Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lusinkaj
28. jan 2010

cizana prteo ti kazal ze mas zavolat ak dostanes ms lebo vtedy ta bude vysetrovat...a kedze to je na vikend zavolaj v pondelok hned rano a popripade priprav sa ze hned na pondelok ta obj.lebo sa robi vyse.do 3 dni od ms....radsej cez vikend nie..nech aspon vtedy mu nezvoni tel. 😀 🙂

wendicka
28. jan 2010

Ahoj Cizana, taký čas ti povie, aby si zavolala v pondelok, pokiaľ si pamätám, aj mne to tak vychádzalo a nič sa nestane. Potom ťa zrejme objedná čím skôr, myslím, že do tretieho dna je to v pohode. Ale radšej zavolaj ešte zajtra a uisti sa, je to lepšie ako cez víkend.

wendicka
28. jan 2010

Lusi, ešte vždy sme tu? 😀

lusinkaj
28. jan 2010

wendi a to uz vravim,pol.hodku ze idem prec...ale fakt boli brusko...ahojteeeeee 🙂

cizana
28. jan 2010

Ďakujem za info. Ináč, pracujem v školstve, takže ten pondelok na vyšetrenie by bodol. Myslíte, že ešte v pondelok by ma zobral na vyšetrenie?
Keď si predstavím, že znova tie vyšetrenia... 😒

cizana
28. jan 2010

V pondelok sú polročné prázdniny /zabudla som dopísať, aby ste boli v obraze/ , takže mám nútenú dovolenku..

wendicka
28. jan 2010

no niekomu jak fajne 😵
ak budeš už tretí den, tak mal by zobrať...
musíme to všetko vydržať, nič iné nám nezostáva 😖

cizana
28. jan 2010

wendička, ty si už začala s vyšetreniami? Ideš na 1. IVF?

wendicka
28. jan 2010

nie, prvé už mám za sebou... teraz by som šla na 1.ket a potom hned na 2.IVF, ked bude všetko, aj štitna o.k. teda hned, ako sa už bude dať.

lusinkaj
28. jan 2010

cizana ak budes v pondelok 3 den tak ti povie ze mas prist v pondelok...
wendi,ty si este tu??? 😀 ja uz letim...... 😀
dobru nocku 😔

cizana
28. jan 2010

ja som KET ani nemala- málo vajíčok...Škoda ☹ Držím palce!!! 😉
Od koľkej potom v pondelok ráno môžem volať? Voláte na jeho mobil alebo pevnú linku?

wendicka
28. jan 2010

ved ani ja neviem, čo z môjho ketu bude... ostali mi tri embryjká, ale čo bude po odmrazení???? 😒
takže ešte len uvidím..., chystať sa môžem, ale všetko sa môže zmeniť.
ja by som volala na mobil, pevnú málokedy dvíhajú, aj to sestrička. myslím, že zavolať môžeš už v pondelok hocikedy, ked ti aj nedvihne, lebo môže mať vklady a odbery, dvihne ti potom neskôr.
len skúšaj, uvidíš, možno budeš mať šťastie hned 🙂
tak idem...
ahojte 😉

lilly4
29. jan 2010

ahojte, lusi ako sa citis? citam ze ta boli brucho..mna dnes rano tiez zacalo...a inac badas na sebe dake zmeny?
ja sa v kuse pozorujem, ale zatial nic 😉

lusinkaj
29. jan 2010

ahoj lily,tak mna brusko boli kazdy den,nie v kuse ... zacalo ma popichavat bud v jednom vajecniku alebo v druhom...az som sa na to v noci zobudila... 😝 trosku bolia prsia...ale nic ine ...
dnes som si kupila aj teh.test taze v pondelok testnem na ten 10 den... 🙂

kevama
29. jan 2010

ahojte aj ja chodim do gyncare.Akurat sme si podali ziadost a cakame na schvalenie.Ozaj mozem sa spytat kolko vas to cele vyslo, mne povedal ze si mozem vybrat z doplatkov na lieky z 3.variantov, tak sme si vybrali na 1.krat ten nadrahsi co je 300 eur.baby vsak pisali ze cele to vyjde na 1000 eur,tak ma zaujima naozaj vas to stalo tolko?

lilly4
29. jan 2010

ahoj kevana,no zalezi na tom ci budete mat ivf icsi,ak ano tam su poplatky tusim okolo 330eur. ak budete mat klasicke ivf,za to nie su poplatky.
a dalej su tam vykony,ktore si mozes dat,ale nemusis, ako je lepidlo, predlzena kultivacia, zmrazenie embrii...za to si budes platit. takze ano moze ta to vyjst na tych 1000eur

lienka2
29. jan 2010

lusi drzim palceky aby si vydrzala do pondelka 🙂 ja som testovala uz na 7 den 😅

kevama
29. jan 2010

Diky, takze nas to ozaj vyjde na tych 1000eur.A to lepidlo je na co?
A neviete nahodou, ci sa robi este jeden spermiogram pred tym z ktoreho sa budu vyberat spermie.Manzel mam totiz robeny spermiogram minuly rok a nebol najlepsi, tak by sme chceli kontrolny pred odberom.

lilly4
29. jan 2010

ahoj lienka a vysiel ti uz na 7den pozitivny test?

lienka2
29. jan 2010

lilly, vysiel uz na 7 den pozitivny, aj ked ta druha palicka bola slabucka.. ale potom uz len silnela 🙂 dufam ze aj vam bude 😵

lilly4
29. jan 2010

to lepidlo je na lepsie uchytenie embrijka 🙂
no ale manzelovi musel herman robit spermiogram,pred tym ako ste si podali ziadost,ci ako?

lilly4
29. jan 2010

lienka dufajme.. tak mozno skusim aj ja skor testnut ,chcela som az na 10den,ale asi to tak dlho nevydrzim 😉

kevama
29. jan 2010

No nam robil vsetky vysetrenia minuly rok v marci a povedal nam, ze chyba je v manzelovi ma zlu morfologiu ale vraj sa to neda liecit a dokonca mu neurobil ani kontrolny odber.A povedal nam ze ak sa nam nepodari do roka tak mam ist na laparku.Tam mi zistili teraz v januari nepriechodne vajcovody tak na zaklade toho nam vypisal ziadost.Teraz v podstate cakame na schvalenie len by sme chceli pre istotu este jeden spermiogram, ci sa nahodou nezlepsil,ale zas blbe mi mu je hovorit.Snad vie co robi.
Iny doktor povedal ze by sme mali ist na genetiku ze preco je zla morfologia,tak neviem

lilly4
29. jan 2010

aha...no my sme mali spermiogram dobry, takze s tymto nemam skusenosti...hermi vie co robi,treba mu verit 😉

kevama
29. jan 2010

No to dufam.Nerada by som bola aby IVF stroskotalo na zlom spermiograme

kevama
29. jan 2010

Ozaj sorry ze sa tolko pytam ale este by ma zaujimalo, podla coho sa rozhoduje ci ti vlozia dve alebo jedno embryjko?Pyta sa na to doktor?

lilly4
29. jan 2010

kludne sa pytaj,ked viem odpoviem 😉
mne doktor odporucil vlozit jedno,pretoze som mlada,a embryjka boli kvalitne...ale rozhodnutie je na tebe.

kevama
29. jan 2010

A ak smiem kolko mas teda rokov.Ja budem mat 25.Ale rozmyslala som nad tym aj ked to je este daleko, ze asi radsej si dam dve,nech mozno aspon jedno sa uhniezdi.

lilly4
29. jan 2010

no ja mam 27...my sme chceli dat vlozit tiez dva,nakoniec som si dala jedno.ty si fakt mladucka,urcite ti odporuci len jedno,vsak uvidis 🙂

kevama
29. jan 2010

No neviem preco ale ja mam nejako zakodovane, co pri dvoch je snad vyssia sanca uhniezdenia.A ked mozes este tak na ktory den ms si zacala brat lieky na stimulaciu?Mala si tiez tu najdrahsiu variantu?