Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

catherin12
5. nov 2015

Dobrý deň, nedá mi aby som sa aj ja nevyjadrila k názorom na prácu pána doktora Hermana. Patrím k tým šťastným, ktorým sa podarilo otehotnieť práve vďaka dr. Hermanovi. Cesta bola ťažká, ale vďaka nemu sa dnes tešíme zo 4.mesačného zdravého chlapčeka. Počas celej liečby som sa ani raz nestretla s negatívnym alebo nevhodným správaním, či už lekára alebo celého personálu. Práve naopak vo chvíľach, keď sme to už chceli vzdať, to boli práve oni, ktorí nás podržali a vliali nám novú nádej a silu pokračovať v tomto boji. Nerozumiem negatívnym recenziám na adresu dr. Hermana, ktoré sa tu šíria. Neviem prečo a akým právom niektoré osoby očierňujú pána doktora. Alebo zámerom je iba cielená antireklama? V každom prípade sa tieto reči nezakladajú na pravde. Svoju bezmocnosť si zrejme niekto rieši takýmto nevhodným spôsobom a znemožňuje záslužnú prácu odborníka. Pánovi doktorovi a celému kolektívu som nesmierne vďačná za ich pomoc, láskavosť, pochopenie a hlavne za nášho chlapčeka. Ak sa rozhodneme mať ešte jedno bábätko, určite sa obrátime znova na kliniku Gyncare. Patrí im naše obrovské ďakujem.

sfera
6. nov 2015

Neda mi nereagovat, pretoze aj ja som pridala negativnu skusenost, ale niesom az taka bezmocna ako to tu spominas, mam uz svojho drobca doma, sice nie vdaka gyncare, ale to nie je podstatne...Ako mozes spochybnovat, ci sa tie zle recenzie zakladaju na pravde ,alebo nie? Nechapem, mas svoj nazor a ma ho kazda, ktora sem prispela,ale spochybnovat, ci je to pravda alebo nie,mna osobne sa to dotklo ...pekny den
@catherin12

lamilka
12. nov 2015

dievcata,ktore ste boli teraz niekedy na KET,kolko ste platili ?dakujem

sonicka106
26. nov 2015

ahojte, chcem sa spytat ma niketora skusenosti s tym, ze maternica je dobra,ale vajicka 2 su malicke a nedorievaju bez hormonov,same nemaju sancu aby sa oplodnili a tak ma poslali do CAR do Košíc..mate niektore podobne skusenosti ako to dopadlo ?

mushka1977
18. dec 2015

Dobrý deň. Budem prvý, recepcia v januári. Povedzte nám, ako to všetko sa deje. Aké testy? Koľkokrát by mal robiť návštevu? Aká je cena?
Ospravedlňujeme sa za chyby nepoznajú slovenské. Z Ukrajiny.

zoe1978
10. jan 2016

ahoj dievcata...vie mi daktora poradit z tym,ze ci robit imunologicke testy,alebo nie?mam za sebou neuspesne IVF a moja gyndoska ma posiela na imunologiu

evik1702
10. jan 2016

@zoe1978 to ti je k nicomu :/

zoe1978
10. jan 2016

aha...tak,ze vravis evik1702 ,ze to nepomoze..

evik1702
10. jan 2016

@zoe1978 nie... Tam treba riesit ine problemy ktore su a pretrvavaju... Napr. Stitna zlaza ci pracuje tak ako ma atd

evik1702
10. jan 2016

@zoe1978 my sme mali 3 IVF neuspesne. A 4te da vydarilo... Treba hladat pricinu... Co hovori Herman?

zoe1978
11. jan 2016

tak ja mam stale len jedno vajicko...to sa vlozi,ale neujme sa...a ked aj mam viac vajicok,tak sa nevyvyjaju tak ako maju

evik1702
11. jan 2016

@zoe1978 tak toto treba riesit.... A nie imuno...

zoe1978
11. jan 2016

tebe sa podarilo u Hermana?

evik1702
12. jan 2016

@zoe1978 ano

boba245
21. feb 2016

@zoe1978 neviem ci je to este aktualne ale ak ta posielaju na reprodukcnu imunologiu po neuspesnom IVF tak radsej chod. neujatie sa embrya pripadne aj potrat s tym moze suvisiet a to dost. pisali tu o tom aj baby a je tu na to aj diskusia. pripadne tu mas aj clanok http://www.mamaaja.sk/tehotenstvo-a-porod/chcem...

hoky
22. feb 2016

@zoe1978 Ak sú vajíčka aj po stimulácii slabé alebo sa nevyvíjajú môže to byť znakom že prechádzaš do prechodu, potom je asi múdrejšie uvažovať nad darcovskými vajíčkami a netrápiť sa zbytočnými pokusmi so svojími vlastnými pokiaľ sú nekvalitné. Inák asi si myslela že sa neprijmú embryá, nie vajíčka niekedy je potrebných aj niekoľko pokusov kým organizmus zareaguje na tehotenstvo a potom je potrebné zvážiť aj reprodukčnú imunológiu či nevytváraš nejaké protilátky. Daj si poradiť od Hermana.

zuzik
24. feb 2016

Nemate niekto nahodou zvysny Merional alebo Menopur?

lilli202
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sfera
1. mar 2016

@lilli202 ahoj ak mate mrazacikov, tak by to malo ist....

dicinka1
1. mar 2016

@lilli202 Ja som bola ešte 2 krat na KET...ale nepodarilo sa..mame ešte 2 zmrazene..tak tento rok chcem ist po ne..ak sa nepodari prirodzene,tak nas čaka posledny KET 😉 tento krat dufam,že to bude uspešne KET

lilli202
1. mar 2016

@sfera
@dicinka1 akolko sa plati alebo ako to je teraz?uz neviem davno som bola :D

sfera
1. mar 2016

http://www.gyncare-sk.com/o-nas/cennik-vykonov/
tu je cennik...ale zaujimava je cast kde je vykon mrazenie embryi a uskladnenie do 3rokov....tak neviem ako tam funguje...

dicinka1
1. mar 2016

@lilli202 Ja to mam este po starom..neobmedzene...20 eur som dala za KET..plus lieky

lilli202
1. mar 2016

@dicinka1 20eur?

dicinka1
1. mar 2016

@lilli202 pardon 200 eur..🙂

lilli202
1. mar 2016

@dicinka1 a za lieky?mame 3rocneho syna a rozmyslame este ci by sa nam nehodilo este jedno dievcatko :D

dicinka1
1. mar 2016

@lilli202 lieky tak asi do 30 eur na začiatok..duphaston,estrimax a utrogestan..to su tie lieky co si brala pred zavedenim embrya...tie nie su take drahe..to je vsetko priprava maternice na KET...rozmýšlam,že ak by nahodou nevyšlo...tak skusim ešte inseminaciu..3 krat a koniec...potom to už necham tak..♣9-) no snad sa zadari prirodzene..nechavam tomu čas maximalne do leta..potom už idem na ten KET.. 😉

lilli202
1. mar 2016

@dicinka1 ano ano take som brala 🙂 ale kto vie ci este su dobre tie zmrazene co ostali asiii :D ja som cakala dvojky len jedno sa my strebalo :(

sfera
2. mar 2016

@lilli202 kryokonzervovane embrya nestracaju rokmi na kvalite udajne...otazne je ci preziju rozmrazenie...kolko by ste ich tam mali mat?

lilli202
2. mar 2016

@sfera fuh keby ze ja viem :D okolo 4-5?