Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

gerena
7. okt 2011

@matelko1 ni e na terase SNP 1 je nova nemocnica, stara nemocnica je n a Rastislavovej,

matelko1
7. okt 2011

@gerena aha rozumiem,dik...som zvedava,ze kedy tam pojdem,ale mala by som cim skor aby som neprisla o zubok......

lilli202
8. okt 2011

dakujem-dost je to dlhé ale oplati sa tomu velmi...necaka sa dlho hned to ide zaradom..aj ja mam ist teraz nabuduci tyzden prvy krát..uvidime co nam to povie lekár....nech uz máme bábo hocico spravime len uz je...a vy ste kolko nemali kolko rokov?
@maarcy

matelko1
8. okt 2011

ahojte.pekny vecer
@sofia2008 ja som cistila chlapcom uz od narodenia dasienka vlhkou plienkou a masirovala takym silikonov.naprstkom dasienka a ked im vysli prve zubky,tak sme kupili kefky.....ked sme boli na preventivke,nam zubar povedal,ze pasta sa nemusi davat,ze staci cista voda a ked pasta,tak len trosinku pre chut...kym nevedia vypluvat,tak cim menej tej pasty davat.....a na preventivky kazdy zubar povie nieco ine,jeden,ze od 1,5 roku,druhy od 2 rokov......tak si vyber.....kontroluje len kolko zubkov ma na dany mesiac a ci im nejdu dopredu a poucil nas,ze sladke napoje,dzusy co najmenej davat do flias.....to ani nedavame.....

sofia2008
9. okt 2011

@matelko1 dik za odpoved..mna caka zubar v utorok..nastastie je to kamarat, takze sa nebojim.. 🙂 a teba to uz neboli? kedy sa chystas na ten zakrok? dnes chceme ist Emmke kupit nejake teple topanky na jesen..za dva mesiace jej noha vyrastla z 19 na 21 😕 no ved ma mat po kom, ja mam 40 a manzel 12tky 😀 ked ju ako babtko vazili, tak sa vzdy dr. aj sestricka smiala, ze ma obrovske chodidla a to je este dievca k tomu 😀
no a uz nam ockami uplne prestala robit..chvalabohu 😵
peknu nedelu prajem 😵 ideme dnes na navstevu ku znamym, maju 2m chlapceka a este aj 5rocneho, Emmku dame k tete a my trocha oddychneme 😀

zuztek
9. okt 2011

ahojte baby, aky je postup v Gyncare? Zavolat v 1.den MS, potom nejake vysetrenia, vzdy je navrhnuta aj laparka? A na tie vysetrenia ma ist so mnou aj mm? a este ma zaujima, ci musi mm u Hermana absolvovat spg, pokial mal teraz nedavno robeny spg u urologa? diky za odpoved 🙂

dicinka1
9. okt 2011

ahojte babulky..prišla som Vás len tak pozdravit....u nás zatial nič nové...kto ide teraz na Ket?Ivf?Nech mám prehlad.. 😉

matelko1
10. okt 2011

ahojte.
@sofia2008 ale mna ani ten zub neboli co mam ist s nim do KE,len mam tam nejaky vacok,ktory musi ist von a precistit koren....
@zuztek ano zavolas tam v 1 den ms a on ta hned obj,potom dalsie vystr.medzi 14-15 DC a tam pojde s tebou aj manzel a 3 vysetr.sa robi 21 DC a 4-ta je navsteva a konzultacia a tam vam povie co a ako....a aky bude dalsi postup....
ano herman si robi svoje vysetr. a jeho nezaujima spg ktory robil iny lekar.....

deni73
10. okt 2011

Ahojte, dnes potvrdené, čakám bábätko. 🙂

bettypo
10. okt 2011

@deni73 blahoželám. Ale fakt si v 12 týždni?

sofia2008
10. okt 2011

@matelko1 no aspon to 🙂 tak ja zajtra o 10tej..dnes som Emmke dala overal, nove cizmicky, fusak do kociara..uz len sneh chyba 😀

sfin
10. okt 2011

Ahojte žienky, kedy je najlepšie volať Hermanovi? Dnes som mu volala a nedovolala som sa.

matelko1
10. okt 2011

@deni73 blahozelam 🙂 tesim sa s tebou.... 🙂
@sfin musis mu stale vyvolavat aj viac krat denne on ti raz dvihne.....

matelko1
10. okt 2011

@sofia2008 uz aj fusak si dala?.....boze a ja som este fusak nedala od min.zimy opravit,zips sa pokazil.....uz najvyssi cas,ze....

zuztek
10. okt 2011

ahojte
@matelko1 dakujem za odpoved, dnes som volala, v stredu mam prist na 1.vysetrenie 🙂 skoda toho spg, mm nebude nadseny 😅 a co sa robi na 1.vysetreni? USG + krv?

sofia2008
10. okt 2011

@matelko1 rano o 9tej sme uz boli von a poobede hodku a pol v lese mi spala, tak som radsej dala.. 🙂

dicinka1
10. okt 2011

@deni73 niečo mi ušlo?

matelko1
11. okt 2011

dobre ranko
@zuztek zoberie ti sestricka krv a doki urobi utz...nebude hovorit nic,lebo on musi mat vsetky vysetrenia.....ale ked tam prides,tak pri sestricke vypises dotaznik.....na 2.vysetr tam bude musiet prist aj tvoj manzel,alebo partner,on da vzorku a tebe zoberie krv urobi utz a vysetri ta na koze.3.vysetr.krv+utz a 4 konzultacia....

matelko1
11. okt 2011

@sofia2008 takze o chvilku uz oslavujete...vsetko mate pripravene,alebo.......
my sa takto vieme podelit o hracky 🙂 ...niesme zlatí.... 🙂

sofia2008
11. okt 2011

@matelko1 krasnych anjelikov mas 🙂 🙂 🙂 na spapanie 😵 😵 😵
uz mame vsetko, menu, kolace a torty objednane..ked sme to pocitali, tak to bude dost stat 😕 ale nevadiiii 😵
dnes riadna palka u zubara 😠 😠 😠135€ 😠 😠 😠a to este idem na dalsi tyzden...pojdeme pomalicky k babke a tak do lesa..pekny den!

deni73
11. okt 2011

Ahojte, no ja stále neviem, ako sa to počíta.... OPU som mala 31.8., vklad po PK 5.9. , a termín pôrodu mi včera stanovil na 24.4.2012... Tiež som bola prekvapená, ale tak to je.... 🙂

matelko1
11. okt 2011

@sofia2008 dakujem.... 🙂 a co ti preboha robili u zubara,ze taku palku si platila.....ja som minule nechala 35€ a to mi robil 1zub a na druhy mi dal vlozku....
@deni73 ano tam sa to inac rata pri ivf...pridavaju sa tam nejake tt,lebo bola PK.....takze moze to bt....ale super,to znamena,ze 1 trimester mas za sebou....

sofia2008
11. okt 2011

@matelko1 kaz medzi dvoma zubmi.. 😠 boli sme v lese, mala hodku pospala a teraz pozeram TA3, dufam, ze nebudu predcasne volby..

sfin
11. okt 2011

@matelko1 Nakoniec dvihla sestrička, tento týždeň idem za ním, dúfam, že mi vypíše papiere do poisťovne.

matelko1
12. okt 2011

dobre ranko prajem...
@sofia2008 kaz medzi dvoma zubami a tolko si platila?.....co si nechodila na preventivky?....a teraz asi platis v plnej sume,ze.....
@sfin tak daj vediet ako si dopadla....ci ti vypisal papiere....

sofia2008
12. okt 2011

@matelko1 ale nie, on nema zmluvu so ziadnou piostovnou, vsetko sa tam hradi plne, ale az taku sumu som necakala..u nas lejeeeeeeeeeee, hmla..fuj....a este k tomu pad vlady, taka znechutena som ze az 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leya
12. okt 2011

@deni73 jeej, to ale leti 🙂 blahozelam a bezproblemove tehotenstvo zelam!

matelko1
12. okt 2011

@sofia2008 u nas aj slnko svieti aj vyzera,ze bude prsat.....mm mal mat poobede volno,ze si okna umyjem,ale radsej siel do prace a uvidi ked vietor to rozfuka a nebude prsat,tak dojde.....
sme po obede.....teraz sa chlapci hraju a su zatial ticho.... 🙂

ma77
12. okt 2011

ahojte tak dnes som bola v CAr a od nedele začinam so stimulkou konečne som sa pohla dalej 😲 😲 😲 🙂

matelko1
12. okt 2011

@ma77 super..teraz uvidis ako to pojde rychlo......co si budes pichat.....