Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

21majka
6. okt 2012

@lilli202 ahoj ,no vidis,tak to vlastne ako keby sme zacinali naraz 🙂 No zatial sa to da,letenka tam aj spat ma vyjde okolo 100euro.Uz ked nebudem mohla,tak jasne,ze ostanem doma,len zatial sa mi to kvoli 1x navsteve za tyzden resp.1x za 10dni neoplati ostavat doma...Aj ked uz v maji som sa pytala,ze kolko budem potrebovat volna,tak ze pokial si viem vybavit ultrazvuk tu v Irl tak mi stacia take 2 az 3 tyzdne.Vsak uvidime ako to pojde dalej. 🙂

cerkutka
6. okt 2012

@linka heej aj ty si mala iba tolko?? no tak to potom asi je normalne...on mi povedal ze je to priemer...ale mne sa zdalo ze tu zeny pisali uplne ine cifry tak preto som haluzila ze mam malo, tak potom OK🙂) a kvalitu aj tak neovplyvnim musim iba dufat🙂)

cerkutka
6. okt 2012

@bambula27 no ja som sa ho spytala hned ked som tam bola na prvom vysetreni odkedy som zacala brat ten puregon..teda asi 7 den odkedy som zacala pichat...

cerkutka
6. okt 2012

@21majka no ja...ale tak mne pichol iba jednu injekciu ten 20 den (ci ako to bolo) a potom som isla az na 3 DC a zacala brat puregon...ostatne baby mali tak ze pichali uz od 22 dna🙂)

bambula27
6. okt 2012

@cerkutka takze sa ho v pondelok uz mozem pytat, hej? 🙂 To bude uz osmy den od zacatia s Gonalom. A dnes si uz kolky den, co pichas ten Puregon?

linka
7. okt 2012

@21majka ahoj ja som zacala na 22dc pichat diphereline,kazdy den,dostala som mrchu hned som mu zavolala,objednal ma na 2dc a na 5dc som mala pridat gonal k diph.,pichala som kazdy den obe,na 12dc som isla na sono,stimulka skoncila 14dc,vecer pregnyl,15dc uz len duphaston a utrogestan beries,na 16dc bol odber vajok a na 21dc vklad a uz len cakas 😉

linka
7. okt 2012

@cerkutka jasne ze kvalitu neovplyvnis,treba dufat a verit,aj ja som haluzila,ze mam malo,stvalo ma to,lebo ostatne baby su riadne nosnice,no ale tak co uz,nepomozes tomu...

lilli202
7. okt 2012

@21majka ahoj.no vydis dufam ze aj kocikovat budeme spolu.jeden den si predomnou.som zvedava aké injekcie budes mat a ako si ich budes pichat.my by sme mali mat naraz aj vklad aj odber.ak tak pocitam..uvidime.budeme múdrejsi ak tam pojdeme ..uz sa aj tesim na to aj sa bojim...

lilli202
7. okt 2012

@linka ahoj.a to dipherilene si mas dovtedy pichat kym ty nepridee mrcha????fiha.tak ja si budem mozno aj dva tyz. pichat dipheriline.

lilli202
7. okt 2012

@linka a vies co som sa chcela spytat.ked si pichas tieto injekcie.mozte byt spolu s manzelom??myslim sexikovat

linka
7. okt 2012

@lilli202 ano kazdy den pichas....mozete sexovat az kym nepojdes na vklad embryjok,len po vklade uz neriskujte radsej...

lilli202
7. okt 2012

@linka rozumiem.ubehne to rychlo.treba vydrzat...ty ako moja??uz neides k Hermanovy na kontrolu?

linka
7. okt 2012

@lilli202 zatial dobre,tento tyzden sa mam objednat na sono,ked bude srdiecko,tak ma uz odovzda do ruk svojej gynekologicky 😉

lilli202
7. okt 2012

@cerkutka pocuj moja kde si ty vy vybavovala ppredoperacné?isla si k obvo.gyn???,a on ta poslal dalej?ci si isla rovno

lilli202
7. okt 2012

@linka zajtra mu mozes aj zavolat ni?

jania023
7. okt 2012

tak dnes zacinam stimulku 100ui gonalu tak som zvedava lebo pri 87,5 ui denne som mala iba 1 folik 😒

xeni81
7. okt 2012

Takze zajtra druhy pokus IUI. Drzte mi palce!

natali225
7. okt 2012

@cerkutka dík za info, mala som ho napísaný vo svojej žiadosti v 2. IVF, takže ho budem mať

lamilka
7. okt 2012

@xeni81 drzte sa, vela stastia!!!

bambula27
7. okt 2012

@linka cize moja, ty si kolko dni pichala Gonal? Ja ho mam uz 7 dni a zajtra idem na prvu kontrolu, odkedy ho picham. Inak Diphereline picham uz skoro 3 tyzdne 😒 dost nie?

bambula27
7. okt 2012

@xeni81 jaj moja...budem na teba mysliet, nech to vyjde. Drzte sa.

linka
7. okt 2012

@bambula27 moja gonal som pichala 10 dni a diphereline 20 dni,ja si myslim,ze tento tyzden skoncis stimulku a bude aj odber 😉

bambula27
7. okt 2012

@linka jaj...myslis, ze tento tyzden bude odber??? Ja idem na predoperacne az v stredu. V stredu budem mat papier. DUfam, ze sa to stihne. A chcem sa este opytat, ked si pichala Gonal....mala si nejake pocity? Myslim, ze ci sa nieco dialo s vajecnikmi?

linka
7. okt 2012

@bambula27 a kedy ti dal ten papierik na predoperacne?lebo ja som si hned robila ked mi dal....nemala som ziadne ani bolesti ani nic,az po odbere ma dost boleli a to nebola ani velka uroda 😒

lilli202
7. okt 2012

@linka takze ja budem tak isto stimulovat ako y.a to 20dni i si pichala injekcie???fuha to neni sranda.tolko injekciii auuuuuu...

linka
7. okt 2012

@lilli202 21 dni moja,gonal som este v ten den ako som isla vecer na pregnyl dopichovala...neboj nic,to das,ubehne to

lilli202
7. okt 2012

@linka a pregnyal si nemozes doma pichnut???a doktor ty nepichol ani jednu injekciu??

linka
7. okt 2012

@lilli202 mozes,ale lepsie ak ti ho pichne nejaka sestricka,lebo ide do svalu...ani jednu mi nepichol...

lilli202
7. okt 2012

@linka aha este ze tu máme v dedine setricky dám niekomu pichnut.a to vecer treba vsak.?a ked bol odber ako ty to robia?uspia taa kolko casu?

linka
7. okt 2012

@lilli202 vecer o 22.00 hod.,no daj sestricke nejakej...uspia ta na asi 15 minut,len lahnes,ani nevies ako zaspis a uz lezis na izbe v posteli 😉