Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
5. máj 2012

@lilli202 tak toto mi je cim dalej zahadnejsie 😒 ja zvedava co ztoho bude.....

lilli202
5. máj 2012

@matelko1 ahoj tebe operacnu vlozku vydali??mna ked prepustili z nemocnice mne nedali takze v pondelok si idem vypitat .. boli sme v kosiciach minuly tyzden tak sa vysmial Herman ze my nevidali operacnu vlozku. Dobru naladu mal pochvalil ma ze som simpaticka mlada sikovna. Na jednu babu tam bol nahnevany neobiednala sa a prisla tam. A vy ako? ??????maly? ???

lilli202
5. máj 2012
lilli202
5. máj 2012

@gerena tak aj ja som zvedava

matelko1
5. máj 2012

@lilli202 ano mne dali,sla som do nemocky a povedala som,ze v CAR to doki potrebuje/potrebuje tam nahliadnut/tak mi ju zapecatenu dali.takze chod tam a vypytaj si ju,musia ti ju dat.....my sa mame fajn,rastieme,vystrajame 🙂 ...

domitobi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli202
6. máj 2012

@matelko1 no mne nedali. Zajtra idem pre to tak musim ist dovtedy my nevie poslat papier do poist. Tak fesaci rastu nie su zly???

nubab1
7. máj 2012

@anuliktula juuuuj... aj ja chceeeem.... samozrejme to more! 😉 peknú dovolenku, možno sa vrátiš už s //

lilli202
7. máj 2012

@matelko1 ahoj.no vydali my dneska.len este priatel musi ist na jedno vysetrenie.na torch podla doporucenie eshere.to neviem co to moze znamenat.

nubab1
7. máj 2012

@domitobi ahoj, to aj také existuje, že neznášanlivosť na spermie? 🙂 ...ved to je u nás problém s gyn., že ťa nepoposielajú poriadne na všetky možné vyšetrenia, ktoré sa dajú...ale rovno IUI, IVF atd.... ja vôbec nechcem ísť na IVF 😠 ..chcem vedieť čo je príčina, že sa nám nedarí!!!!!!!!...lebo doposial sa nikto k ničomu nevyjadril a už som z toho nervná!!!!...ešte aj to počasie mi dnes dáva 🙄

domitobi
7. máj 2012

@nubab1 ano zistili mi protilatky proti spermiam..špecialne vysetrenie v Prahe v Podoli dr.Madar špičkova kapacita...bola zahajena liečba prednisolom 🙂 a podarilo sa 🙂 je lepšie pátrat po príčine može to byt x veci a vtedy by sa ivf nepodarilo ..k spominanemu dr.chodili ženy po neuspešnom ivf po potratoch po nevysvetlitelnej neplodnosti..velmi milí človek na nás urobil velký dojem ak ti to pomože nam v Prahe boli robene tieto vyšetrenia kedže tu na Sk som sa k nim nikde nedopatrala ...vyšetrenie špecifickej bunkovej imnity BI ., imunologicke markery u mna...,protispermiove protilatky u manžela.,vysetrenie kvality spermii+doniesla som mu všetky vyšetrenia a zdravotnu kartu z gynek.kde to potom zhodnocoval a navrhoval dalši postup..podotýkam všetko sme si to hradili sami ale určite to nevyšlo viac ako poplatky za ivf...ak ti to pomože skus to aj ty a hlavne najst normalneho gynekologa,ktorí to bude chciet s tebou seriozne riesit držím palce..nehrn sa nezmyselne hned do iui ivf skus tie vysetrenia ...ak mas este nejake otazky kludne...sa ozvi...

kukulik30
8. máj 2012

AHOJTE,
Baby prosim Vas, nezvysili sa vam lieky Menopur,Gonal? prosim do IP

cerkutka
9. máj 2012

@domitobi aj ja som pocula o tom ze to je obchod ale dako tomu odmietam uverit. A co tak hippokratova prisaha a lekarska etika? to uz fakt nieco take vymrelo? :(

katkaveseleniova
9. máj 2012

Ahojte Žienky. Chcem sa Vás spýtať aký je postup pri dlhom protokole IVF? Som po injekcií (na 21DC) a čakám na ms. Čo v prípade, že dostanem ms v piatok, alebo nebodaj cez víkend, bude s tým nejaký problém? A môžem mu vôbec cez víkend volať, nepošle ma kade-ľahšie?

ixi
9. máj 2012

@katkaveseleniova mozes volat aj cez vykend 😎

matelko1
9. máj 2012

@katkaveseleniova mozes volat aj cez vikend,neposle ta nikam,neboj sa....

ja1986
10. máj 2012

Súrne zháňam Puregon 600 IU 4 balenia alebo Gonal 450 IU 5 balení a Cetrotide 5 ampuliek. Kúpim, bližšie info IP.

flower72
10. máj 2012

Ahojte maminky a snažilky. Idem na prvú návštevu do Gyncare. Viem, že sa pýtam ako debilko, ale vie mi niekto povedať, ako to prebieha a koľko peňazí si máme pripraviť? Ďakujem za každú radu 🙂

21majka
10. máj 2012

Pekny den zienky,
prave sa mi rozbieha menzes,cela natesena som zavolala doktorovi,ze kedy mozem prist na prve vysetrenie a on,ze odchadza,dnes ani zajtra nebude ordinovat,tak ma objednal na pondelok.No to uz budem 5dc,nebude to neskoro na prve vysetrenie?Som z toho nejaka smutna...Vacsinou mam menzes 3-4dni a potom uz len slabe spinenie.Nejako si myslim a bojim sa ci uz to nebude neskoro tento mesiac....Kedy ste vy boli na prve vysetrenie?Dakujem za odpovede...

slavka_2012
10. máj 2012

@21majka ahojjj , ja som bola na prve vysetrenie v 1den menstr. ale vraj najhodnejsie je to v prve 3 dni,,,no ja si mylsim ,ze ta vysetri i na 5 den,,, 🙂 nebud smutna, vsetko bude OK len treba verit 😵

flower72
10. máj 2012

@21majka ahojky, ja som mu tiež volala, že nezávisí od dĺžky menšt., ale chce vedieť prvý deň. Držím palce 😉

21majka
10. máj 2012

dakujem,ze ste mi odpisali,ste zlatucke,ja som hlavne smutna z toho dovodu,ze ja vlastne pracujem mimo sk a vybavovala som si strasne dlho dovolenku na 5 tyzdnov,aby som stihla zaciatok menzesuuz tu doma a aby som mala cas absolvovat vsetky vysetrenia a konzultacie u Hermana a teraz sa bojim,ze zbytocne,ze z toho nic nebude,ze mi povie v pondelok,ze uz je neskoro a ze budem musiet vsetko zrusit,vratit sa naspat do IRska a znova sa pokusat si vybavit dovcu na iny mesiac...vsak uvidime v pondelok...ale nieje mi vsetko jedno... ☹

jana2505
10. máj 2012

@21majka ahoj ,ja som bola tiez neskor az na 4 den pretoze mi vysiel menzes v piatok rano a uz som sa nemala ako dostat do KE..,a tiez uz som skoro ani nekrvacala len spinila...,ved ked ti kazal prist aj na 5.den tak asi je to o.k. 😉 ..,drzim palce...,

cerkutka
10. máj 2012

@flower72 ahoj🙂 no zaplatis 100 eur za vysledky a vysetrenia ktore ti urobi a potom ked porobis vsetky vysetrenia ktore ti odporuci ti da vybrat ktore injekcie chces..myslim ze najdrahsie stoja okolo 300 eur (do tadial som dosla ja) teraz som si vybrala injekcie a cakam este na potvrdenie od poistovne - uvidime co sa bude este doplacat...

xeni81
10. máj 2012

@21majka Ahoj! ja som práve sedela pri ňom keď si volala. 🙂 Bol taký rozlietaný, už sa veľmi ponáhľal. On nie je taký, že by ťa poslal preč. Keby bol taký, tak by ti to už zrovna povedal do telefónu, ale on ťa ešte natlačil na pondelok. Ja som videla koľko mien tam má zapísaných. Takže ukľudni sa všetko bude OK. 🙂

lamilka
10. máj 2012

Ahojte.Chcela som vas poprosit, ci by ste mi vedeli poradit kam ist na laparoskopiu aby mi zistili preichodnost vakcovodov.Dr.Herman sa nevyjadril k nikomu koho by mi on odporucil. Ak to mate uz za sebou, kde ste bboli a kolko ste boli v nemocnici?Da sa to spravit aj za jeden den?dakujem a drzim vsetkym palce.

tinusasa
10. máj 2012

Cavte baby 🙂 dr. Herman mi odporucil vysetrenie na endokrinologii a prave dnes som bola asi u najhorsieho doktora v presove a strasne ma nastval nic mi nevysetril len mi pozrel stitnu zlazu ultrazvukom, uplny pesimista hrozny hlupak 😠 😠 😠 😠 a poslal ma na vysetrenie do Lubochne a takto ma odpalkoval ale ja to mam dost daleko a myslim, ze je to zbytocne tak sa chcem s vami poradit ci mi mozte odporucit nejaku dobru endokrinologicku v KE dakujem

gerena
10. máj 2012

@flower72 cele IVF ta vyjde asi 2000eur sovsetkym......lieky na stimulku su drahe do 350eur-zavisi ktore, ostatne do 20eur

@tinusasa ja chodim k dr.Hoppanovej na jazero, ale na endo je strasne dlha cakacia doba, hlavne vo vseobecnej poist., http://www.gynendo.sk , skus da sa objednat aj emailom 🙂

minewka
10. máj 2012

@tinusasa viem ti odporucit Dr. Hrabčákovú v Prešove - ja k nej chodievam z KE, je super..🙂..onoho času mi Hermi tiež odporučil návštevu endoša...

Bohužiaľ sa mi ale zdá (ale neviem to na 100%), že Dr. Hrabčáková už nové pacientky neberie - každopádne skús zistiť.

flower72
10. máj 2012

@gerena ďakujem za info 🙂