Snažilky z Michaloviec. Pridajte sa

max175
3. aug 2008

Ahojte. Dovolila som si začať novú tému. Určite sa najdú žienky z Michaloviec, ktoré majú problém otehotieť. Niekedy je dokonca lepšie stretnúť sa a porozprávať. Ale nemusí to tak byť. 🙂 🙂 🙂

eva7780
7. okt 2008

dnes som ziadost zaniesla do poistovne

kavaapalma
8. okt 2008

marcelka to mas pravdu asi ti neostava nic ine........ale rozumiem ti.......
evy velmi drzim palce aj na nohach aj konceky vlasov,tak uz to musi vyjst 😉

marcelka82
8. okt 2008

Ahojte. Evka veľmi Ti držím palce. Určite sa Ti ju schvália. A ktorú poisťovňu máš ak sa môžem spýtať?

Kavaapalma, ako sa máš?

eva7780
8. okt 2008

kocky dakujem 😵 😵 😵 marcelka vseobecnu,vcera sme boli zaniest v MI,celkom mile pani su tam,poradili a pomohli mi sa v tom trosku zorientovat,asi som trosku chaosila 😀 prvy krat mozem a druhy krat uz dufam ani do poistovne nebudem musiet ist 😉 marcelka a ty ako?mrcha mi dnes prisla,meskala 4 dni ale nie a nie sa rozbehnut,akoby mi uz koncila a nie zacinala

marcelka82
8. okt 2008

Evy, tak sa nemusíš báť. Všeobecná vraj schváľuje všetky žiadosti na ivf. Ale ja som do Hermana musela mať Apollo. Asi sa to už zmenilo. Mne mrcha nedorazila a dokonca som dnes dostal depresiu. Mešká mi výplata. A takto som si svoj život vôbec nepredstavovala. Moja sestra otehotnela ani sama nevie ako a ja s tým mám toľko problémov.

eva7780
9. okt 2008

pekne ranko,marcelka mame to tazke,moja sestra sice neoteotnela hned,nedarilo sa im 4 roky,ale ked od niekoho pocujem ze je tehotny,tak normalne zavidim,a ked mame ist na navstevu k niekomu co ma male babo sialene trpim,aj ked to nedam najavo

kavaapalma
9. okt 2008

ja teraz makam poubede do desiatej a marcelka spevak Peto robi somnou na zmene poznam ho...... 😎
cez vikend cakam ms,dobre nie akurat vtedy bude doma manzel tak budeme na sucho 😖 ha-ha
je to svinstvo ked meska vyplata,ja s tym nastastie problem nemam furt je presne v termine na ucte,v utorok som sa objednala ku kadernicke dam si urobit komplet zmenu ucesu potrebujem to ja dlho rovnaky uces nemozem mat-ma to znudi a zmena je zivot.......

marcelka82
9. okt 2008

Ahojte. Máme to my ťažké. Ja už ani neviem ako sa cítim. Všetko je tak ako je. Včera ma prepadla už depresia. Plakala som. Dnes mi je aj lepšie. Manžel so mnou bol v nábytkoch a tak aspoň stále niečo obzerám. Ale ináč sa nudím. Mrcha mi zatiaľ nedošla. Tak neviem. Zajtra má prísť svokra. To je zázrak. A aj ja som chcela ísť ku kaderníčke, ale stále nemám výplatu. ☹ Bojím sa či vôbec niečo dostanem. Zajtra mi majú sťahovať z účtu. Neviete o nejakej práci kde by mi umožnili chodiť k lekárovi a vzali by ma aj keby vedeli že sa snažím otehotnieť? Keby išlo o sedavú robotu, tak by som mohla pracovať až do nástupu na materskú. To by som chcela.
Kavaapalma, Peťo pre mňa utekal do Košíc po odbere. Bol ozaj veľmi zlatý. Ale nehovor mu nič. Nechcem aby sa náhodou o tom bavil v kapele. Môj manžel s nikým o tom nehovorí a ja iba s vami a mojou zlatou švagrinkou Ingou. Tá je mojou veľkou oporou v tej záhadnej rodine.

eva7780
9. okt 2008

marcelka a neskusala si vyvolavacku?s tou robotou je to tazke,ani mojmu manzelovi sa nedari najst,musi asi pockat kym skoncime ivf a potom hladat ,len to je jedina sanca turnusy ,zase budem sama 😢 😢

eva7780
10. okt 2008

prajem pekny den 😵 😵 😵 😵

marcelka82
10. okt 2008

Ahojte. Aj ja prajem krásny deň. V pondelok pôjdem ku gynekológovi na vyvolávačku. Žiaľ. 😢 Chcela som to skúsiť bez nej.

eva7780
10. okt 2008

Marcelka ktovie kolko by si cakala,a takto budes moct ist uz do car

marcelka82
10. okt 2008

Veď práve. To čakani ma už nebaví. Chcela som malého psíka, ale keď bude bábo do bytu psíka, To by som nezvládla. Ale je mi doma tak smutno samej. Môj manžel nechce psa. Ale aspoň by som nebola sama. Ale dnes som obzerala obrázky na stenu do detskej izbičky. Ak by ste mali záujem, tak vám napíšem stránku.

eva7780
10. okt 2008

marcelka napis,aspon nas to povzbudi 😉 ja rada kukam take stranky

marcelka82
10. okt 2008

http://alexelizabet.babybazar.sk/ veľmi krásne obrázky. Také spravia radosť každému dieťatku.

marcelka82
10. okt 2008

Keď budeme naraz tehotné a budete mať záujem, tak si môžeme objednať spolu a ušetríme na cestovnom. 😵

marcelka82
11. okt 2008

Ja neviem čo mám s tým cestovným.To malo byť na poštovnom.
Chytila som zápal po ženskej stránke. Celý čas som si tak dávala pozor. Teraz keď je to tak blízko tak som ho chytila. Keby som vedela aspoň ako alebo kde? Veď som stále sama doma. Nechodím na vc nikde iba doma. Nechápem to. ☹

eva7780
11. okt 2008

marcelka to mi je luto,len sa rychlo s toho dostan,ja som taka prechladnuta,musim nosit vreckovku pod nosom,je mi na figu,a to som bola nedavno chora,takze na figu,mam tu sestru so synovcom,zajtra idu domov

marcelka82
12. okt 2008

Tak si ich Evy uži, ale nenakaz. A čo sa týka prechladnutia, odporúčam naparovanie nad harmančekom. Je to účinné. 😉 Skoro sa uzdrav.

eva7780
12. okt 2008

sestra so synovcom odisli,je mi smutno,ale aspon nachvilku sme boli spolu

marcelka82
12. okt 2008

Nebuď smutná. Takto ste si vzácnejší.

eva7780
12. okt 2008

to ano a aspon maju kde chodit na dovolenky 😉

kavaapalma
12. okt 2008

marcelka v pohode je to medzi nami babami 😉
najst si robotu je strasne tazke,ja tu svoju neznasam ale musim robit nic ine sa mi zatial nepodarilo zohnat a co tak o desat a viac rokov to ma uz totalne nikde nebudu chciet

eva7780
13. okt 2008

prajem krasne ranko 😵 😵 😵

marcelka82
13. okt 2008

Ahojte. Prajem veľmi pekný dníček.

eva7780
13. okt 2008

supnem nas aspon vyssie

eva7780
14. okt 2008

prajem krasny den,aj ked je akysi chladny aspon zatial 😝 😝 marcelka este si nebola u lekara?

marcelka82
14. okt 2008

Ahojte. Tak som dnes došla ku gynekológovi. Potvrdil zápal a dal mi lieky. Vyvolávačku mi veľmi nechcel pichnúť. Som ho ukecala. Robil mi aj ultrazvuk. Ešte stále mám väčšie vaječníky, ale už nie príliš.

eva7780
14. okt 2008

marcelka dufam ze kym bude mrcha sa aj zapal prelieci,nech mozes ist dalej 😉

marcelka82
14. okt 2008

no to dúfam. Ale tak pôjdem aj so zápalom veď ma iba pozrie. Ešte nejde o zákrok. Zrejme začnem skôr brať lieky. Ale ak náhodou, tak keď tam budem volať či robia, tak to určite spomeniem. A ak nedaj Bože povie že nemôžem ísť, tak budem mať smolu ale ja už nechcem ďalčí mesiac čakať.