Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
4. jan 2010

jasne a to prajem kazdej a jednej 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
4. jan 2010

matelko daaakujeme.... 🙂 🙂 usmeje sa stastie aj na nas raz

weronika131
4. jan 2010

matelko
tak to je dobre, Hredzak by tiez mohol niekedy hodit usmev je uzasne chladny, berie to proste ako pracu, ani si nepamata tvare, ale aspon jeho sestricka je uzastna........veeeeelmi prijemna

lienka
mas pravdu, ved ja som mala pekne a kvalitne vajicka-aspon lekar to povedal- vlozil mi ich po 72 hod. kultivacii, a maternicu mam v pohode, len sa proste neujalo ani jedno z troch

lusinkaj
4. jan 2010

presne o tom to je..niekto ma len jedno vajko oplodnene vlozia a sa ujme bud jendo ej babo alebo aj dve...
niekomu vlozia dve-tri a sa neujme...o tom to je... 😉

matelko1
4. jan 2010

weronika a u vas je kde problem.

weronika131
4. jan 2010

matelko,
nepriechodny vajickovod, a druhy uz nemam,vybrali mi ho po mimomaternicovom teh., takze normalne to nemame skusat,kedze je tam riziko dalsieho MMT.

lusinkaj
4. jan 2010

weronika tak to mi je luto... 😒 a muzik spermie ake ma?

matelko1
4. jan 2010

weronika a mas aj nejake zmrazene embrya,alebo nie?

weronika131
4. jan 2010

lusinkaj
manzel je sice o 18 rokov starsi, ale spermie su celkom ok, len trosku pomalsie, no pri IVF to neprekaza

matelko
nemam, totiz mi vybrali len 4 vajicka a oplodnili len 3, takze mi ich vlozil pre istotu vsetky......nepomohlo
Co znamena, ze ideme od nuly.........netesim sa, kedze som si predtym musela pichat Brawelle az 14dni a bolo mi z neho pekne zle a bola som strasne naladova

lusinkaj
4. jan 2010

weronika tak to je dobre kedze manzel ma ok spermie to je velke plus.. 😉
no aj mi ideme od velkej nuly tiez nemame mrazaciky taze sa chystame na 2ivf,ale tesim sa a verim... 😵

matelko1
4. jan 2010

weronika tak to mi je luto,ale treba verit...ja som verila,ze mi to vyjde.k hermimu som chodila skoro 2 roky,nikdy som nestracala nadej.

lusinkaj
4. jan 2010

no presne ja tiez uz chodim vyse 2 roky k dr. a verim ze teraz vyjde to... 😵
idem sa chystat do toho metra a pridem neskor...

weronika131
4. jan 2010

matelko
aj ja sa pokusam nestracat nadej, no pripada mi to, ze pri kazdom nezdare to beriem stale chladnejsie a pri dalsom pokuse uz neverim nicomu.........a najhorsie je, ze aj ked manzel je mi velkou oporou a nikdy mi nic nevycital,mam stale pocit akoby som ho sklamala.....

lusinkaj
ale treba uznat, ze 2roky su dost dlho.........a uzasne vycerpaju

lienka2
4. jan 2010

lusi, s trojkami urcite nie.. pre neho je ivf uspesne, ked cakas jedno, max. dve.. to mi vravel, ked ma odradzal od vlozenia dvoch embryi.. aby som necakala trojicky..

matelko1
4. jan 2010

lienka ano u neho je uspesne ked cakas 1,alebo 2.ja viem o com hovoris a ty poznas moj pripad.....ked sa mi to brno vybavovalo.

lienka2
4. jan 2010

matelko, viem 🙂

weronika, ja som neverila, ze by nam to vobec mohlo vyjst.. a vyslo na 1x 🙂

weronika131
4. jan 2010

lienka
ako to vyslo?? IVFalebo normalne

matelko1
4. jan 2010

weronika aj mne vyslo ivf,ale zial v 6 tt sa to skoncilo a potom som sla na KET a ten nam vysiel 😵

baby ja som uz aj poobede.prisiel manzelik,napapali sme sa a odisiel do prace.

weronika131
4. jan 2010

matelko,
aspon nieco povzbudive

matelko1
4. jan 2010

weronika ty mas kolko rokov ak sa smiem opytat.

weronika131
4. jan 2010

matelko
ja mam len 22, ale manzel 40, takze ked mi povedala gynekolog., ze ma pariky, co sa pokusaju uz 14rokov, tak ma to nepotesilo, lebo ja budem mat len 36, ale manzel 54 a to uz nieje sranda

matelko1
4. jan 2010

tak to hej,ale u vas nemusi to tak byt,ze 14 rokov budete cakat....musis si povedat,ze sa nam to podari 😅 .
ja mam 35 rokov a manzel o rok viac.u nas bol problem-manzel mal slabe spermie,takze my sme mali ivf+icsi.

weronika131
4. jan 2010

matelko
no samozrejme, ze netuzim po 14rokoch cakania........uz by sa to mohlo podarit

matelko1
4. jan 2010

weronika jasne,ze sa to podari 😅 ..prajem ti/vam/ to.je to uzasny pocit.

weronika131
4. jan 2010

matelko
dakujem...... 🙂

matelko1
4. jan 2010

a mala si aj predlzenu kultivaciu?..ja ano,aj lepidlo som si priplatila na uchytenie embryjka.

weronika131
4. jan 2010

matelko
kultivacia bola 72hod. a o lepidle mi nic nehovoril, samozrejme, ze by sme si ho preplatili......

matelko1
4. jan 2010

lepidlo stoji ak sa dobre pamatam 130 €....ja som sa dokiho na to pytala,precitala som si o tej moznosti v papieroch-v tabulke co mi tam znacil ked som chodila na kontrolu ako sa jajka vyvijaju.

weronika131
4. jan 2010

matelko
takze tu moznost ti neponukol sam lekar???
Musim sa na to pozriet aj ja.....pokial to pomoze

weronika131
4. jan 2010

damy, zatial dakujem, pridem neskor, ale musim koncit, manzel pride o 16 z prace a ja som este nic nevarila.....idem nieco pripravit
zatial vela stastia, drzim palce