Snažilky v Írsku. Nájdu sa tu také?

shivon
7. jan 2009

najde sa niekto ????

mamartinka
13. jan 2009

caute baby v irsku.prave som na tuto temu natrafila.nevedela som ze nieco taketo tuna je.inak my sme pri droghede laytown.pred tym sme byvali v talagh.od augusta 2008 byvame tuna.ale nemenili by sme uz.no a o babetko sa snazime uz 2 rok a 4 mesiace.bezuspesne zatial.ale keby som otehu tak tiez by som isla na slovensko rodit.ak sem este niektora chodite tak napiste.

mamartinka
16. jan 2009

baby ktore ste snazilky v irsku prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim navstevujte tuto stranku aj.nehnevajte sa ale ktosi zalozi takuto temu a potom sem nik nepise.piste prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.dakujem

etuska
16. jan 2009

ahoj Martinka a ostatne zienky 🙂
my sme sice v Irsku,ale Severnom 😅 no a mame 4-rocnu dcerku.Tiez sme druhe zvazovali mat az po navrate na Slovensko,ale potom sme si povedali,ze preco nie tu???-lepsie peniazky,lacnejsia babatkovska strava aj oblecko a hracky....
Zatial este zhaname lepsiu robotku a dcerka by mala buduci rok nastupit do P1,tak by som este chcela aspon 1-2 rocky pockat.Uvidime ako sa vyvinie situacia 😅

etuska
17. jan 2009

no baby,vonku prsi a vas nikde 😕 vari uz snazilkujete? 😅 😅 😅 😅 😅

mamartinka
17. jan 2009

etuli nazdarec.no ja som vcera snazila.potom mi prislo zle na vracanie ale potom to preslo.a zasa rano mi bolo akosi zle.no kiez by to bolo co myslim.ale nedufam.na slovensku idem na prehliadku,ked sa vo mne moj gyn pozdara uz viem ze na druhy den dojde menzes.no co uz.len verit nam zostava v dobre spravy.

etuska
17. jan 2009

Martinka-tak drzim palce 😔

mamartinka
17. jan 2009

dakujem. 😉

mamartinka
19. jan 2009

zasa nikto?to vsetky uz cakate bambulka.a ja nic. ☹ to sa uz nenajde snazilka?

shivon
autor
10. mar 2009

ahojte som sa chvilu odmlcala ale tu to uz asi skoncilo co??

tinkadublin
14. máj 2009

Ahojte, no vidim ze to tu nezije, asi kazdy pise iba na irsko halooo .) martinka, pre teba som nasla temu.. Teda riadne zabudnuta tema.. Tak dufajme ze sa sem viac snaziliek z irska zapoji 😀

josefka
15. sep 2009

obnovuji tema, holky jste tady jeste?

josefka
16. sep 2009

nikdo??

adisek
3. okt 2009

josefka ahoj 🙂

adisek
7. okt 2009

Holky, jake mate zkusenosti s lekari tady v irsku v tehotenstvi??? 😕