Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

lilli202
9. feb 2012

@cerkutka neboj sa budeme aj my mu volat ze sme tehotné hyhhy..mozno uz na jar mu budeme volat.dobre by bolo co moja???uz sa neviem dockat kedy bude 21-ho.uz chcem vediet co ako sme na tom.

zujanka
9. feb 2012

@slniecko001 to fakt sa zmestí do 2000E? Ja som tiež samoplatca a len injekcie sú 1300

slniecko001
9. feb 2012

@zujanka ahoj, to si už kupovala alebo si iba počula?

zujanka
9. feb 2012

ešte som nekupovala ale dr.mi diktoval aké injekcie potrebujem a uviedol aj cenu Takže počula, ale zo spoľahlivého zdroja a aj na nete sa dá nájsť cenník a je to ozaj tak ☹

zujanka
9. feb 2012

@slniecko001 ešte som nekupovala ale dr.mi diktoval aké injekcie potrebujem a uviedol aj cenu Takže počula, ale zo spoľahlivého zdroja a aj na nete sa dá nájsť cenník a je to ozaj tak

slniecko001
9. feb 2012

@zujanka je to možné, ja som vychádzala z cien, čo so platila v predchádzajúcich IVF, to je jednak 10 rokov dozadu a jednak išlo to cez poisťovňu. Poisťovňa ani k liekom nič nepripláca? Mohla by.

zujanka
9. feb 2012

Poisťovňa neprepláca vôbec nič ☹ Ešteže genetiku preplácajú to sú strašné pálky! Ale čo sa dá robiť? Inú možnosť nemáme a tak najdôležitejšie je, nech sa to podarííííííííííííííííííííííííí. 🙂

slniecko001
9. feb 2012

@zujanka aké lieky ti hovoril, že budeš potrebovať? Ja som predtým brala Zoladex, Humegon, Estrofem a Utrogestan, Agolutin . To som brala pri jedno IVF. Pri druhom IVF som brala Decapeptyl, Gonal, Choragon alebo Pregnyl, Estrofem a Utrogestan.

zujanka
9. feb 2012

Puregon alebo Gonal a Cetrotide Ale to je asi indivuduálne.

cerkutka
9. feb 2012

baby a naco su tie injekcie o ktorych hovorite??

cerkutka
9. feb 2012

a vsetky tie lieky?? fuu...🙂 to je riadny narez🙂 to kazdy berie tolko vela liekov ? to je na daku podporu umeleho oplodnenia alebo na co?

zujanka
9. feb 2012

@cerkutka to je na stimuláciu

zujanka
9. feb 2012

@cerkutka nebojkaj sa, to nemusíš všetko toto brať Každej namixujú koktejl na mieru 🙂

cerkutka
9. feb 2012

ale to je na podporu umeleho oplodnenia alebo na vyliecenie defektov alebo chorob ktore sa mozu objavit a brania otehotneniu? akoze ked tie vsetky lieky beries tak je potom moznost aj priordzeneho pocatia?? ci to je cisto iba priprava na umele?

cerkutka
9. feb 2012

@lilli202 ty to mas relativne skoro ja musim cakat este tyzden po tebe🙂)

zujanka
9. feb 2012

@cerkutka je to príprava na umelé oplodnenie Je možné, že dostaneš aj niečo iné, čo by ťa preliečilo, vydrž dozvieš sa na 4. konzultácii tam vám všetko krásne vysvetlí. Len sa neboj a pýtaj sa ho pokojne na všetko, čo chceš vedieť. U nás prirodzený spôsob neprichádza do úvahy, máme azoospermiu.

slniecko001
9. feb 2012

@cerkutka to sú lieky na stimuláciu vajok a potom na udržanie po transfere, aby neprišla mrcha 😉

slniecko001
9. feb 2012

@zujanka ty ku komu chodíš? Ako ďaleko ste?

zujanka
9. feb 2012

no všetky sme tu od Hermana či nie? 😉 Vyšetrenia máme urobené už od novembra, manžela le vyšetrovla andrológ ďalšie 2 mesiace, teraz čakáme na výsledky z genetiky ďalší mesiac a pol ☹ a potom by sme už mohli aj plánovať stimuláciu. To čakanie je hrooooozné Prečo si myslia, že mám kopu času keď nemám?

zujanka
9. feb 2012

@slniecko001 no všetky sme tu od Hermana či nie? 😉 Vyšetrenia máme urobené už od novembra, manžela le vyšetrovla andrológ ďalšie 2 mesiace, teraz čakáme na výsledky z genetiky ďalší mesiac a pol ☹ a potom by sme už mohli aj plánovať stimuláciu. To čakanie je hrooooozné Prečo si myslia, že mám kopu času keď nemám?

slniecko001
9. feb 2012

@zujanka genetiku robia automaticky vo vyššom veku každej?

zujanka
9. feb 2012

myslím, že áno Ale u nás je to aj kvôli manželovej diagnóze.

slniecko001
9. feb 2012

@zujanka no necháme sa prekvapiť, aký ortieľ nad nami dr. vynesie a čo nám namixuje... 😵

zujanka
9. feb 2012

neboj, je to ťažký profík, on to dá 😉

slniecko001
9. feb 2012

@zujanka mne to ešte chvíľu potrvá, zajtra idem na 3. vyšetrenie 😢

matelko1
9. feb 2012

@lilih a to si nereozmyslala uz skor vymenit toporcerovu za ine centrum?....no skoda,ze vsetky pokusy su absolvovala u nej....ja ked som sa rozhodovala,ze ktore centrum si vynberiem,tak som citala kto a ake ma referencie a odporucania od znamych,ze herman je naj.....naj odbornik....
jasne nech doberie tie balenia a potom sup ku hermanbovi,aj ked neviem ci vobec tie lieky zaberu,mojmu mm nic nezabralo a to mu odporucili rozne vitaminy a atd.....ale drzim palce nech to vyjde ako samoplatca na prvy krat.....

zujanka
9. feb 2012

@slniecko001 držím palčeky nech je všetko OK a hlavne nech ti to rýchlo ubieha 🙂

slniecko001
9. feb 2012

@zujanka Ďakujem 🙂

lilih
9. feb 2012

@matelko1 radili mi nech prejdem k inému ,ale nechcela som znovu podstupovať všetko od začiatku, Teraz som si dala pol roka pauzu a nabrala som znovu síl do dalšieho boja dúfam ,že úspešného ..... teraz som si už na 100% istá ,že prejdem k Hermanovi a už nebudem ani čakať pokial doberie lieky . Ved to všetko trochu trvá a on mi určite urobí znavu všetky vyšetrenia ... tak už nebudeme čakať a od pondelka začínam ...
vaše príspevky mi pomohli ... 🙂 ďakujem

matelko1
9. feb 2012

@lilih dobre si sa rozhodla,len skoda toho casu,ktory si premarnila u toporcerovej,mozno som to zle napisala tak mi prepac.....ale nic nieje stratene,budem drzat palce.....