Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lienka2
14. máj 2012

@katka30129 laparoskopia je operacia, normalne ta uspia.. nic necitis..

anuliktula
15. máj 2012

caute baby tak uz som spat po dovolenke a nepriniesla som si //, ale rovno menzes 😝 😝 😝 😝 ....nic ine som ani necakala...ale bolo nam tak faaaaaaaaaajn, skoda, ze uz sme doma....pozeram ze je tu kopec novych bab,......uz normalne otehotnie len malokto, co?

21majka
15. máj 2012

Dobry den zienky,tak ja som po prvom vysetreni u Hermana...mala som na 'male',sestricka mi hned povedala,ze som prisla uz neskoro(5dc),oblial ma studeny pot,ale potom povedala,ze mam pockat,ze sa na mna doktor pozrie.Do ordinacie som vchadzala s takou malou dusickou...Ale napokon ma doktor vysetril a hned povedal sestricke,ze uz vidi kde je problem,takze po 2rocnom vysetrovani u mojho gynekologa-ktory mi tvrdil,ze ja som zdrava,ma behom par minut Herman vyviedol z omylu.Ani som sa ho nic konkretne nevypytovala,lebo viem,ze aj tak by mi nic nepovedal.Na druhe vysetrenie mam ist presne o tyzden,ale ak sa Vas mozem opytat,to tretie vysetrenie ste mali taktiez o tyzden alebo bol tam vacsi casovy odstup?Dakujem

xeni81
15. máj 2012

@21majka ja som mala presne na týždeň. No vidíš, ja som ti vravela, že ta nepošle preč. 🙂

cerkutka
15. máj 2012

@lilli202 no mojko aspon budes vediet ze co ti je...lebo ja to stale neviem..:( a neviem ci to je dobre ....ale tak uz sa nad tym nezamyslam, uz to nechavam plavat..uvidime..ako bude tak bude..kazdy den chekujem postovu schranku a furt nic🙂 uz je to mesiac teraz vo stvrtok a stale nic..tha neviem..🙂 tie vysetrenia su na nervy verim ti...ja tiez neviem co je to TORCH..co to je?

cerkutka
15. máj 2012

@21majka ahoj🙂 no ono to vychadza na 3 vystrenia aby to bolo presne v 3 fazach tvojho cyklu🙂
1. menstruacia
2. ovulacia
3 poovulacne obdobie
v kazdom ti vysetri ci predchadza tak ako ma....ak ano tak potom hlada dalej...

cerkutka
15. máj 2012

@21majka ozaj a ja som sa pytala ked som bola na prvom ze preco vysetruje pocas mestruacie ze co moze vtedy zistit a on povedal ze potrebuje preskumat ci menstruacna krv ide tam kde ma a ze ci tam nejde o dake postrane krvacanie ....a ked ta pozval o tyzden - to mas 5 den cyklu+7 by si mala byt akurat tesne pred ovulaciou...takze uvidi ci ovulujes...tod moje slabe poznatky z toho neviem ci som ti pomohla🙂

cerkutka
15. máj 2012

@anuliktula no ani nehovor ze otehotnie malokto🙂 si ma az vystrasila....ja si hovorim ze tu su baby ktore su v stadiu cakania.......a tie ktore uz maju "to co chcu" tu uz viac nechodia az na par vynimiek🙂 - tak si to vysvetlujem ja...a ked citas tie prispevky tak je to fakt o tom ze su tu baby ktore chcu vediet viac o tom co sa bude diat...🙂

anuliktula
15. máj 2012

@cerkutka jaaaaaj moja ja ta len strasim, prepac to len ma ovladol taky pesimizmus chvilkovi, jasne ze toto tu je len taka cakaren, ved to vies, ze kazda z nas bude raz mamou, len niektore si to musime odcakat a "odvysetrovat". ale aj tak si myslim,ze nam to Ten hore potom vynahradi poslusnymi detickami 😀 😅 ....ci zle si myslim?pekny vecer prajem

21majka
15. máj 2012

@cerkutka urcite si mi pomohla.Ja dufam,ze v tomto u mna problem nebude,lebo ja mam ovulku presne,aj podla priznakov,aj podla ov. testov a aj si poctivo meriam bazalnu teplotu 🙂 Mam take tusenie,ze skor to bude asi take nieco,ze mi nasiel nejake zrasty alebo nejake "cudzie telieska"ktore tam nepatria... 🙂 🙂 🙂 .A preto sa pytam na to 3 vysetrenie,ze ked tak by som sa hned niekde informovala a popripade objednala na laparku apod.vysetrenie po tom 3tyzdni.Aby som to vsetko postihala...

21majka
15. máj 2012

@xeni81 a ty si bola unho na 3 vysetreni?

xeni81
15. máj 2012

@21majka áno, 28.5 už ideme na konzultáciu, ale tak pomaly idú tie dni

21majka
15. máj 2012

@xeni81 tak ako pocitam,to po tom 3 vysetreni je konzultacia az tak neskoro-ze skoro 3 tyzdne???Boze moj,to asi nestihnem ☹

xeni81
15. máj 2012

@21majka možno že teba bude vedieť objednať aj skorej, keď mu povieš aká je situácia

21majka
15. máj 2012

@xeni81 ja uz som mu hovorila,mozno aj koli tomu ma zobral,vsak uvidime, 🙂 ked tak budem musiet odletiet a potom priletiet na konzultaciu.Takze sa mi to riadne predrazi ☹

xeni81
15. máj 2012

@21majka a kedy ide na druhé vyšetrenie?

21majka
15. máj 2012

@xeni81 no presne o tyzden-22.05

lilli202
15. máj 2012

@cerkutka ja som sa uz tak tesila ze uz mi posle papiere a nic. Torch je vysetrenie na toxoplazmu ueroplazmu herpes na vselijake vyrusi. Neboj sa dojdu papiere nabuduci tyzden isto 6tyzdnov treba aby ty schvalili.

lilli202
15. máj 2012

@21majka ja som sa tak hambila na druhom vysetreni. Heheh a este ty nic nepovedal

xeni81
15. máj 2012

@lilli202 ja som sa viac hanbila na prvom, na druhom menej a tretie už v pohode 🙂

21majka
15. máj 2012

@xeni81
@lilli202 mne to dajako nevadilo,ani som sa nehambila,vsak keby tam bol nejaky mladsi tak mozno by som bola trochu v rozpakoch 😀 skor som sa bala,ze ma uz nevezme 🙂

lilli202
15. máj 2012

@xeni81 da sa preziit vsetko. Aj ja som sa hambila ale uz som si zvykla aj na laparoskopi som vola naha ach co uz

lilli202
15. máj 2012

@21majka vezme on kazdeho. Anic ty este nevravel

21majka
15. máj 2012

@lilli202 nie este nic,ja som sa ani nepytala,tak sme sa bavili vseobecne...

xeni81
16. máj 2012

@21majka ja som sa ho pýtala, ale mi povedal, že nech sa nepýtam, lebo mi do konca aj tak nič nepovie

cerkutka
16. máj 2012

@anuliktula dobre dobre🙂 suhlasiiiiim🙂

cerkutka
16. máj 2012

@21majka no vies...mna napriklad na laparku ani neposlal...asi radsej pockaj co ti povie a na co ta odporuci🙂 aby si sa zbytocne nepoobjednavala kade tade a zistis ze ti to mozno ani netreba🙂 co tu ciitam tak niektore baby maju take vysetrenia o ktorych by sa ti ani nesnivalo ze ich budes potrebovat🙂

cerkutka
16. máj 2012

@21majka pocuj tak mu povedz ze nezijes na slovensku a on ti tu konzultaciu da skor....v podstate vysledky uz bude mat tak ci onak🙂

cerkutka
16. máj 2012

@lilli202 tha 6 tyzdnov? niekto mi hovoril ze iba mesiac...no fasa🙂

julka31111
16. máj 2012

ahojte babi,potrebovala by som jednu malicku odpoved od vas.. emoticon emoticon s priatelom sme spolu 3 roky sme skusali no snazili sa o babo a nic.. emoticon no minuli mesiac som dostala o dva dni skor emoticon a teraz mi meska uz 2 den.. emoticon emoticon mam strastne hnusne priznaky no mozno sa to takto da nazvat.. bolest bradaviek, mam raz zapchu raz ne a uz som stoho na nervy,potom som hladna a ked jem nieco tak to hltam jak nejaka pazrava s.. emoticon a unava och to stale iste kazdy den som unavena..mam aj kusok nafuknute brusko emoticon emoticon vyrazky sa mi stale robili pred menzesom ako nie nejak extra vela ale mala som ich a aj teraz som ich mala ale uz niesu emoticon emoticon emoticon bolesti v podbruska som mala asi tyzden pred ocakavanou mrchou a teraz nic.. nic a nic.. ja sa sama cudujem..ze kde su bolesti a ani nic necitim v bruchu.. akurat som mala taka pobolavanie v bruchu na jednej strane emoticon emoticon a v poslednom case mam taky pocit akoby sa nieco chvelo take cudne ani opisat sa to neda.. emoticon emoticon emoticon prosim vas skuste mi poradit co to je,kolko mi moze meskat menzes,ci som tehotna alebo ci mi len sibe stoho uz emoticon emoticon emoticon prosim dik babenky emoticon emoticon