Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

amali
30. júl 2012

@ixi ja mám 4 balenia injekcií a povedal že nemám prestať pichať ani ked dostanem menzes

ixi
30. júl 2012

lebo ja si vzdy picham tu jednu injekciu pockam na mrsku a ked skonci tak picham gonal +fostimon

ixi
30. júl 2012

@amali kazdy to ma asi iank podla hormonov atd 😉

amali
30. júl 2012

@ixi asi to má každý individuálne 😉

ixi
30. júl 2012

@amali uvidime mozno sa aj stretneme 😉 idem si uz lahnut rano vstavam do prace maj sa papa a ozvy sa este 😎

amali
30. júl 2012

@ixi budem sa len tešiť, tak dobrú noc 🙂

lilli202
30. júl 2012

Jaj nudin sa. Zajtra bude 2tyz.co som posielala papiere do poist.ixi ako sa mas davno si sa neozvala co noveho .aj ja tak idem okolo septembra oktobra na umele. Bojim sa

susanci
31. júl 2012

Ahojte zienky...dlho som tu nebola tak reku ze vam napisem... 🙂 ako sa mate? a ako travite leto? ja pracovne tak ze nic moc 😒 zienky je tu niektora ktorej DR predpisal metfortim a ostala po nom tehu?a ak ano po akej dobe brania metfortimu?ja ho beriem uz druhy mesiac ...a mam ho brat pol roka ...vravel ze by som mala ostat tehotna aj spontánne ...nerobim si velke nadeje...ale tak dufam ze sa to podari ak nie po novom roku sa ide na IVF ...tak pekný dnik vam prajem žienky 😀

zusanna
31. júl 2012

@ixi ahoj, ďakujem za odpoveď, tak už len čakať na mršku 😉

melisska
2. aug 2012

dievcata nemate prosim vas zvysny menopur, fostimon???, dakujem

labanka
3. aug 2012

@21majka ahojky, nevies dokedy ma Herman dovolenku?

amali
3. aug 2012

@labanka vraj do 20. augusta

labanka
3. aug 2012

@amali dakujeem 😉

lamilka
3. aug 2012

ahoj dievcata,tak konecne idem na laparku.je to uz treti termin , ktory mam tak dufam, ze teraz mi to uz vjde.bola ste niektora v saci? ako to prebieha? mali ste aj vyvod?uz sa ani nebojim vysledku , viac ma máta narkoza.a aky postup voli potom dr,Herman?dakujem

lienka2
4. aug 2012

@lamilka ja som bola v saci pred troma rokmi, neviem aky vyvod myslis.. mala som cievku aby som nemusela chodit na wc.. nam po laparke este nechal herman cas tri mesiace, aby sme skusili prirodzene otehotniet.. nepodarilo sa, tak sme isli na ivf..

lamilka
5. aug 2012

@lienka2 dakujem za odpoved...a ako dlho si bola v nemocnici?mala si potom bolesti?mozes mi napisat ako to prebiehalo?...

lienka2
5. aug 2012

@lamilka ako dlho som bola si uz ani nepamatam, tusim styri-pat dni.. a bolesti som mala akurat take ked som sa zasmiala alebo si chcela sadnut tak ma bolelo brucho.. ale netrvalo to dlho, to mas len take male ranky na bruchu..

lilli202
7. aug 2012

Ahojte prosim vas kolko tyz.trva kym my schvalia ziadost. Dneska je to 3tyz.

lilli202
7. aug 2012

Ahoj lamilka neboj sa nicoho ja som uz velky bojko a prezila som kto ja som bola v aprili. Neni to nic hrozne. Ja som rano isla o 7hod.a po obede my urobili daju ty taku tabletku aby si sa nebala a na druhy den ta pustia domov. Bude vizita a ides domov este pred operaciou ta vysetria zo spodu. Trocha ako by si mala schvalovku na 7den ty vyberu stehy ja som mala vsetko dobre teraz cakam ziadost aby my schvalili

amali
7. aug 2012

@lilli202 trvá to mesiac, ale doktor ti nepovedal kedy mu máš zavolať?

melisska
8. aug 2012

dievcata prosim vas nemate doma zvysny menopur/fostimon? ideme na 5.IVF velmi by ste nam pomohli, dakujem

lilli202
8. aug 2012

Ahoj amali nie nepovedal len to my povedal ze od 20ho mu mozem volat

amali
8. aug 2012

@lilli202 ano lebo 20 teho sa mu končí dovolenka a ak ti ubehli od oodoslania žiadosti 4 týždne tak by si to mala mať určite schválené 😉

lilli202
9. aug 2012

Amali:nabuduci tyzden bude4vtyz.uvidime co bude tak dufam ze my schvalia

amali
9. aug 2012

@lilli202 mne schválili a mám poisťovňu dôveru 😉

lilli202
9. aug 2012

Aj ja mam doveru a u vas problem kto

amali
9. aug 2012

@lilli202 tak ti určite schvália, bude to tvoje prvé IVF?

lilli202
9. aug 2012

Another prve a tebe

amali
9. aug 2012

@lilli202 ja idem tiež na prvé IVF a už si 16.teho začínam pichať injekcie takže v septembri už pojdeme na to, dúfam že bude všetko ako má byť 🙂

lilli202
9. aug 2012

Od kedy tam chodite tak to dufam aj ja kolko vas stoji zatial???injekcie mas ake