Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

bambula27
29. nov 2012

Zenusky....mala som naposledy Gonal 180 jednotiek. Teraz mi dal 150. Nebude to vela? Bojim sa uz aj takej davky ... A ked ste mala niektora kratky protokol, zacinali ste Gonalom?

cerkutka
30. nov 2012

@lilli202 vies co?? pamatam ako si mi pisala ked som bola prvykrat ze ty by si to nevydrzala a urcite by si testovala ba priam si ma tlacila do testov haha🙂))) a sama tearz netestujes🙂) drzim palce aby to vyslo pozitivne z krvi hned na prvykrat🙂) ja som inak zistila ze baba co bola so mnou vtedy prvykrat je tehu...tha aspon jednej z nas to vyslo🙂) inak mna neboli absolutne vobec nic....som dnes mala desne sny rano som sa zobudila s tym ze sa mi snivalo ze to zasa nevyslo..tak som sa uz na to tak aj nastavila a aj manzela som nastavila tak povedal ze je smutny kvoly mne....dnes som chcela testovat ale pocitam ze je este iba siedmy den tak to asi skoro...neviem no...podla mna by mi uz ukazalo..ale bojim tak ako ty🙂)) a to som bola na zaciatku frajerka🙂

cerkutka
30. nov 2012

@bambula27 drz sa🙂) som rada ze to stihnes este tento rok, po tolkych trapeniach si to zasluzis aby to vy slo hned nad prvy sup🙂)!!

lilli202
30. nov 2012

Vydis to aj ja som bola vtedy frajerka a teraz sa bojim hahha pondelok je uz tu a na kolku mam ist este neviem nenapisal tam dneska mu este zavolam. Vies co keby ze mam doma test tak mozno ze by som to skusila ale ja za to cestovatt 40km nebudem. Tak teraz som zvedava v ten dental ked som bola tak sme boli 6na vklade. Som zvedava komu sa podarilo. Vies co vecer som mala tak na zvracanie ale preslo.

linka
30. nov 2012

@lilli202 moja ked ides na krv do KE,tak tam bud do deviatej,dovtedy beru krv na hcg..

linka
30. nov 2012

@bambula27 ani som si nevsimla,ze si uz zacala,drzim prsty,aby si to dotiahla do uspesneho konca,ano zacinala som gonalom pri kratkom 😉

lilli202
30. nov 2012

Dakujem linka tak mu uz ani nezavolam.

bambula27
30. nov 2012

@cerkutka jaj moja DAKUJEM...nic ine by som od "Jeziska" nechcela 😵 A vam taktiez drzim palce, nech uz pride krasna sprava a pozitivne testy 😉

bambula27
30. nov 2012

@linka dakujem velmi, velmi...nic ine by som si pod stromcekom nepriala.

cerkutka
30. nov 2012

@lilli202 jezis a to ty kde v lese byvas alebo na samotne niekde ze 40 km za testom musis ist??🙂)

cerkutka
30. nov 2012

@linka inak dobre ze pises ze do deviatej bo ja mam ist v stredu a akurat mozem iba DO 9.00 🙂 treba sa aj nahlasovat ci iba tam prist?

linka
30. nov 2012

@cerkutka nie nemusis hlasit,iba tam prides 😉

cerkutka
30. nov 2012

@linka oki diky, to sestricka berie krv?

linka
30. nov 2012

@cerkutka ano ona,ked tam prides po siedmej,tak tam bude mat este prazdno,iba ona tam bude..

bambula27
1. dec 2012

Pocujte zienky,...som dnes 3DC a uz len spinim, vcera bolo velmi slabe krvacanie. Je to normalne? Myslite, ze je to tou kombinaciou Duphastonu a Estrimaxu? Duphaston som brala kedysi stale a krvacala som normalne 4-5 dni. Toto mi je divne.... 😕

cerkutka
1. dec 2012

@bambula27 ano je🙂) ja som to mala podobne🙂)

simonka096
1. dec 2012

ahha 😢

lamilka
1. dec 2012

ahojte dievcata, mne uz konecne po dvoch mesiacoch schvalili ziadost, no ale poslu mi ju do dvoch tyzdnov.uz som volala do poistovne ze co sa deje, tak ze to mam konecne schvalene, ale musim este cakat kym to poslu dr., myslite ze ma zacne stimulovat uuz tento mesiac alebo ma da uz len na januar?lebo asi cez sviatky nebudu robit,vsak?
vsetkym vam drzim palce , dufam ze sa vam to podarilo, a od pondelka sa tu budu hrnut len pozitivne spravy. 😉

linka
1. dec 2012

@lamilka ja som minuly rok mala schvalenu koncom novembra a nechal ma az na januar,cez sviatky nerobia..

lamilka
1. dec 2012

@linka mh,skoda, no budem uz musiet pockat. co uz...uz chcem byt konecne pokojna a nie sa stale nad niecim znervoznovat, ale teraz ma ta nervozita urcite neprejde ked sa to zase bude natahovat.

linka
1. dec 2012

@bambula27 urcite je to tymi liekmi,bez nich mi mrcha trvala aj 7 dni a s nimi som uz na 5dc mrchu nemala...neboj 😉

linka
1. dec 2012

@lamilka ber to z tej lepsej stranky,aspon budes mat pokojne sviatky...

zujanka
1. dec 2012

žienky, Košice a široké okolie, veeeeľmi súúúrne potrebujem Gonal a menopur, prosííííííííííííííím nemáte niektorá?

zujanka
2. dec 2012

klop klop, kde ste? Pomoc, potrebujem Gonal a menopur ešte dnes, prosím ozvite sa mi Ďakujem

cerkutka
3. dec 2012

@lilli202 Drz sa zena!!!!!! a pis hned ako budes nieco vediet🙂))))

cerkutka
3. dec 2012

Baby.......🙂) testovala som vcera aj dnes🙂)))) a..................................mame sillnejucich duchov...som happy ako cappy ale este nechcem zbytocne vytesovat som este iba 10den.....takze pomaly len som vas chcela povzbudit ze DR nam asi chcel urobit pekne vianoce...viacerym ako pozeram🙂)

slniecko001
3. dec 2012

@cerkutka tak toto je ďalšia super správa 🙂 ....... Gratulujem a silno držím palce. Prečo som si ja dávala v novembri pauzu, neviete? Možno bolo niečo vo vzduchu a možno by sa bolo zadarilo aj u nás 😀 No nič, my čakáme ďalej, lebo mrcha mešká už 3.deň 😀 tento rok to už nestihneme ☹

milagrosss20
3. dec 2012

Ahojte baby..zajtra idem ku dokymu na konzulatciu aj s partnerom...neviete bude ma pozerat aj zo spodu ci nebude vobec??????

milagrosss20
3. dec 2012

@cerkutka potichucky blahozelam 🙂

cerkutka
3. dec 2012

@slniecko001 no asi bola vlna neuspechu a teraz to vyzera na tichu vlnu uspechu, este pockame na obidve kocky co idu dnes na krv a ja idem vlastne v stredu...