Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

csilla76
16. mar 2009

tu sooom bea,musela som trosku odbehnut 😀

mirip velká vdaka ja som vedela ze si tehu,som si vas citala v tehulkách takze pekne pohladkaj brusko aj za mna a posieam drobcovi cmuk,a drzkajte sa 😵 dakujem za tehu virusiky 😵

wendicka vitaj,pridaj sa kludne budeme radi 😵

na dnes sa lucim,idem kukat telku. 🙂 dobru nocku kocky 🙂

lusinkaj
16. mar 2009

bea diki....
ahoj sue... 🙂

eva7780
autor
16. mar 2009

Sue skúšala si mi volať?

eva7780
autor
16. mar 2009

myslela som mu 😀

sue
16. mar 2009

Evi, áno, aj volala som...nebral

sue
16. mar 2009

...ale môžem aj tebe ak chceš 😀 pokecať 😀

eva7780
autor
16. mar 2009

to je divné,najlepsie je mu volat aspon podla mna po 10,00,ja som sa vzdy dovoala,mail som mu este nepisala

beadz
16. mar 2009

sue, tak to by som fakt necakala. ze prave on sa k tomu takto postavi... 😠 a dopracovala si sa k niecomu, ci vobec nie ?

sue
16. mar 2009

Evi,ja som s ním volala 2-3x , na mail mi odpovedal asi 2x...ale teraz nie... tak mi je všelijak...

sue
16. mar 2009

Beadz, tak ja mu nechcem krivdiť,možno má len strašne moc práce :( ale mňa to tak štve :(

eva7780
autor
16. mar 2009

a nechces sa spojit s dianan,teda ak chces darovat vajicka,ona zhana,zeby sa to vybavilo cez nu

sue
16. mar 2009

Evi, my s Jankou komunikujeme...

eva7780
autor
16. mar 2009

jaj,tak asi ti ine neostava,len skusat

beadz
16. mar 2009

tak isto ze ma vela prace, ale aj tak si myslim ze tolko casu by si mohol najst. urcite sa mu tam na toto netvoria rady zien...

eva7780
autor
16. mar 2009

bea tak to teda určite nie.........
dobru noc 😔

beadz
16. mar 2009

dobru noc evy.

sue
16. mar 2009

Však vy asi viete pochopiť ako to je...ja som si sem prišla skôr vzdychnúť a posťažovať sa ako po nejakú radu...ja môžem čakať...a byť trpezlivá...ale ono sa tým oddaľuje nejakej snažilke tehulkovanie a mamulkovanie 😔

wendicka
16. mar 2009

Evka, rok bude čo chodíme a zatial bez výsledku ☹ , lebo 1. ivf nevyšlo a som z toho psychicky na dne. Niekedy už nemám síl ďalej bojovať, ale inú šancu nemáme. A možno budeme odkázaní na darcovské, aj keď nie som ešte skalopevne pre to rozhodnutá a manžel nechce o tom ani počuť.

beadz
16. mar 2009

ved prave sue. keby to bol nejaky obycajny gynekolog, tak to pochopim, ale ze prave on ma k tomu takyto laxny pristup, to sa cudujem.
a vobec na nicom ste sa este nedohodli ?

wendicka
16. mar 2009

ďakujem vám baby za privítanie

lusinkaj
16. mar 2009

wendicka mas ip... 🙂
dobru evi a ostatne co ste uz odisli... 🙂

wendicka
16. mar 2009

Ahoj Sue, aj mna niekedy zarmucuje jeho prístup

sue
16. mar 2009

Beadz, no keď som ho prvýkrát kontaktovala, tak sme sa dohodli,že si všetko vybavím sama... ale vzhľadom k rôznym problémom (vyšetrenia všetky možné - pred zaradením do systému musím mať asi viac výsledkov ako vy...medzi iným aj mierne ponižujúce psychologické vyšetrenia... - a podľa lekárov a psychológov si ich musím hradiť ja sama čo samozrejme odmietam...) som mu napísala, že ho prosím aby všetko vybavil v KE,že je pre mňa jednoduchšie vycestovať na niekoľkodní,prípadne týždeň dva do KE ako obiehať a vybavovať všetko tu... a odvtedy je ticho 😔
Wendicka držím palčeky 😔

wendicka
16. mar 2009

lusinka, nie, ja som taký amatér

wendicka
16. mar 2009

ďakujem Sue, budem to ešte veľmi potrebovať

sue
16. mar 2009

Možno sa vám moje argumenty budú zdať trápne oproti tomu, čo kvôli dieťatku musíte preskákať vy 😔 ale ja sama som mama,bohužiaľ pracujúca a čas je mi veľmi drahý 😔 a neviem prečo si ho Hermi neváži 😔
Juj ale som zatrpklá dnes 😔

lusinkaj
16. mar 2009

wendicka to uplne na vrchu mas take nieco Interna pošta....tak tam klikni,tam som ti pisala... 🙂

beadz
16. mar 2009

sue, tak to ma fakt mrzi. hlavne preto lebo sa viem vzit do koze kocky, ktora to potrebuje a preto lebo si vazim tvoju ochotu pomoct.
tak dufam ze sa to zlepsi a neodradi ta to.

lusinkaj
16. mar 2009

wendicka nasla si?.... 🙂

lusinkaj
16. mar 2009

tak nikde nikoho....idem kuk telku...dobru nocku... 😔