Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
26. máj 2010

idem na chvilku von.hadam nebude prsat.vyzera tak vselijak.

sofia2008
26. máj 2010

ahoj matelko..tak zatial to vyzera na dievcatko, na dalsi tyzden ideme na morfologicky utz, tak to uz budeme vediet naisto..ale ja som inac velmi chcela chlapceka 🙂 ako rychlo rastiete, uz mate 4 mesiace..skvele 😵

matelko1
26. máj 2010

ahoj sofia.veru leti to.to je jedno co to bude,hlavne nech to je zdrave.ja som si tak hovorila,lebo kazdy ach boze dvaja chlapci.....
ale som rada,ze su to chlapci,su rozkosní 😵

matelko1
26. máj 2010

vcera som si sla pre vysledky ku alergolog.a normalne som sa nedostala na rad.musela som sa objednat na iny termin a na cas a za to si musim zaplatit.chapete pre vysledky a musim si platit.to nieje normalne v nasom state.... 😉

sofia2008
26. máj 2010

matelko, ja som platila presne tak, ako ty..stalo ma to 20€..neskutocne nieco
mali su fakt zlatucki..ja by som hned brala dvoch chlapcov 🙂
lusi, tak ako?

matelko1
26. máj 2010

@sofia2008 len za vysledok a 20€?..neskutocne,

lusi ako....

sofia2008
26. máj 2010

no za to, ze mi dali termin, inac by som sa na imuno-alergo dostala za pol roka, ked som chcela skor, tak ma objednali za dva mesiace..to malo byt to akoze skor 😒 a to stalo 20€..ale chcela som ist k tomu dr., ale ved aj u inych sa tak skoro neda objednat

matelko1
26. máj 2010

veru neda sa obj.ani u inych.to je,ale biznis,ze?

sofia2008
26. máj 2010

to ked sdi predstavim, ze kazdy den takto maju aspon 3 pacientov, tak to je teda fakt..a to este treba potom cakat mesiac a pol za vysledkami..je to hrozne..ja by som brala nejaku velku sukromnu nemocnicu, kde by sa za vsetko sice platilo, ale sla by si hned na vysetrenie..venovali by sa ti maximalne..mne by potom nevadilo platit..aj ked mame znamych lekarov, ale aj tak musis sem tam dat nejaky uplatok 😠

matelko1
26. máj 2010

keby len troch pacientov,ale to su desiatky za den.ved som to videla.ani mne to nevadi,ze sa plati,ale keby sa tak dlho necakalo.

sofia2008
26. máj 2010

no ved to..nasa lusi sa nam neozvala

matelko1
26. máj 2010

ktovie ci uz nieje aj v nemocke.dufajme,ze nie.
tak lusi halooooo ozvi sa.......... 😉

walle
27. máj 2010

čauky maminky!!!!

tak ja sa hlásim s prípravou...beriem 4 -tý deň ESTRIMAX a 3.6. idem na kontrolu....tak uvidíme...a tu je nejako pusto... 😖 iba skalné žienky???
matelko ,sofi...a lusi sa stratila? dúfam, že je v poriadku.... 😔

a vôbec, je tu vôbec niekto kto ide na ket alebo et??? 😕

walle
27. máj 2010

sofi -ďakujem...

kukulik30
28. máj 2010

ahojte 🙂
walle...ja sa chystam na et , ale az koncom jula zrejme, takze si este pockam 🙂
tebe drzim palceky 😉

walle
28. máj 2010

kukulík! ďakujem, ešte že je tu taký človek...nie som sama... ☹ 😉 tak sa opatruj, nech je tvoje telko pekne pripravené na bábo... 😵

matelko1
28. máj 2010

ahojte.
walle tak drzim palce nech to vyjde 😵

kukulik ahoj.

walle
30. máj 2010

matelko...Ďakujeeeem!!! 🙂

tak tu je ale pusto.... ☹ 😖

gerena
30. máj 2010

Ahojte kocky 🙂 ako sa mate?
prave mi pisala Lusi, je v nemocke, mala zvysene pecenove testy, nechali si ju na pozorovani, ale inak vsetko ok 🙂
pekny vecer 🙂

matelko1
31. máj 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂

katarina822
31. máj 2010

ahojte u nas zas celu noc prsalo a aj teraz poprchava. ☹

matelko1
31. máj 2010

u nas zatial svieti slniecko,ale dlho nebude.uz ma nebavi take pocasie....kazdy den prsi ☹

sofia2008
31. máj 2010

ahojte 🙂 k pocasiu sa ani nevyjadrujem 😠 pozdravujem lusi do nemocky 🙂

matelko1
31. máj 2010

sofi ani ja sa nevyjadrujem.dnes asi nevytiahnem patu von,lebo prsi ☹
uz sme po obede....teraz by som si lahla,ale pride kamoska z partizanskeho tak idem este nieco urobit.chlapci spinkaju.

beadz
31. máj 2010

ahojte bambulky. milion rokov som tu nebola. co mate nove ?

beadz
31. máj 2010

matelko, pozrela som fotecky. nadherni ste vsetci 😵 . fesaci rastu ako z vody. ako to zvladas ?
no, asi vsetky snazilkujete...

marsi28
1. jún 2010

ahoj zienky! davno som medzi vami nebola, aj ked sem tam mrknem a precitam... tiez chodim do Gyncare v Ke, a chystam sa na Ket...no teraz potrebujem poradit. som velmi nestastna, lebo som poplietla davkovanie liekov ☹ ...beriem duphaston a estrimax ... nejako som prepocula dokiho, ze to len 10 dni a potom mam prerusit a cakat na mrchu. ja som ich brala v kuse (5 dni navyse), mrcha dosla ale neviem, ci to nebude mat nejaky zly vplyv ☹ ☹ ☹ uz mi 3x zlyhala priprava, stale nejaky problem, raz som ochorela a zacala brat antibiotika, potom mi nerastla sliznica.... a teraz toto. som nestastnaaaaaaaa... co mam robit??? mozno len zbytocne stresujem ale ...

stalo sa to uz niektorej z vas, ci len ja som taka ina???

ak mozete, tak dajte nejake rady....

tak zatial pa

walle
1. jún 2010

ahojky marsi...nejaká divná príprava na KET, nie? 😒
ja som momentálne v príprave na KET, v prvý deň cyklu - keď som dostala ms - som sa mala dokimu ozvať a ten mi povedal,že mám brať ESTRIMAX 2x denne. V 11 deň cyklu mám prísť na kontrolu.

Aj prvý krát, keď som išla na KET, bolo to isté, s tým, že 10 dní brať lieky a potom čakať na ms, to som sa ozaj nestretla...záleží to asi od problému aký máme. Ale čo čítam v téme KET, tiež som sa o tom nedočítala...neviem ti poradiť...

dúfam, že ti to vyjde...a ako si na tom teraz? som dopletená kedy to vlastne máš ísť na KET...? 😅

matelko1
2. jún 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂 ...von to tak sice nevyzera,ale aj tak 🙂

marsi ani ja ti neporadim-zavolaj dokimu a povedz mu to.mozno to nevadi,ale ......

beadz ahoj.ako sa ti tehulkuje 🙂 ..ja to zvladam dobre.chlapci su zlati,nechaju maminku pospinkat v noci 😵 ...

marsi28
2. jún 2010

ahojte, ide o to, ze ja bez liekov nemam ms. tak ma doki nastavoval duphastonom... spravil mi sono a podla toho predpisal davku duphastonu a estrimaxu. mala som ich brat od 17.05. ale iba 10 dni, potom prestat a cakat na ms aby sme mohli zacat LEN s estrimaxom, ja konkr. 3x denne, pred KET. no a problem je v tom, ze ja som tu pauzu nespravila a brala som lieky v kuse ☹ . Dokimu som to nepovedala, nejaka som polepena... som jednoducho nemozna 😖 .

snad to nebude az taky problem, ved ms som dostala a teraz budem brat Estrimax tak ako treba a na 10 den idem na kontrolu.

matelko, mas krasnych synov, nadhera... blahozelam 😀