Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
23. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@zuztek my sme mali ureu a brali sme ATB CIPHIN500-5 dni,potom pauza tyzden a znova 5 dne ciphin 500 a urea zmizla.musis sa vyliecit,inac nemas sancu otehotniet,je to svinstvo a to sposobuje neplodnost.

matelko1
23. feb 2011

@lienka2 inac mas termin podla mk vyratany na moje narodky,ja som sa v den takyto narodila... 😀
ako sa citis....
@sofia2008 halooo co je s vami,ako sa mate...

katarina822
23. feb 2011

ahojte @matelko1 ako ste spali v noci .... 😉

sofia2008
23. feb 2011

@matelko1 ahoj tu sme 🙂 len sme mali dnes navstevu, tak som rano varila, upratovala atd..mame sa ok, diera po zube este boli, ale uz menej, tiskame mliecko v spanku 😀 ale uz som si na to zvykla, ponukam, aj ked je hore, sem sa si hltne, uz ma to ani nestve, som sa konecne uspokojila a neriesim, aspon kazdy den dosiahneme 500ml+kasa+zemiacik, o dva tyzdne ideme na vazenie, tak uvdime..ja som tiez mala ureaplazmu a mnzel leukocyty, brali sme atb skoro mesiac..ja som presvedcena, ze sme to schytali bud v Aquacity alebo Tatralandii, mam kamosky, co to mali tiez a vraveli mi, ze vela zien to schyta v Poprade v Aquacity..odvtedy som v nijakom termalnom bazene nebola ani nikdy nepojdem 😠

matelko1
23. feb 2011

@katarina822 no maxim sa zobudil dnes rano o 2:30,takze lepsie,bol len 2x hore a nie 100x.takze noc lepsia.

matelko1
23. feb 2011

@sofia2008 ano aj mne sa zda,ze z plavarne som chytila ureu.my sme casto chodili plavat.

lienka2
23. feb 2011

@matelko1 zatial sa citim celkom ok, kazdy den mi byva troska zle, ale to mi nevadi.. vzdy po obede si zdriemnem s malym a potom dokazem fungovat dalej 🙂

zuztek
23. feb 2011

@matelko1 a tebe ATB predpisal Herman alebo tvoj gyndos? my sme brali v maji 3 tyzdne ciphin+summamed, v auguste bola opat pozitivna, potom v septembri 3 tyzdne doxybene, a teraz je opat pozitivna... ja uz prestavam verit ze sa jej niekedy zbavime... a ako hovorite viacere, aj my sme to na 99% schytali v bazene, pred dvoma rokmi bud v Chorvatsku alebo vo vodnom svete v jednom hoteli v Tatrach 😒

zuztek
23. feb 2011

a to som este zabudla dodat, ze som mala teraz v pondelok opat pozitivnu ureu, a to len 3 dni po dobrati dalsich ATB (ciphin 10 dni)...

lienka2
23. feb 2011

@zuztek a bol aj tvoj partner na kontrolny vyter ci je prelieceny?

zuztek
23. feb 2011

@lienka2 bral tie iste ATB, vyter mal teraz negativny... ale u muzov to vraj nie je spolahlive, lebo maju dlhu mocovu ruru, a ureaplasma sa vyterom nemusi zachytit... a v podstate viem ze problem je hlavne u mna, lebo priznaky zapalu som citila aj ked mi vychadzali "negativne" vysledky, takze viem ze som nebola na 100% vyliecena... uz si myslim, ze ani nikdy nebudem
😒

lienka2
23. feb 2011

@zuztek my sme ziadne priznaky necitili, nebyt vysetrenia u hermana tak ani nevieme ze ureu mame 😖
a uz si sa objednala k hermanovi?

zuztek
23. feb 2011

@lienka2 este nie, ale objednam sa cim skor... no, ja si myslim ze som ju chytila pred 2 rokmi (predtym som v bazene dlhe roky nebola), nasledoval MA v 11tt (nov.2009), a potom od marca 2010 zacali zapaly mocovych ciest, takmer kazdy mesiac, v maji sa prislo na ureu...

sofia2008
24. feb 2011

ejha 😕 dnes tu nik nebol..dala som dve nove fotecky do albumu 🙂 musime sa pochvalit, dnes sme vypili poobede a vecer normalne dve cele flase a ani sme nespali 😵 ale nechcem to este zakriknut 😕 akurat vyberam sportovy kociar, lebo ten co mam asi kazdu chvilu vyhodim z okna 😠
@zuztek ja som tiez nevedela, ze mam ureu, ale mavala som tiez zapaly mocovych ciest, pamatam si, ze mne dala gynekologicka atb na cely mesiac, dost ma z nich bolel zaludok..dobre robis, ze ides k Hermanovi..ja som sla po pol roku snazenia, lebo som citila, ze nieco nie je ok, menstruacia raz za dva mesiace..hlavne vec, ze moja gyn mi stale tvrdila, ze som uuuuuuuuuuuuplne zdrava, ukazkove utz a ze moj nepravidelny cyklus nevadiiiii 😠 😠 😠 😠 😠 ze mam cakat dva roky 😠 😠 😠 😠 este ze mam svoj zdravy rozum 😉

zuztek
24. feb 2011

@sofia2008 a ten nepravidelny cyklus s cim suvisel? s hormonmi alebo stitnou zlazou?

sofia2008
24. feb 2011

@zuztek PCO syndrom, ktory videl Hermna hned pri druhom ultrazvuku, vysetrovali mi aj stitnu zlazu, ale tam bolo ok, aj cukor, ten tez bol ok, vysledok zla cinnost hypofyzy, polycysticke vajecniky - anovulacne cykly a mm katastrofal spermiogram.

matelko1
25. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@sofia2008 vcera som tu nebola,nemohla som sa napojit na net,neviem asi bola nejaka porucha.tak to je super,ze uz mala ti pije mliecko.a zeleninku ako papa.
@zuztek mne predpisala ATB moja gynekologicka,ale my sme sa hned po 5 dnoch s mm toho zbavili.tak to mi je luto,ze sa toho nemozes zbavit.

sofia2008
25. feb 2011

@matelko1 aj tebe pekny dnik 🙂 dnes rano nam vypila 50ml, viac nechcela, ale aj to je maly pokrok, vcera sme konecne dosiahli 600ml+zemiacik+trochu kase, takze fajn 🙂 vcera zjedla 60ml zemiaciku, mala som to v takom pohariku, kde su pisane ml..tak neviem, ci je to dost alebo malo.. dnes zaciname cuketu, mali sme 3dni mrkvu,3 dni zemiak, teraz cuketu, potom chcem dat brokolicu, karfiol, kalerab. Este nieco mam dat? Ako ti spinkaju chlapci? Uz lepsie? teda to Alex myslim sa ti budil..

matelko1
25. feb 2011

@sofia2008 moji chlpaci cuketu zboznovali.myslim si,ze toho zemiaciku spapala dost.raz vypije viac mliecka,niekedy menej,....ale je to dobre,ved ani ty nemas stale chut....
idem dat chlapcov bubat.noc bola dobra,boli sme len raz hore,maximko papal o jednej rano a spal dalej.

matelko1
25. feb 2011

@sofia2008 brokolicu este nedavaj,nafukuje,davaj len korenovu zeleninu.

sofia2008
25. feb 2011

@matelko1 aha, tak mam dat kalerab a potom co este? ci uz to mam mixovat medzi sebou, mrkva+zemiak? a kedy mam dat brokolicu a karfiol..mala akurat zaspala, dnes vstala rano o siedmej, cela v postielke rotuje, vkuse dviha nozky a bucha s nimi s postielku..tak nech chlapci aj nadalej pekne spinkaju 😵

matelko1
25. feb 2011

@sofia2008 brokolicu az od 6mes davaj.....teraz mrkva,kalerab,zemiak,cuketa,patizon,aj karfiol a od ukonceneho 6 mes brokolica,por,petrzlen,tekvica,potom mozes dat aj bezvajecne cestoviny,a mozes trosku maska pridat kuracie,morcacie od 7 mes vareny zltok mozes pridat.
takze mala uz rpbi pokroky,super 🙂

matelko1
25. feb 2011

tak obed mam pripraveny,dnes mame porovu polievku so zemiakom,aj deti,len nam som potom dochutila a druhe spagety s brokolicou,sampionmi a smotanovo syrovou omackou,aj chlapci len bez sampion.a maju nizkotucny syr.mnam,mnam.som zvedava,ci im bude chutit.
@sofia2008 tak kde si sa vytratila.....

sofia2008
25. feb 2011

@matelko1 tu som, boli sme vonku..dik za radu..joj fajn obed varis, mnam 😝 je tu krasne teplo, 8 stupnov, teraz ako na potvoru vypila len troska a rozprava si 😠 chcem este ist von, slniecko svieti 🙂

matelko1
25. feb 2011

@sofia2008 u nas je zima a od rana snezi,takze von nejdeme dnes.teraz sa chlapci natahuju.o chvilku ich skusim dat do postielok a som zvedava,ci zaspia.

svetluska23
25. feb 2011

@sofia2008 ahoj, ja ešte k tým príkrmom, ked som dala kaleráb, tak mi celú noc nespali, strašne ich nafukoval. aj karfiol. dala som po siedmom mesiaci, karfiol po osmom.zemiak mrkvu už môžeš, nezabúdaj pár kvapiek oleja, kvôli vitamínom

svetluska23
25. feb 2011

@matelko1 ahoj aj ja som poobede doma. ráno som bola na sociálke, musela som niečo vybaviť. a sneží, nechce sa mi von.
chlapci spia už dvadsať minút, tak aspon hodinku by ešte mohli. idem si dat presko, dvojité

sofia2008
25. feb 2011

@svetluska23 dakujem, aj ja tak urobim, dam az o mesiac 🙂

sofia2008
25. feb 2011

@matelko1 😵 tak nech trosku pospia, my sme vypili len 30ml, tak ju idem dat na brusko, nech pocvici a zaspinka, aby sme dokrmili a potom sup do kociara 🙂

matelko1
25. feb 2011

@svetluska23 tak moji chlapci revu v postielke,pochybujem,ze zaspia,hölavne alex,ten mi moc poobede nespi.
@sofia2008 ale olej je najlepsi olivovy.mojich po kalerab.vobec nenafukovalo,ale to je kazde dieta ine,ved uvidis a hlavne sleduj.