmuk!!! 😵

matelko1
27. nov 2009

ahoj gerena.a ty zijes?teba som davno tu nevidela.

matelko1
27. nov 2009

sofia aj tebe pekny vecer 🙂

matelko1
27. nov 2009

ja som prisla a vsetky ste zmizli

matelko1
27. nov 2009

asi ste vsetky zaliezli do postele 🙂
tak pomaly idem aj ja.nik tu nieje.
dobru noc

walle
27. nov 2009

dobrú nocku matelko... 😉 prišla som ale neskoro... 😖

broskina
27. nov 2009

wall este mas ip..

broskina
27. nov 2009

ale ja uz idem hajat..zajtra pridem pa

madonnka
28. nov 2009

Caute 🙂

bea gratulujem k 8 mesiacom Simonkovi a posielam pusu 🙂 potom sa niekedY zase stavim v KE ale len potom ked Ger dojde k nám bo sa uz chystala tolko krat ani raz jej to nevyslo 😢

ger inac ty zijes este?uz by si sa mi mohla ozvat,ani sa nepamatam kedy sme kecali. 😉 s evkou kecame dost casto na sk.a uz mam aj matelko pridanu v kontaktoch takze sa da 😵

zdravim aj ostatne babenky,vy ma asi nepoznate bo teraz tu uz nechodim casto ale predtym som tu bola denno-denne. 🙂 drzim novym snazilkam palce nech sa cim skor zadari. 🙂 aj ja som si vytrpela svoje ale kazda mame nieco ako citam spatne prispevky.

tak pekny pohodovy vikendik.mi sme sa boli prejst s muzikom nedavno sme sa vratili,boli sme vonku cez 3 hodiny,nastastie neprsalo.

matelko1
28. nov 2009

ahojte.prajem pekny vecer.
madonnka som rada,ze ta tu vidim,ale ved my kecame cez skype 🙂

baby kde ste.ved dnes tu okrem madonky ani nik nebol.
co porabiate?..ja som urobila rybaciu pomazanku a ideme papat.

matelko1
28. nov 2009

walle ako?spinis?

matelko1
28. nov 2009

to ma tu nechate samu?...tak nic...idem este nieco urobit a este kuknem... ☹

matelko1
28. nov 2009

dobru noc.
😉

walle
28. nov 2009

ahojky matelko...znova oneskorene...nateraz je koniec...krvácam a test negat. 😢

už som to prijala...ideme ďalej... 😔 objímam ťa matelko...

gerena
28. nov 2009

ahojte 🙂 mam po sluzbe 🙂 aj po nervoch 😝 😝 😝 Maddonka: uz par mesiacov nie si zapnuta na skype, posielam ti odkazy ale nic ztoho 😠 takze prezvon ked tam budes, aj ja chcem kecat s matelkom 😢 idem si dat interview s upirom aspon sa pokukam po fesakoch 🙂 🙂 sobru noc

gerena
28. nov 2009

jejda dobru noc 😅

gerena
28. nov 2009

walle teraz vidim len tvoju spravu...je mi to moc luto 😢 , velmi som ti drzala palce, tak ako kazdej z vas....ale mohla by si byt tych 10% ktore maju nespravny vysledok na tehu test..........takze verime az do pondelka, kym nebude krv 🙂